Рицарки на бялото кантарче - 08.01-15.01

  • 21 079
  • 613
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
....сега-54,цел-52,ръст 164.....

Още една дебелана! Стягай се, че имаш 15 кила до идеалната форма! - Добре си дошла, Били!  bouquet

Асса,  newsm51

# 16
  • Мнения: 2 487
     Ау, много обичам на чистичко да захващам. Laughing Всичките резили /освен килограмовите/ са зад г.......а ни Mr. Green Много ще сме сюриозни , старателни и внимателни.

    Много си е хубава темата , Ассе.  Стига се втилява. Hug

  Пиле , да те успокояваме и окуражаваме да , ама да те съжаляваме , тц.

   И сега от сериозно , по-сериозно , кажете имате ли мнения и впечатления от вибромасажьорите. Ама тез с коланите.

   

# 17
  • Мнения: 13 769
Търсачката тука не бачка, а и Гугълов не ви намира... Не съм се отказала обаче Simple Smile Ще изчета всичкото ви творчество, защото знам, че е ценно   bouquet

Нямаш нужда от търсачка или Гугъл! В началото на всяка тема има линк към предишната!
И чак всичкото ни творчество недей да четеш, сакън Embarassed Освен ако мислиш да четеш вместо да ядеш Wink Тогава със сигурност не ще отслабнеш Mr. Green, а направо ще се стопиш Twisted Evil Щото ние се оказахме едни големи графоманки Mr. Green Кой квото се сети и пише ooooh! А другите бързат да му отговарят, старателно и пространно Mr. Green

В тази връзка се сетих нещо bowuu Хайде да въведем за новите членове приемен тест. Ако не може да напише постинг по-дълъг от 10 реда, или да пусне 5 за 2 минути, ще го гоним Crossing Arms Не е за тук значи Naughty

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 16:35 от бяла птица

# 18
  • София
  • Мнения: 8 348
Лейди - Сакън недей след ядене, че ще се изгмекнеш. Това е упражнение за корем и не става с ядене.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох Горката Тя-все още страда,че само тя беше принудена да прави разни входни тестове и ритуали и сега се чудя как да затрудни и други рицарки Mr. Green
изгмекнеш-What does it mean this word Mimmy?

# 20
  • Мнения: 4 806
Птичке, както винаги с добри идеи... приемният тест трябва да се въведе,,, искаш ли да му обмислип регламента? всъщност прегледът на старите теми не е лошо . Има идейки и там, а пък веселба си пада постоянна. Ама не си забравила твоето приемане в Ордена, ммай, а?  Joy  Ми хубаво ис беше - а аромат на магданоз ...
Айя, нямам впечатления от вибромасажори. И като се замисля, нямам впечатления от нищо, започаващо с вибро - ...  hahaha   Изключвам трептежите от миналата седмица, че там голямо вибриране падна Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 424
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА
Асса, newsm51
Птичке ще те подкрепяме, ти съмняваш ли се  Wink  Hug
Добре дошла, Били   bouquet
Нова тема, нов късмет дано стопя някое и друго кило,че май съм от тея дето само пишат  Mr. Green Току-що хапнах една чудна морковена салатка  newsm22 за вечеря краставици със сиренце мисля да хапна  bowuu

# 22
  • Мнения: 4 806
Ама и аз съм една червена.... китка...  Embarassed   Bili, добре дошла... ама май си направо за "задържащите"... Нищо, по - добре късно, отколкото никога...

Рицарки, ама си мисля, че не по брой редове или брой постове да е тестът, а по свежо отношение към себе си и към нещата около нас. Ей го Мимито (Мими, прихванала съм нещо от моята щерка, ще прощаваш) - не пише много, ама как пише...  Joy   нали това следва след повечето и постове... Та мисълта ми е - да има по едно "човрък" за новите, пък да видим как отговарят на предизвикателството...

Eй, ама едни са ми неграмотни днес писанията... като да не са мои.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ах-кой е Били-моя Били ли повихте, тука при нас-да ме подкрепя и да плаши Тани ли бе-ехааа браво бе
На новата дебелана много упоритост и хъс желаая Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 487
    Е , тъй де , Ассе. Виброуред , срещу виброзадник box. Нали клин , клин избивал.

# 25
  • Мнения: 13 769
Аз заради нея дадох втора опция - много постове за кратко време Mr. Green Мимито пише по малко, щот я мързи да пише, усещам я аз Mr. Green Ама на нея заради дългия задник, всичко й е простено Peace Три дни се подхилквах bowuu Обачеееее не казвам защо, мълча и си се хиля Crazy

А за приемането ми, мдаааа, помня и още как Crossing Arms Само аз държах тест - клетви полагах, води пих, магданози ядох (ей на това трябва Тончето да пробваме Mr. Green) #Cussing out

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 16:53 от бяла птица

# 26
  • Мнения: 2 956
Пфууу ама и натоварен сървър, и скапан интернет, и много сте писали  Shocked не мога да ви изчета  Hug
Пиле много трябва да те черпя май...таз мацка дето си я изтипосала там на 1 страница много готина бе- ама и слабичка такава- но щом ти е заприличала на мене няма лошо  Laughing  Hug
Тъй- да си кажа що липсвам днес от купона...когато студентствах 2 години бях прекъснала...после 2004г. наааай-после се дипломирах,обаче на раздаването на дипломите бях в болница току-що забременяла...и от тогава 2год и 2 мес вече днес най-накрая си взех дипломата  bowuu  newsm44
тъй..казах си...
А колко много неща щях да пиша аз ги изпозабравих  ooooh! и малката се събуди и пак трябва да излизам след малко  Rolling Eyes
изгмекнеш много държа и аз да знам уат дъс ит мийн  Thinking
Айде после ще наваксвам  Simple Smile
Ассе  newsm51 newsm51 newsm51

# 27
  • Мнения: 5 873
Евридиче,честита ти диплома!  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 806
Тончето на магданоза брой я скъсана Simple Smile Обаче, каквато е сърдита тез дни и по свежест не знам дали ще издържи ... Тони, това с добро чувство, кака, не съм забравила, че си и болничко... Апропо, а как се чувстваш днес?

Рицарки, откривам малко раничко вечерната проверка, ама щото ще ходя да си вдигам тежко...
Досега съм добре с водата и зле с яденето  Mr. Green   Водах изпих много (2 литра, а къде е тя още)..., но нищо не съм яла. Яжте, достойни, яжте, че само тъй се отслабва. Морете ги сланинките с ядене, че с друго няма с какво - гладът не е решение, щото тъпкано се връщаааааа.

А ако знаете, колко въпросчета съм ви спретнала ... те не са много свежи, ама рано или късно всяка Рицарка до тях опира... това за после, че бързам да се товаря... сигруно щото имам много друга работа.

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
Не ме мързи ами имам многоработа на моменти и не мога да се обърна да прочета каво сте написали.
А изгмекне значи да се прицвъкне в кръста и да изкара съдържимото без предизвестие.
Съдържимото след вечеря иде реч.

И никой не прочете за Коледния и Великденския предстоящ и вечеочакван мой задник.

Общи условия

Активация на акаунт