Биберона на Авент І-ІІ-ІІІ

  • 2 797
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Ние също ползваме този биберон с трите позиции.
От самото начало сме с AVENT  и дъщеря  ми се давеше с тях докато не разбрах ,че има и за новородени от 0 месеца след това към 2 месец минахме на 1,във 3 месец на 2 но започна да се изнервя явно и течеше бавно а тя е доста лакома и от средата на 3-я сме с комбинираните и видимо е доволна.Явно при всяко детенце е различно

# 16
  • Мнения: 2 109
добре, че не бях изхвърлила старите на НУК. Толкова категоричен отказ на храна не бях имала. глад , рев, и нплюч шишето... трагедия.
явно  а каквото си свикне, с това....

# 17
  • Мнения: 327
Рано ви е за този биберон Naughty
Започнах с него на вашата възраст,но се оливахме,без да можем да ядем.Ползвахме го успешно след 5 месец Peace

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Моя син е бил само на биберони Авент. Първия месец беше на 0, втория на 1, третия на 2 и след това мина направо на вариантната. Ама как да ти обясня как се ползва вариантната...... newsm78 Хммм, ще помисля!  Thinking

# 19
  • Мнения: 351
И ние ползваме бибероните на авент, но не комбинирания вариант и сме доволни.

# 20
  • Мнения: 121
Не съм доволна от комбинираната биберона на Авент.Моят син е много лакум и въпреки ,че сме на 6 месеца тои се дави с тази биберона.Ядеме с биберонас три дупки пак на Авент.По добре си вземи отделни.

# 21
  • София
  • Мнения: 897
Момичетата много подробно са ти обяснили как да нагласиш позициите, но аз също мисля,че сте малки за този биберон. Симона го ползва само като и давам изцеден сок или мляко с бисквитка. Иначе позицията, която искаш трябва да е обърната към нослето. Според мен си вземи 4-ката на Авент, ние още си пием чисто мляко с нея.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 897
Сега видях, че направо от двойка сте минали на трите позиции... ooooh! тези продавачки... Close от двойка можеш да минеш на тройка или четворка, но с трите позиции естествено, че ще се дави детето. Sick

# 23
  • Мнения: 887
Определено съм много недоволна от бибероните на Авент,особено от комбинирания.Не ги използвам, макар че купих доста,но с кеф ще ги изхвърля.Определено мисля,че Чико е по-добърия избор.

Общи условия

Активация на акаунт