Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, искам да ви попитам следното: има ли някой, който е завършил програмата на СофтУни по Дигитален Маркетинг (Marketing Fundamentals) и евентуално някой от Advance модулите им? Понеже аз имам преминати няколко курса по Дигитален маркетинг, сега се чудя дали да се запиша за Fundamentals програмата, след това за някой от Advance модулите им. Искам да разбера дали има перспектива за тази професия в България и ако някой работи в сферата, моля да сподели мнения и препоръки относно курсовете и намирането на работа и заплащане.
Ако трябва да бъда конкретен като специалност, Google ads,Google Analytics, Facebook Ads.
Ще бъда много благодарен на мнение по въпросите и също благодаря предварително за отделеното време!

# 1
  • Мнения: X
Аз я карах преди няколко години. Програмата е интересна и не е трудна. Ако искаш да се занимаваш с това, ще ти е от полза за начало. Междувременно си търси и работа, паралелно двете е най-добре.

# 2
  • Мнения: 6
Здравей! В момента карам модулът Marketing Fundamentals, много е интересен и не толкова труден. Ако е нещо, което мислиш, че ще те кефи да го правиш, ти препоръчвам програмата. Мисля, че има огромно развитие в дигиталния маркетинг, аз затова се насочих натам.

Общи условия

Активация на акаунт