Прашки или бикини?

  • 9 414
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
И двете, според настроението  Peace
Естествено се съобразявам с панталона или полата  Peace
И аз така  Peace + боксерки

# 16
  • Мнения: X
Нося прашки защото са ми по-удобни, но понякога незнайно защо, се чувствам много секси с боксерки и бикини:) Peace

# 17
  • Мнения: 156
Предпочитам прашки поради естетични причини,но и мъжът ми намира боксерките за по-sexy.

# 18
  • Мнения: 372
С бикини ми е по-удобно, но с прашки ми е по-спокойно, защото не се очертават под панталона и стоят по-добре... Затова май почти винаги съм с прашки. Идеалният ми вариант за мен са полупрашките - те са като мнооого дълбоко изрязани бикини, изцяло от дантела, но трудно си намирам такова бельо..Sad Много често като попитам за този артикул (полупрашки), продавачките ме гледат странно...  Tired   

# 19
  • Мнения: 1 813
Само прашки дори през МЦ  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
прашки нося, по-удобни са ми и ги намирам за по-секси от бикините... Party

# 21
прашки ,а зимата-боксерки.Е,ако знам че няма да мръдна от къщи в големия студ може да сложа и някои бикини само за вкъщи.

# 22
  • Мнения: 732
Нося само прашки  Mr. Green Бикините и боксерките са ми много неудобни и не се чувствам комфортно с тях Naughty

# 23
  • Мнения: 2 936
прашки нося, по-удобни са ми и ги намирам за по-секси от бикините... Party

 Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
Прашки.

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
нв
прашките винаги стоят добре

Особено на такова дупе.   smile3532

Е, не можеш да се отрече , че е по- добре от впити в бутовете ластици на бикини  newsm47

И аз това си мислех, по добре прашки, на такова дупе от колкото гащи (още по грозно ще да е).

# 26
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
прашки Laughing

# 27
  • Мнения: 59
нося прашки,но с тея хемороиди след раждането... newsm78

# 28
  • Мнения: 1 382
Прашчици Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 152
Боксерки - лятото прашки

Общи условия

Активация на акаунт