Странна работа...

  • 3 164
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 846
Хм. Какво имаш предвид под "семейна криза"?
И тази "носталгия по бременността" да не е носталгия по едни по-добри времена, когато всичко между вас е било различно?

Виж, ако се надяваш едно второ дете да ви извади от семейната криза, това са илюзии. Моят съвет е първо да се справите с кризата, а после да мислите за повече деца. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Завиждам на жени чиито мъже искат второ детенце Sad. Моя го било страх, все едно той ще ражда, абе лигава работа. Истината е, че май трябва да започна да пиля по-често. Не искам разликата на децата ми да е 100 години. 

# 17
  • Мнения: 552
Хм. Какво имаш предвид под "семейна криза"?
И тази "носталгия по бременността" да не е носталгия по едни по-добри времена, когато всичко между вас е било различно?

Виж, ако се надяваш едно второ дете да ви извади от семейната криза, това са илюзии. Моят съвет е първо да се справите с кризата, а после да мислите за повече деца. Peace
Не ми се навлиза в подробности, но предположението ти не е правилно Simple Smile
Що се отнася до евентуални илюзии, че второто дете ще ни оправи проблемите - струва ми се, че по-горе отговорих по въпроса.

# 18
  • Мнения: 552
Завиждам на жени чиито мъже искат второ детенце Sad. Моя го било страх, все едно той ще ражда, абе лигава работа. Истината е, че май трябва да започна да пиля по-често. Не искам разликата на децата ми да е 100 години. 
Абе не знам... При моя с пилене не става нищо - за каквото и да става дума, Овен е все пак  Crazy
Ако изобщо някой пили на някого, май по-скоро ще е той на мен  hahaha

# 19
  • Мнения: 263
И на мен ми се иска второ. Но сега отлагам, че точно в момента ни предстои голяма промяна... След това обяче сигурно ще се замислим по-сериозно. Някъде след средата на годината май... Wink
А за вас: наистина щом много ви се иска: действайте! Wink

# 20
Хубаво е да имат малка разлика децата.Мойте са на 1г. и 3г.,верно ,че е лудница в къщи,но те много си играят двете и винаги е весело у нас.Както казваш ,че си на 34г. и изчакаш 2-3г да не те помислят после ,че си баба на детето? hahaha

# 21
  • Мнения: 990
Действайте  Heart Eyes много е хубаво да има повече дечица  Hug  baby_neutral
Децата са най-голямото щастие  Peace

# 22
  • Мнения: 511
на мен като ми се приизка второто просто го направихме нищо че все нещо не стига и все не му е времето така че давай не се чуди

# 23
  • Мнения: 552
Хубаво е да имат малка разлика децата.Мойте са на 1г. и 3г.,верно ,че е лудница в къщи,но те много си играят двете и винаги е весело у нас.Както казваш ,че си на 34г. и изчакаш 2-3г да не те помислят после ,че си баба на детето? hahaha
Хайде сега, ти пък ме изкара бабичка  Mr. Green Възрастта ми си е повече от нормална за деца, особено в днешно време. Доколкото имам притеснения във връзка с нея, те са единствено здравословни, тъй като съм чела, че след 35 г. някои рискове нарастват.
А според теб на 14 години ли да си родим деца?  Whistling май горе-долу така излиза, ако ще те правят баба на 35-36...

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 16:49 от indian rose

# 24
Не си ме разбрала правилно.Спомена,че си имала няколко спонтани аборта,трудна бременност
и ако изчакаш 2-3г за да забременееш и имаш отново същите проблеми и нестане от първия път,ще мине още някоя друга година и ще се окажеш на 40г.Затова започвай да работиш по въпроса.Успех.

# 25
  • Мнения: 552
Не си ме разбрала правилно.Спомена,че си имала няколко спонтани аборта,трудна бременност
и ако изчакаш 2-3г за да забременееш и имаш отново същите проблеми и нестане от първия път,ще мине още някоя друга година и ще се окажеш на 40г.Затова започвай да работиш по въпроса.Успех.
Надявам се да нямам пак такива проблеми... Наистина, абортите биха могли да се повтарят отново - но проблемът с успешната ми бременност беше съвсем различен, в смисъл - не повтарящ се по принцип.
Аз ако се хвана за това, би трябвало изобщо да не посмея да опитам отново... през последните 2-3 години имах доста тежки преживявания - и физически, и психически - в тази връзка, но явно не са ме отказали от идеята Crazy
Така или иначе, благодаря за пожеланието  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 760
ВразУм!!!!
Много е важно да изчакаш поне година!!!! (За да си бременеем заедно  Heart Eyes)

# 27
  • Мнения: 552
ВразУм!!!!
Много е важно да изчакаш поне година!!!! (За да си бременеем заедно  Heart Eyes)
Лелеее, хвана ме  Embarassed Joy
Аз година така и така ще чакам... поне - ама твоята оферта е повече от стимулираща  Crazy Настъпваме мъжете за врата и... това е положението  hahaha

# 28
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Няма лошо! Дерзайте!
Мен вече ми се иска четвърто Simple Smile. Моята теория по въпроса е ,че колкото е по-малко бебето толкова повече ти се иска да имаш още едно, докато като расте и животът ти влиза в някакви релси много по-трудно се решаваш на промяна. Втората ми бременност я умувах 5 години и сигурно още щях да се мотая, ако не се бях уплашила, че разликата ще е твърде голяма. Просто си имах живот, планове, кариера, приятели, социален статус така да се каже. Бях започнала сто и едно неща в професионален план и все не можех да вместя една бременност и едно бебе там.  Като забременях и изоставих амбициите си на един доста заден план ми стана едно такова хубаво и широко около врата, че планирането на третото бебе беше като от само себе си...
каквото и да решите успех и кураж!

# 29
  • Мнения: 552
Няма лошо! Дерзайте!
Мен вече ми се иска четвърто Simple Smile. Моята теория по въпроса е ,че колкото е по-малко бебето толкова повече ти се иска да имаш още едно, докато като расте и животът ти влиза в някакви релси много по-трудно се решаваш на промяна. Втората ми бременност я умувах 5 години и сигурно още щях да се мотая, ако не се бях уплашила, че разликата ще е твърде голяма. Просто си имах живот, планове, кариера, приятели, социален статус така да се каже. Бях започнала сто и едно неща в професионален план и все не можех да вместя една бременност и едно бебе там.  Като забременях и изоставих амбициите си на един доста заден план ми стана едно такова хубаво и широко около врата, че планирането на третото бебе беше като от само себе си...
каквото и да решите успех и кураж!
Много окуражително   bouquet
Иначе и на мен ми се ще да ми е широко около врата, ама... защо ли все не се получава  Whistling Crazy

Общи условия

Активация на акаунт