Предложения за нов модератор!

  • 3 750
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 324
Предполагам всички забелязвате, че с всеки изминал ден форумът става все по-посещаем и все по-натоварен.
За съжаление bobolenta е ангажирана напоследък, няма достатъчно свободно време, а е невъзможно един човек (Vache) да се справи сам с изчитането на всички теми и модерирането на форума.

Ето защо е нужно да изберем поне още един човек за модератор.

Моля, дайте Вашите предложения и самопредложения за втори модератор на този форум.
След като бъдат направени предложенията, ще оформя тема с анкета за гласуване.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Liorena - крайно време е!

# 2
  • Мнения: 5 255
Според мен трябва да е човек, който сърфира повече и има свободно време.
Незнам как са с ангажиментите Cheta и DEIanaZ (знам, че чака бебче  Heart Eyes ).
Това са моите предложения  Flutter .
Успех на участвуващите  newsm10

# 3
  • Мнения: 5 255
Цитат на: boo
Liorena - крайно време е!


Да, да  newsm10 и Liorena - всепризнатата енциклопедия  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 13 211
Лиорена! Моля те, помисли си  Mr. Green ...

# 5
  • Мнения: 5 255
Цитат на: Vache
Лиорена! Моля те, помисли си  Mr. Green ...


Как хубаво би и стояло едно МОДЕРАТОР под името  Flutter
Хайде  #Onfire

# 6
  • Мнения: 2 006
Бих подкрепила  Laura или Honda-ако имат желание Grinning

# 7
# 8
  • Мнения: 3 663
Цитат на: boo
Liorena - крайно време е!

Мда ! това е то Simple Smile тя трябва да е Simple Smile подкрепям Simple Smile

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
аз подкрепям предложението за Honda.
от нея става чудесен Модератор.

# 10
  • Мнения: 6 155
Liorena, Туфи, Honda, A.A.M.Belev

# 11
  • Мнения: 5 254
Аз подкрепям всеки който има желание да стане модератор и време за да прочита всички пуснати теми

# 12
Liorena или Honda. Всъщност някой който има време.

# 13
  • Мнения: 4 390
Liorena, Laura или Honda.

# 14
Liorena,стига да иска.

# 15
  • Мнения: 1 517
Цитат на: boo
Liorena - крайно време е!

 newsm10

# 16
  • Мнения: 2 258
ЛИО,ХАЙДЕЕЕЕЕЕЕ!ВСИЧКИ СМЕ С ТЕБ! #Onfire

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз съм за Лиорена

# 18
  • София
  • Мнения: 6 571
Още един глас за Лио ! #Milti  #Milti  #Milti

# 19
  • Мнения: 61
Номинирам HONDA, стига да има време и желание  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 985
Аз предлагам Cheta, стига разбира се и тя да е навита.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не е ли по-редно тези които имат желание и възможност да си кажат, за да се улесни избора?
Повечето предлагате Лиорена, а тя самата предлага за модератор Хонда и не казва съгласна ли е с номинациите Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 5 539
И аз предлагам Лиорена, ако е съгласна, разбира се.
Естествено и другите кандидатури са подходящи.

Офф: отдавна си мисля, че от Laura би излязло чудесен модератор на Здравния форум Flutter  Thinking

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Liorena

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Аз също предлагам Лиорена. Никой не може да отрече, че тя не е това което беше. Станала е по-дружелюбна, не е така язвителна и заядлива както едно време.
Мисля, че сега в това и амблоа от нея би излязал един добър модератор.  thumbsup

# 25
  • София
  • Мнения: 985
Цитат на: lilita
Офф: отдавна си мисля, че от Laura би излязло чудесен модератор на Здравния форум Flutter  Thinking


И аз съм си мислила за същото.

# 26
ИСКРИЦА- НАДЕЖДА

РАДИНА

HONDA

EDIANAZ

CHETA



ЛИОРЕНА - В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Е ПОДХОДЯЩА!!!

# 27
  • Мнения: 6 315
Предлагам Лиорена, ако е съгласна.

# 28
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Лиорена и Хонда

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На сила хубост не става...нали така Лио?

 Arrow Хонда е моето предложение!

# 30
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз преди бях доста против Лио, но разбрах че не е лош човек.Харесва ми че е "джаста-праста",каквото и е в главата,това и е на устата.Аз също съм такава и като нея имам много недоброжелатели, но по принцип не обичам мазните хора,които алкат и мяукат за всяко нещо.Тя е напориста и пряма,посещава много често форума и за това ще се радвам,ако стане модератор!!!!

# 31
  • Мнения: 3 251
Аз съм за Лиорена или Искрица Надежда,която от тях има желание и възможност,нека стане модератор.

# 32
  • Мнения: 6 206
Предложените до тук стават, но защо не се замислим пак над предложението за Годзила. Смятам, че момичето ще се справи. Има и желанието.

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Лиорена, Искрица надежда, Хонда, Лаура, Дивиана  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Хехе....само дето не знам за коя бих гласувала  Thinking ...ако може за всичките  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 263
Cheta
Liorena

# 35
  • Мнения: 429
Има срашно много момичета , които ще се справят с нелеката задача . стига да имат време !
Съгласна съм с всички ваши предложения . А номинираните съгласни ли са ?

# 36
  • Мнения: 1 753
deja pere и Иккрица надежда

# 37
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хонда,Лиорена,Лаура...Да си кажат само дали имат желание и време  Wink

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: mcdirock
Хонда,Лиорена,Лаура...Да си кажат само дали имат желание и време  Wink


ПОДКРЕПЯЯЯЯМ!

# 39
  • Мнения: 1 497
Предлагам Хонда, но тъй като ми е приятелка, ще гласувам за Лиорена.

# 40
  • Мнения: 1 077
Лиорена. Смятам, че евентуално новите и задължения ще вкарат неизерпаемата и енергия в много полезна насока. Laughing

# 41
  • Мнения: 4 473
ЛИОРЕНА,ИМАШ ЕДИН ГЛАС И ОТ МЕН!!!

# 42
# 43
  • Мнения: 4 965
Номинирам също Лио.
Ако тя не иска, Искрица или Хонда.

# 44
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Biby
Liorena, Туфи, Honda, A.A.M.Belev
Биби благодаря ти за доверието,но не бих у4аствала ,защото  съм на път да ме изхвърлят от езиковото у4илище заради интернет и в 4астност форума Mr. Green  #Silly

# 45
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Също съм за Лиорена!

# 46
Чета, Искрица Надежда

# 47
  • Мнения: 1 017
Ами аз си мисля, че е най-добре номинираните да кайат дали са съгласни и после една анкетка, лицхно аз се цхудиа кой да предпочета - всички ми се стружат подходящи Embarassed

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Лио, стига да е съгласна!

# 49
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
Благодаря за номинациите на всички! Grinning  #Milti  #Milti  #Milti
не съм очаквала просто..... Neutral Face

сега, само да обясня- това са само номинации, след тях ще има специална Анкета, в която ще се включат номинираните дали своето съгласие да бъдат включени в тази Анкета.

Аз искам още веднъж да дам своята номинация за Honda.
И cheta също ще е подходящя, но тя е Модератор на Майките в dir-a, и ако има време да бъде Модератор и тук - супер.

И още веднъж - благодаря на всички  #Milti  #Milti  #Milti

# 50
  • Мнения: 654
Всички предложени до тук кандидатури са много подходящи,искам обаче и аз да предложа една кандидатура.Предлагам  irenka,тя е сравнително нов потребител,но има всички необходими качества за модератор според мен,не е обременена с предишни скандали от времето на Пуническите войни(както се изрази Боо Grinning ).Нов човек за модератор не е зле.Лично мое мнение е че са необходими 3модератори-ве4е сайта е много натоварен-така че Vache,Lio i Irenka  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 797
Лиорена - компетентна е и нищо не и убягва.

# 52
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
дали мога да пусна още 2 номинации:

значи стават общо 4 моите :

1. Honda

2. cheta

3. Reza

4. Lydia

# 53
  • София
  • Мнения: 15 249
Лио, ти добре номинираш още двама, но кажи ТИ СЪГЛАСНА ЛИ СИ да бъдеш избрана за модератор.

# 54
Мама мия какво ставало тук. О, време да си кажа.
Първо БЛАГОДАРЯ ви момичета за оказаното ви доверие към мене, но ще се оттегля. Честно временцето ми хич не ми достига от скоро време - набързо листя от тук, от там.
Пък ме чака и местене, и ще имам голяма пауза най-вероятно от присъствие тука Sad  Grinning

Останалите предложения намирам за ИДЕАЛНИ.
Хайде давайте момичета. Ние ще слушаме Wink  Grinning

# 55
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
ох, само забравям по някого:

номинирам и Vivi.

ами дали съм съгласна, ако ме видите в Анкетата, значи -да, ако не ме видите.....значи победа за aurp.

ама сега дайте да номинираме, а анкетата май ще е после? Thinking

# 56
  • София
  • Мнения: 15 249
Цитат на: Liorena
ох, само забравям по някого:

номинирам и Vivi.



Лио, благодаря за доверието (дет' се вика Wink ), но модераторстването на форума изисква много време, което аз напоследък все по-малко мога да отделям.

На зададения от мен въпрос, приемам, че си отговорила с "да", така че- newsm18 предлагам Лиорена за модератор на този форум! newsm18

# 57
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Grinning   хайде сега всеки кандидат модератор да си приготви по една предизборна реч:)

Лио, като гледам си фаворит, не се измъквай, момиче!!!:)
това си е скок в кариерата!
и без това вече запълни всички звездички по писане....Simple Smile

танк иу за номинацията:))))

# 58
  • София
  • Мнения: 2 958
Номинирам Лиорена ,имах и други предвид ,но те казаха ,че нямат възможност... Sad  ... Искрица Надежда, Хонда, Лаура и DEianaZ...

# 59
  • Мнения: 6 206
И аз намирам Реза като идеална номинация.

# 60
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
Цитат на: PoliaSp
И аз намирам Реза като идеална номинация.


нали? Реза е много добро предложение за Модератор.

# 61
  • София
  • Мнения: 15 249
Цитат на: Liorena

ами дали съм съгласна, ако ме видите в Анкетата, значи -да, ако не ме видите.....значи победа за aurp.

ама сега дайте да номинираме, а анкетата май ще е после? Thinking


Лио, ходих до "Клюкарника" и чак сега разбрах какво искаш да кажеш.
Значи, aurp има право на мнение, жената, нейно си е. Наистина, написала го е около 20 пъти, макар и да я разбрахме още от първия път, но няма да се занимаваме с нея сега.

За да стане ясно кои ще бъдат включени в анкетата, предложените трябва да кажат искат или не искат да бъдат модератори. Не че е нужно точно в тази тема да дадеш съгласие. Доколкото ми е известно-достатъчно е да дадеш знак на Mamma (на ЛС, примерно). Само, моля те, дай достатъчно ясен знак, че да не се окаже, че aurp е "победила" без да е имало бой Grinning

# 62
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Vivi
да дадеш знак на Mamma (на ЛС, примерно). Само, моля те, дай достатъчно ясен знак, че да не се окаже, че aurp е "победила" без да е имало бой Grinning


значи за да е съвсем ясно, след края на номинациите (както винаги до този момент) Мамма винаги Тя пуска ЛС до всеки с въпрос дали съответният номиниран е съгласен да бъде вкл в анкетата или не.
Поне Мамма винаги е процедирала така при избор на Модератор. .

# 63
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Цитат на: Liorena
Цитат на: Vivi
да дадеш знак на Mamma (на ЛС, примерно). Само, моля те, дай достатъчно ясен знак, че да не се окаже, че aurp е "победила" без да е имало бой Grinning


значи за да е съвсем ясно, след края на номинациите (както винаги до този момент) Мамма винаги Тя пуска ЛС до всеки с въпрос дали съответният номиниран е съгласен да бъде вкл в анкетата или не.
Поне Мамма винаги е процедирала така при избор на Модератор. .


Верно?

# 64
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравейте и от мен! Simple Smile Много благодаря на момичетата,гласували ми доверие,но нямам тази възможност.Ето и днес едва намерих време да прочета тази тема,защото една от майките ми каза за нея Rolling Eyes Пък и другия месец се надявам да  отида да погостувам на майка ми в Англия
за два-три месеца и там изобщо нямам представа дали ще имам нет и какъв ще бъде.
Смятам всички номинации за подходящи,аз номинирам Лиорена-винаги знае къде,какво, кой,как,с кого,защо Wink  Stuck Out Tongue
Успех на останалите момичета Simple Smile

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Цитат на: Erica
Верно?

Верно, ама ти си каза явно при номинациите за готварския, затова нямаше нужда да те пита специално.

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Цитат на: boo
Цитат на: Erica
Верно?

Верно, ама ти си каза явно при номинациите за готварския, затова нямаше нужда да те пита специално.


Ясно.

# 67
  • Мнения: 781
Лиорена определено е подходяща, стига да има желание и сили за това Simple Smile [/b]

# 68
  • Мнения: 781
Цитат на: iskrica_nadejda
,аз номинирам Лиорена-винаги знае къде,какво кой,как,с кого,защо Wink  Stuck Out Tongue
Успех на останалите момичета Simple Smile

 newsm10

# 69
  • Мнения: 883
Предлагам Лиорена и Флаш.

# 70
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Теодора
Предлагам Хонда, но тъй като ми е приятелка, ще гласувам за Лиорена.


 Laughing

# 71
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Erica
Лиорена, Искрица надежда, Хонда, Лаура, Дивиана  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Хехе....само дето не знам за коя бих гласувала  Thinking ...ако може за всичките  Grinning


Erica, много ти благодаря, но не е за мен тази задача. Grinning

# 72
  • Букурещ
  • Мнения: 7 837
аз да си кажа честно, толкова ме е яд, че sunny_zt каза "сбогом" на форумите Laughing  Laughing исках да я номинирам Mr. Green

# 73
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Liorena
Reza
DEianaZ
Vivi

# 74
  • Мнения: 1 214
newsm10

Бих гласувала за Лиорена

# 75
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Цитат на: iskrica_nadejda
Смятам всички номинации за подходящи,аз номинирам Лиорена-винаги знае къде,какво, кой,как,с кого,защо Wink  Stuck Out Tongue
Успех на останалите момичета Simple Smile


На същото мнение съм! Може да не влизам много тук, но съм отдавна и съм останала с впечетлението, че наистина Лиорена е винаги там където трябва с адекватен отговор. Е, вярно е, че понякога се изказва по-остро, но всеки има право на мнение и как да го изкаже! Мисля, че ще е добър модератор! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 8 163
Кога ще има анкетка? Гледам, че мамите, които бих номинирала аз, вече са в списъка.

# 77
  • Мнения: 356
Liorena i Cheta - и двете сте много добри.

# 78
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Може ли аз може ли аз може ли аз да кажа Grinning
Лиорина - За с ръце и крака Wink  Wink  Wink

# 79
  • Мнения: 1 704
и аз съм с две ръце за Liorena

# 80
  • Мнения: 6 324
Мисля, че предложенията вече са достатъчно на брой.
В момента, в който получа отговор от всички предложени ще пусна анкета за гласуване.

Общи условия

Активация на акаунт