Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 016
Пълнолуние, напълно те разбирам... така се случи предният месец при нас - казах й на Сенкова, че отивайки до лабораторията сутринта едвам вървях от болки и в края на деня нищо не усещах вече и тя вика скачай да те видя-> ааа, ами да, спукал се е единият. Така си спестих един Овитрел.

# 46
  • Мнения: 1 012
funn, честита радост! Грабя от памперсите и от силната подкрепа! Heart

Пълнолуние, стискам ти палци за утре и дано нацелите момента!
Нека палчето ти се оправи до петък и да успеете да се порадвате на почивката ви!
Ще те чакаме след две седмици с ЧХГ до небето! Nature Star2

# 47
  • Мнения: 213
Здравейте, записвам се и аз в новата темичка. Прекрасна е както винаги!!!

 Пълнолуние, shantall, Jaki успех, стискам палци!
HOPE късмет и дано не се наложи намеса и да се оправиш бързо!

При мен нищо не се случва, този месец май нищо не направихме с ММ. 7 дена правих ову тестове и все бледи черти, така че нищо не очаквам.

# 48
  • Мнения: 2 499
Фън, честита радост! Бъдете здрави и много щастливи! ❤️❤️❤️ Взимам си от памперсите 🥰😘☀️

# 49
  • Мнения: 984
Кактусче, има по много взимай🥰🥰🥰Очаквам те съвсем скоро да се похвалиш!!! ❤️❤️❤️Палците са стиснати, нали знаеш! ☺️☺️☺️

# 50
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 354
Фън, честито! Пропуснала съм поста ти по-рано ❤

# 51
  • Мнения: 1 129
Пълнолуние, стискам палци да не изтървете момента, а на почивката да си изкарате чудесно!

funn, честита рожба! Да ви е живо, здраво и игриво детенцето! Heart

# 52
  • Мнения: 351
Честита ни Нова темичка бъдещи майчета🌼
Да ни е на късмет   и да я изпълним бързо с положителни тестове🌼

# 53
  • Мнения: 258
Честита нова тема и от мен, благодаря Rave за нея! Благодаря за орисването, грабвам си прашец и памперси! 💖💖💖

Нека повече момичета напуснат тази тема с положителни тестове!!!! 💖

Hope надавам се бързо да се оправиш и да не се наложи външна намеса ❤ Прегръдки 🍀❤

Funn Честито бебче, да е здраво и щастливо! 🥳💖

Аз малко се сдухах, имам 7 дни до Ц, но нещо станах много поспалива и взе да ме боли главата, та сигурно ще ми дойде… Много се моля да не, но… стана ми тъпо вчера като осъзнах поспаливото настроение и главоболието…

# 54
  • Мнения: 2 487
Fun Пропуснала съм те. Честито ❤️

И излязаха ми хормоните от вчера :



Като гледам май е минала вече О. Чакам да ми звънне Сенкова.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 016
Пълнолуние, според мен не е минала. ЛХ е високо още

# 56
  • Мнения: 2 487
Шантал, вчера в 3 и половина ми взеха кръв, т.е. това са нивата от вчера. Затова си мисля, че е минала вече. Едва ли има смисъл от инсеминация утре на обяд.

Миналият месец на 12ден LH ми беше 10. На 14 ден в 12 на обяд направихме инсеминацията и се беше спукал фоликула.

Последна редакция: ср, 10 май 2023, 15:36 от Пълнолуние

# 57
  • София
  • Мнения: 3 016
оф, аз не съм прочела, че са от вчера, реших, че са днешни... ми да в такъв случай май май е минала

# 58
  • Мнения: 1 109
Пълнолуние, според мен не е минала. ЛХ е високо още

Шанталче с теб какво става? Как върви ембриончето? И на мен днес ми направиха трансфер на едно ембрионче, пък да видим. Надявам се и едно да е достатъчно

# 59
  • София
  • Мнения: 3 016
Казаха, че днес няма да ги вадят от инкубатора, утре ще ми звъннат.
Стискам палци да е вашето това ембрионче!

Моето редене на пъзел отиде подяволите, че детето го прибрах в 11 от училище с главоболие. В 12 нищо му нямаше вече, слава богу!

Общи условия

Активация на акаунт