Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 079
Лукчета, инфлуцид, чай с мед и лимон, ефизол и стрепсилс имам налични. По-късно ще отида и за осцилококциум и хомеожен. Значи без джинджифил...

# 76
  • Мнения: 1 300
Лукчета, инфлуцид, чай с мед и лимон, ефизол и стрепсилс имам налични. По-късно ще отида и за осцилококциум и хомеожен. Значи без джинджифил...
Мед и сода също помага

# 77
  • гр. София
  • Мнения: 567
За болки в гърлото 100% ефективно лайка със сода гаргара през половин час. Малко е гадно, но е ефективно. Хомеожена също доста помага, но трябва да изсмучеш цял блистер за ден

# 78
  • София
  • Мнения: 3 079
За болки в гърлото 100% ефективно лайка със сода гаргара през половин час. Малко е гадно, но е ефективно. Хомеожена също доста помага, но трябва да изсмучеш цял блистер за ден

Сетих се,че майка ми си правеше гаргара с вода за уста.

# 79
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 888
Джинджифилът е по-скоро модулатор, не стимулант и е сред разрешените за бременни. Неслучайно половината хапчета против гадене за бременни са с джинджифил.

# 80
  • Мнения: 225
Шантал, осцилококцинум е имуностимулатор, не знам дали е подходящ. По-скоро гаргарите които са споделили момичетата.

# 81
  • Мнения: 291
Шанталче, аз бях така и на стимулация и на операцията. Ужас някакакъв!
Аз пих стрепсилс интензив , редувайки с бронхо стоп пластири с мащерка (има за гърло+ гърло и кашлица). Ако имаш хрема синуит дуо,защото са билкови, ефект до 3 дни (има отново само за хрема или за хрема и кашлица). Правя и инхалации с физиологичен разтвор през 2 часа, вирамин Ц по 1000 мг дневно и Транс ресвератрол по 2 капсули.

Значи, с всичко горе минах стимулация,пункция и операция.

Сега съм с Ковид към 10 ден вече и отново горното прилагам. За Т парацетамол само знам че може в нашата ситуация.

Последна редакция: чт, 11 май 2023, 09:54 от bananovolisto

# 82
  • София
  • Мнения: 3 079
bananovolisto, благодаря ти Heart

Аз приложих и топла кола Grinning Надявам се да го пресека днес, дано да има за какво да се притеснявам толлкова много и да не кажат, че няма какво да трансферираме.

На теб бързо оздравяване!

# 83
  • Мнения: 1 300
bananovolisto, благодаря ти Heart

Аз приложих и топла кола Grinning Надявам се да го пресека днес, дано да има за какво да се притеснявам толлкова много и да не кажат, че няма какво да трансферираме.

На теб бързо оздравяване!
Очакваме новини днес. И би трябвало петък или събота да ти е трансфера нали?

# 84
  • София
  • Мнения: 3 079
Jakito999999, би трябвало.
Чакам да се обадят понякое време.

# 85
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 888
Мащерката действа контрахиращо на матката, плюс че увеличава слузта в организма (затова действа отхрачващо).

# 86
  • София
  • Мнения: 3 079
Ами аз за сега само гърлото имам като оплакване, макар, че смятам, че от сутринта е доста по-добре вече. Така или иначе ще се придържам основно към лукчета и инфлуцид, заедно с чай от лайка с мед и лимон, мисля и повечко фрешове да вкарам.

# 87
  • Мнения: 2 677
Шанталче, аз като ветеран с ангините от бебе, мога да ти препоръча гаргара с Нишадър. Най-доброто и изпитано. На върха на ножа взимаш от кристалчетата и разтваряш в около 30-50 мл вода. Правиш ги 3 пъти на ден и поне половин час не ядеш и пиеш нищо. През останалото време ти препоръчвам Стрепсилс Интензив, джинджифилови бонбони.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 079
Новините не са много обнадеждаващи... Вместо на стадий морула днес е на стадий 8-10 клетки, понеже вчеране го гледаха казват, че има развитие срямо 2ри ден, и че се случва понякога леко да разбави развитието си. Назначиха трансфер за утре само в случай, че е преминало към следващ стадий... Много се сдухах да си призная... надявах се поне 1 да можем да върнем, а сега и то е под въпрос.

Едитвам: след разговор със Сенкова решили да го изчакт да го видят утре и ако има развитие на ранен бластоцид да го трансферираме, ако ли не да чакаме събота.... ако не получа инфартк пак ще е добре....

Последна редакция: чт, 11 май 2023, 13:33 от shan^tall

# 89
  • Мнения: 2 563
Ех, Шанталче, силно стискам палци да се развие и утре да има трансфер.

Общи условия

Активация на акаунт