Отговори
# 45
  • Мнения: 1 947


Много са готини двамата 💥



Феновете на Керем наистина са зажаднели за новия проект и чакат вече снимки, сторита и
т.н. 😀 Заглавието е наистина добре да се смени, много слънце има в турското дизи





Интересни снимки от Гюнфер
😂






# 46
  • Мнения: 159
Ангелчетата на Керем - Ебрар и Мая 💕


Четенето на сценария на сериала с работно заглавие „Gün Işığım“ е било вчера, снимките би трябвало да започнат в неделя. Има две нови попълнения в състава. Мине Кълъч ще влезе в ролята на по-голямата сестра на Лейля, а Йозгюн Акачча ще бъде Мерт, шофьорът на Оуз, който ще го убеди да изпълни желанието на баща му.
https://www.birsenaltuntas.com/dizi/gun-isigim-dizisinin-kadrosu … uncu/24619/?amp=1



# 47
  • Мнения: 1 947
От четенето на сценария







Иит и баща му 😚



💕


Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 11:12 от Miraland

# 48
  • Мнения: 1 836


https://twitter.com/LayanL111/status/1667123933269696514?s=20
https://twitter.com/DTural/status/1667141295503036417?s=20

https://twitter.com/LayanL111/status/1667158782751678474?s=20







Linda...🇽🇰🥰The Bürsin Fan account

Просто го погледнете. НЕ МОЖЕТЕ да ми кажете, че той не е абсолютно очарователен и заслужава буквално всичко. Неговите изразителни блестящи очи, които сякаш побират цялата вселена, и красивата му блестяща усмивка, просто възхитителна като бебе, плюшено мече #KeremBürsin 🥰 Обичам го толкова много ♥️🫶


# 49
  • Мнения: 1 947
Започвааа се...

Körkütük / Заслепен
скоро по Канал Д


Заслепен, пиян от любов или кьоркютюк пиян 😂...има такъв израз 😎

И Керем е нетърпелив, вече е във вихъра си, започна със сторитата 😜 и с нов плейлист в спотифая





K: Чакам те от сутринта
 Х: Чаках те твърде дълго, затова ти почака малко
 K: Какво? Все още е първият ни ден
Х: Ако започнем така, ще се караме много
К: Какво?
 Х: Готови сме, г-н Керем готов ли си ?
K: Най-накрая




Най важното - последваха се с Хафса в Инстаграм 🎉



Актьорски състав до момента, повечето са ми непознати, но да е на късмет.

Хатидже Аслан, Шериф Ерол, Джемре Ебузия, Назми Кирък, Азиз Джанер Инан, Мине Кълъч, Оулджан Арман Услу, Дурукан Челиккая, Юзгюн Акаджа, Адън Кюлче

От Канал Д да пуснат скоро промо снимките във високо качество.💙









Предполагам, че ще е с конкретен брой епизоди. След това Керем ще започне да снима "Необичайна история".



Усмивки и да разведрим темата 💖

# 50
  • Мнения: 1 836


Kiraz Yıldız Bolat
@kirazyildzbolat


Малко да похваля #HafsanurSancaktutan . Както казах, тя има луда хаотична енергия, която съответства на #KeremBürsin и която също е толкова уверена... Погледнете ръката й на рамото му... Нивото на комфорт, което езикът на тялото й показва. Това момиче е младо, но не без глава 🔥♥️🙂

Тези двамата много ми харесват! Не знам защо феновете не спират да коментират разликата в годините им, обаче двамата стоят много добре един до друг. Тя може да е млада, но таланта й е неоспорим. Чудесна двойка са във видеата и снимките, които се появиха. Както казва цитирания по-горе фен, енергията и излъчването й са много близо до тези на Керем. Усмивката й е голяма и заразяваща. Комедия ли ще гледаме, някаква романтика или каквото е там, но определено ще бъде увлекателно. Нямам търпение да гледам нова свежа Керемска роля. Още по-готино е, че е с мадама като Хафсанур......защо пък не и да завъртят малко емоции и извън снимките. Може би на Керем му трябва точно такава млада, забавна, щура и без излишен емоционален багаж жена.
Хафса е от поколение Z. Дори и в страна като Турция това поколение е различно от всички останали.

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 19:29 от DeniAra

# 51
  • Мнения: 9 124
Много сладки...
Ще им се радвам Канал Д е влюбен в Кире и това е.

# 52
  • Мнения: 8 466
Супер са, много ми харесват. Помолих да редактират заглавието на темата. Май не съм много точна с бг превода, но това да е кусурът. Другия път ще го оправим. Сега пожелавам много късмет с рейтинга на Керем и да си паснат с Хафса.

# 53
  • Мнения: 1 947
Имаме ново заглавие, този път потвърдено от Канал Д

"Ya Çok Seversen" / "Ами ако обичаш толкова много"


Най общo Керем казва, че се наслаждават на този проект, те са късметлии и му харесва, че хората обичат тяхната химия. A Хафса казва, че смята, че са съвместими и се забавляват.

https://twitter.com/YCSUpdates/status/1667478620187623425

Cнеже, може да помолиш админа да смени заглавието на темата отново 😀

# 54
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
А дано задържат това заглавие. И стига са сменяли.(Вярно че предното Körkütük  грам не ми бе харесало, това е по-добре).

# 55
  • Мнения: 1 836




Малко от снощните включвания на Керем директно от стадиона домакин на финала на шампионска лига 🥰



# 56
  • Мнения: 8 466
Привет в неделя! Heart Exl Снимките на "Ако обичаш много", така са го превели рускините, започват днес, а премиерата е през юли.



Мире, помолих, смениха го. Дано не се налага повече, каквото било, било, а и да са за добро тези смени. Hands Pray

Алекс, на мен също Кьоркютюк не ми допадаше.

Дени, Flowers Hibiscus

Това открих като сюжет. Ако е споделяно, извинете ме.

Цитат
Турският драматичен сериал ще ни разкаже за семейството на Оуз Аладжа. Преди много години той се обидил много на баща си и след като продал бизнеса си, напуснал Истанбул и се преместил в Майорка. До този ден живеел там, без да има никакви грижи. Смъртта на баща му обаче го принуждава да се върне. Факт е, че баща му оставя завещание, в което само неговото име фигурира като наследник и след смъртта на баща си той става наследник на огромно състояние. През последните години от живота си баща му е женен за жена на име Мюге. От брака с нея има три деца, грижите за които поверява на Оуз. Оуз не иска да се занимава с полубратята и полусестрите си, които е виждал много рядко, докато е жив баща му. За да изпълни последната воля на починалия, той наема бавачка, която да се грижи за децата. За да се грижи за децата, наема младо момиче на име Лейля. Оуз все още не знае, че Лейля и братята й отдавна изкарват прехраната си с измама.

Скрит текст:
Турецкий драматический сериал расскажет нам о семье Огуза Аладжа.
Много лет назад он сильно обиделся на своего отца. Продав свой бизнес, покинул Стамбул, отправившись на Майорку. До этого дня он проживал там не зная никаких забот. Однако смерть отца заставляет вернуться обратно. Дело в том, что отец оставил завещание, в котором в качестве наследника фигурирует только его имя и после смерти отца становится богатым наследником огромного состояния.

В последние годы жизни отец был женат на женщине по имени Мюге. От брака у него осталось трое детей, он велел Огузу позаботится о детях. Огузу не слишком хочется возится со своими сводными братьями и сестрами, которых при жизни отца видел очень редко.

Чтобы выполнить последнюю волю умершего, нанимает няню, чтобы она позаботилась о детях. Заботиться о детях берется молодая девушка по имени Лейла. Огуз еще не знает, что Лейла и ее братья давно себе на жизнь зарабатывают мошенничеством.

Последна редакция: нд, 11 юни 2023, 13:22 от ·٠•Snejka•٠·

# 57
  • Мнения: 1 947


Първи снимачен ден! Успешна и ползотворна работа на целият екип 🍀



Хафса е на сет


Рекламата на авиолиниите май се очаква да излезе през юли



Снеже, мерси. Мисля, че това ще е заглавието...🌼


# 58
  • Мнения: 49
Отново К и Х на сет, но това Х ми допада много повече. Лъчезарно момиче, голяма сладурана.
С идването на лятото и въпреки дъждовете навън ми се искаше точно такива усмивки да виждам всеке ден.
Радвам се и за Керем. Имам хубавото усещане, че тези двамата ще ни забавляват доста. Успех на целия екип. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 9 124
Много сладки Хафса и Керем. 🌹❤️

Общи условия

Активация на акаунт