Какви неразливащи шишета ползвате

  • 2 352
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
Ние сме с тази.Много ми харесва.
И ние имаме това ама как да я науча моята пикла да пие от него newsm78

# 16
  • Мнения: 2 936
Алекс така и не се научи да пие от тези чаши...имах 3-4 вида  Rolling Eyes
най-бях доволна от една на "сейфти фърст"незнам дали го пиша правилно...
на година и един месец изведнъж започна да пие със сламка и така чашите останаха неизползвани.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 163
имам на дисни със силиконов накрайник, него използвам за вода. Имам и на Нуби неразливащото шишенце със сламката и хич не съм доволна, едвам се изсмуква от него, трябва да положиш големи усилия за да смучеш, не е като от обикновена сламка.Има някаква клапа вътре.Затова хвърлих тяхната сламка, и си купих от зоомагазина силиконов маркуч, върши страхотна работа, сега детето си пие нормално, давам й по-гъсти сокчета, айрян. Вярно че ако го обърне се разлива, но не я оставям да го държи ако не я гледам.

# 18
  • Мнения: 195
Tommee Tippee   www.tommeetippee.co.uk

http://www.tommeetippee.co.uk/shop/browse/cup-drinking

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 18:15 от danny

# 19
  • София
  • Мнения: 8 932
Имам и Авент и Дисни. Вярно, че на Дисни е с по-мек накрайник, ама много трудно се смуче от него.
Така че съм за Авент. Синът ми се научи с такава чаша, не сме имали никакъв проблем.

# 20
  • Bg
  • Мнения: 5
Аз лично ползвам Авент и Нуби и съм по-доволна от Авент - има и мек и твърд накрайник-кой какъвто предпочита, а и ако детето има затруднения с пиенето стоп-клапата се маха,но пък вече не е неразливаща  Simple Smile ! Разбира се на пазара има толкова много предложения , че човек се чуди кое да избере, за това моят съвет е : ползвай една марка продукти от начало до край - така всички биберони и накрайници ще ти бъдат съвместими с шишетата и няма да се налага да купувш кой-знае какви допълнителни аксесоари към тях !

# 21
  • Мнения: 3 271
И за двете ми деца сме ползвали Авент и сме много доволни

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Авент-чашка
Нуби-със сламка

Тези ползвахме и съм много доволна

п.п Нубито със сламка все още ползваме

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
NUBY - мн му е удобна, малката с мек накрайник Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 2 896
Най-добре пиеше от това, но според мен не е много хигиенично - статичната тръбичка, където се вкарва вътрешната сламка, не може да се почиства добре (поне аз не открих начина), пък и диването прегриза сламката.

После взехме, пак на Нуби, неразливащо се, с накрайник наподобяващ биберон - супер удобно шише - но и този биберон прегриза, а не се продават отделно само бибероните.



После взехме пак на Нуби неразливащо, подобно на предишното, с малко по-различен биберон:



И след като и този биберон прегриза, взех пак на Нуби, но с твърд накрайник:



Не и хареса обаче...иска си мекичко и това е...та сега пие от Авентските с мек накрайник, които обаче са по-здрави и неможе да ги прегризе  Mr. Green

Всъщност тя си пие прекрасно от чаша обаче все още трябва някой да и я държи, а аз искам когато е жадна просто да си взима шишето сама, да и е на разположение винаги - пък ако и оставя чаша така ще се намокря цялата.

# 25
  • Мнения: 1 028
От "Нуби" съм най-доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт