Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 44 441
  • 788
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 927
Имаше спортни блузи .
Общо взето едни и същи модели .

# 766
  • Мнения: 471
А забелязали ли сте, че изобщо няма никакви налични блузи с дълъг ръкав? Изключвам поло и тези от плетиво. Аз например не нося такива, а най-стандартни блузи с дълъг ръкав (памучни, трикотажни). На мен лично много ми се иска да пуснат такива.

Да, и аз се бях оплаквала заради това. Иска ми се всички евридейки да ги пуснат с нормална дължина на ръкава. Така като са с 3/4-ти ръкави и някак не ми е съвсем удобно като имам сако с нормален ръкав отгоре. При всяко движение усещам разликата в дължината. Имам една от малкото им блузи с нормален ръкав и съм много доволна от нея:


Ако пуснат още цветове от този модел, бих си ги купила.

Иначе върнах евридейката Love Power Beauty, просто не ми отива и това е. На Chrissilicious обаче ми харесва как ѝ стои. Grinning

# 767
  • Варна
  • Мнения: 3 255
И аз я имам тази и си я харесвам.

# 768
  • Мнения: 392
Точно за тези блузи бях коментирала и аз в една от фейсбук групите, в които уж Мими чете.
Тотално нямат нормална вталена блуза с дълъг ръкав и нормално отворено деколте. Всичките им такива са или поло или деколтето стои плътно до шията. А под сако е тъпо блузата ти отдолу да ти се врязва във врата или да е поло.
Много се надявам да има такъв втален модел с по-отворено деколте и дълъг ръкав в новата колекция.

# 769
  • Мнения: 471
Явно логиката им е: за да е толкова студено, че да стане за дълъг ръкав, то трябва задължително да е и за поло или за някакво плетиво. Всички останали модели трябва да ни навяват мисъл за лято Grinning За тях сигурно и без това е вечно лято - цяла зима или са на почивка в Дубай, или са от кола на кола. Всъщност, дори не знам дали това е логиката и дали изобщо има логика, те са минали тотално в режим "отбиване на номера". Пускат по някой друг нов цвят от някой стар модел и ето ти нова колекция. Хич не се замислят има ли в наличност една нормална блуза с нормален ръкав. Таргет групата им от клиенти и без това не търси такива обикновени неща...

# 770
  • Мнения: 2 927
Лятната колекция беше с деколтета , може и зимната да е такава .
Grinning
Дано я пуснат по- скоро , нямам търпение .

# 771
  • Варна
  • Мнения: 3 255
Кроп топ с деколте и дълъг ръкав 😀

# 772
  • Мнения: 392
Да или като пуснат дебел пуловер кроп над пъпа😁 ами вземете решение най-после - студено ли ви е или ви е топло?

# 773
  • Мнения: 256
Здравейте ,някой има ли това палто да даде отзив ,как е с размера ?

# 774
  • Мнения: 1 126
Може ли мнения за блейзерите на Alessa и дали си заслужават?
Имам нужда от черен цвят и от доста време ги заглеждам, но бих се радвала на вашите отзиви Simple Smile

# 775
  • Мнения: 377
Само няколко странички по-напред едно момиче попита същото:) Според мен си заслужават, поне този, който имам аз - добре е ушит, материята е хубава, седи добре и издържа на пране, тъй като е бял…Следвайки темата от доста време, мога да кажа, че от блейзърите почти всички момичета са доволни:)

# 776
  • Мнения: 119
Блейзърите са едни от най-силните им модели. Само имайте предвид че са малко умалени. Моят е L и ми е идеален, а другите ми дрехи са S и M. Но и аз съм висока.

# 777
  • Мнения: 327
+1 и от мен за блейзърите. Този го получих преди няколко дни (поръчах го след консултация тук GrinningHands V) Много е красив, има една много фина, деликатно блестяща нишка, която не се вижда на снимките, и е добре изработен, но е доста втален. А някоя от вас получи ли си новата пола-панталон от деним? Не мога и да я намеря в приложението...

Последна редакция: нд, 17 сеп 2023, 11:29 от *Emerald

# 778
  • Мнения: 2 927

Поскъпват нещата .
Някой знае ли нещо за зимната колекция ?

# 779
  • Варна
  • Мнения: 3 255
Толкова съм я поръчвала като излезе.

Общи условия

Активация на акаунт