Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 12 тема

  • 42 700
  • 788
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 896
Аз си помислих , че беше на по- ниска цена , но явно аз съм се объркала .

# 781
  • Мнения: 662
+1 и от мен за блейзърите. Този го получих преди няколко дни (поръчах го след консултация тук GrinningHands V) Много е красив, има една много фина, деликатно блестяща нишка, която не се вижда на снимките, и е добре изработен, но е доста втален. А някоя от вас получи ли си новата пола-панталон от деним? Не мога и да я намеря в приложението...

Ето я. Този път денима е малко по-“старо” синьо, отдолу панталонките са полиестерни и разтегателни, на предния им модел са си дънкови и малко идват спарващи в по-топлото време, но пък тези малко ме дразнят като ги гледам 😃 (няма угодия)…И денимът е доста по-тънък, не е плътен. Мисля, че предния модел е по-сполучлив от този откъм качество и изработка, а този е домислен повече като удобство. Другата разлика е, че на този модел ципът в отзад, на предната пола-панталон беше отстрани. Снимки облечена в следващите дни, сега като видях коментара се сетих, че я взех и сега я вадя и от чантата… 😅 Също тази пола-панталон е от по-еластичен деним, за разлика от другата, която е от доста по-стегнат такъв.








Поправка: сега я обух набързо, стои много сладко, бях скептично настроена, доста е удобна заради еластичността на панталонките отдолу. Тази е в М размер, предната сменях от С за М, (С ми беше малка), и въпреки че вече влизам в ХС на марки като адидас и др., тази в М ми е перфектна, докато предната (която е стегната повече откъм материя) в М ми е леко пък вече свободна в талията (или заради малко по-високата талия?) Може и да е от пицата с бира за вечеря, утре ще се включа на гладно 😂 Но, умалена е отново… 1 рамер нагоре ако мислите да я взимате. Обобщавам, че ми харесва 👍

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 00:00 от posh95

# 782
  • Мнения: 321
Мерси много Posh! Много добре изглежда поличката, вече ме е яд, че не я поръчах Grinning Ще де радвам да пуснеш снимки как стои. Малко ме притеснява, че денима е по-тънък, и може би по-бързо ще се износи / отпусне, но на другата определено панталонките ми идват малко спарващи и на мен. Обаче пък много хубаво стои. Изобщо тези моделчета на пола-панталонки в различните разновидности са им доста сполучливи.

# 783
  • Мнения: 4 247
Някой подготвя ли нова тема, че ще заключат тази?

# 784
  • Мнения: 389
Преди някой да е пуснал новата тема, оставям тук снимка на същата пола от една от Алеса групите във ФБ.
Дори там дамите обсъждаха, че се изпращат два нюанса синьо от този модел.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 16:28 от Tedi Angelova 702409

# 785
  • Мнения: 4 247
Жената е написала, че едното е на дневна светлина.
За тези пари тази дрешка обаче не е нищо уау, даже изобщо. Изумяват ме за пореден път с цената си.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 17:00 от krystall

# 786
  • Мнения: 389
Снимката, която аз качих, е само на светло синия нюанс, Posh е снимала по-тъмния 2-3 коментара по-назад.

Иначе и аз съм съгласна за цифроманията в цените...щом новите кроп топове, дето почти няма плат по тях, са над 100лв...якетата в новата колекция трябва да са към 500.

# 787
  • Мнения: 633
Като станат 500 , а са нищо особено,поне аз няма да поръчвам..А и аз ги облека 2 пъти и после търся топло,дълго и уютно.😅

# 788
  • Мнения: 321
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1590486

Общи условия

Активация на акаунт