🌼 Градината на Демет Йоздемир - Тема 5 за обсъждане - Фара 👨‍🚀/ 💘 тактики 2 / Между мен и 🌍2

  • 76 253
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 1 329
Топ!

Изгледах отново първата серия на Фара - много, много добра, Катето е права - като на кино!

За магнитчето:
Скрит текст:

Коментарът му е интересен Laughing
Днес е снимал е небето, самолет ли чака да кацне? Thinking
Само се шегувам, докато чакаме нещо ново.

# 722
  • Мнения: 3 274
Докато не съм забравила - вчера са пуснали рекламен клип с новата културно-развлекателна и спортна програма на Рияд, в която са включили гостуването на Демет и Енгин за наградите JOY. Цялото видео е малко дългичко, но показва размаха на петродоларите >>> https://twitter.com/i/status/1703154617389895691

Ето ги нашите (зедно със София Вerара, Мел Гибсън, Джорджина Родригес, Естер Асебо, по-известна като Стокхолм от La Casa de Papel и др.):






Относно личния живот на Демет - нейна си работа, изобщо не е длъжна да се обяснява на репортерите. Ние само можем да предполагаме някои неща и то на базата на немного сигурни източници. Ето, дори в момента някой прави поредната атака и се опитва да внуши, че са я хванали вчера с DJ-я в Бебек... прилагайки някаква размазана снимка, на която дори не е той, тя отделно е монтирана, а както бях написала и по-рано (а Flo направо и снимка е донесла) - човекът е в Бейрут с приятели... Набива се на очи обаче, че атаките идват все от едно и също място Smirk


Както и да е, важното е, че снимките на Фара продължават:




Феновете не спират да творят (тези са от Бразилия):






Птичката полита от 2 октомври и по AXN White в Португалия:






И по повод днешния празник на Вяра, Надежда, Любов и София, да споделя един кадър от филма за Ататюрк от бала с маски в София, на който Кемал Мустафа се запознава с голямата си любов - Димитрина Ковачева (Мити).
 


Доколкото се разбра, освен по Фокс, филмът ще се излъчва по кината из цяла Турция, както и ще бъде достъпен за гледане за международната публика на платформите Нетфликс и Амазон... Което още веднъж показва колко е важно продуцентите да могат да защитават интересите на екипите си Hands V Искрено се надявам г-жа Асена да измисли нещо за "Между мен и света", защото сериалът действително беше страхотен.


В този ред на мисли, продължаваме да чакаме обещаните новости около Фара Laughing

# 723
  • Мнения: 7 914
Кати, 😍 и къде казваш е апартаментът на Тахир? 😉 😜
Имам намерение да го посетя- Тахир, не апартамента. 😂

# 724
  • Мнения: 710
😆😆😆😆
Кати, 😍 и къде казваш е апартаментът на Тахир? 😉 😜
Имам намерение да го посетя- Тахир, не апартамента. 😂

# 725
  • Мнения: 1 329
От Енгин:


От феновете, които вече нямат търпение:

# 726
  • Мнения: 3 274
Пепелче, преди време някакви арабски фенове бяха на адреса на Тахир и можеби го бяха отбелязали в коя зона е, но сега си прерових телефона - или съм го изтрила, или изобщо не съм го запазила. Довечера може да прегледам дали случайно не съм прехвърлила нещо на лаптопа. Иначе, според мен са сменили доста снимачните площадки. Това излиза от техническия екип:





Едната локация им е в Картал, например. Другата от снимката се вижда, че е Анадолукаваъ... С тези огромни разстояния в Истанбул, ще е доста трудно да ги изловиш, ако нямаш точна информация кога и къде ще снимат. Друго си беше, докато голяма част от действието се развиваше в Мода Kissing Heart


Иначе, поради липсата на други новини, да довърша започаната тема с наградите Murex D'оr - връчили са статуетка на Шевал Сам:



Честита да ѝ е наградата, въпреки че не стана много ясно как е избрана, при положение, че не присъства сред номинираните имена в нито един от 3-те кръга на гласуване...


И нови 100 хил. към последователите в инстаграм:

# 727
  • Мнения: 7 914
Катенце, 💕 благодаря!
Анадолукаваъ е извън пределите на моята програма 😂 (мисля да спра до Бебек този път), но някога с подходящата компания ще стигна и до там.

Енгин е вперил поглед в Босфорските простори на Анадолуто (измислям си😉 😜).

# 728
  • Мнения: 3 274
Пепелче, с хубава компания се ходи навсякъде Kissing Heart

Щях да напиша, че поради липсата на други новини, идвам само с шампоаните:





Обаче Деметка се появи с повече блясък от поредното снимане на нещо (предстои да видим какво):









П.С. Говори се, че Златните пепруди тази година ще се раздават на 3 декември.

Скрит текст:
А режисьорката Хилял Сарал е отбелязала някои известни личности, защото това кученце е откраднато  от дома му Flushed



Сега остава да ни зарадват и с нещо ново около Фара:

# 729
  • Мнения: 9 790
В очакване на трейлър! Blush



# 730
  • Мнения: 3 274
Докато чакаме фрагмана, да донеса интервюто на Демет и певицата Седа Саян Joy



Срещанали са се днес в известен истанбулски ресторант, на излизане репортерите ги питат какво толкова са си говорили 5 часа. Двете се изненадват, че е минало толкова много време. Седа казва, че са си говорили съвсем нормални неща. Чували се често така или иначе, пишат си съобщения. Няколко месеца не са се виждали, защото Седа и мъжът ѝ бяха в САЩ, а Демет знаете - в Гърция. Отново репортерите се интересуват от темата на разговора им. Демет се засмива и казва, че едва ли очакват да им преразкажат всичко. Преместват се от стълбите на заведението, за да не запречват входа. Репортерите си настояват за клюки. Демет им прави съзаклятнически знак, че ще мълчи и няма нищо да кажат. Седа променя темата и казва, че е невероятен фен на "Казвам се Фара", питала е Демет какво ще се случи в новия сезон, за Енгин я е питала, коментира колко много го харесва и използва случая, за да го поздрави. После Демет връща жеста и казва, че Седа ѝ е била идол. Питала я е как е запазила енергията и младежкия си дух. Умря им циганката с две думи Joy Тръгват да си вземат довиждане и си правят обща снимка.



Преди това Седа беше пуснала снимка с Демет и Ейлем Ипек с надпис: Събрах се с любовите ми - едната израсна в ръцете ми (Ейлем), а в другата съм влюбена/ обожавам я (Демет).

За протокола - Седа от година наистина е голям фен на Демет и винаги я е подкрепяла и е изразявала възхищението си от нея Sparkling Heart Демет е споделила същата снимка, придружена с един от най-големите хитове на Седа:



Имахме и включване от Фърат Танъш, с което ни подсказа, че комисар Мехмет не е умрял и братята се завръщат Heart Eyes


Новото попълнение е и с нова прическа от днес:



И май ще има транжирано агнешко Kissing Smiling Eyes



Айде, да дават фрага



-------------------------- ааааа, ето го --------------------------------

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 23:13 от super_katia

# 731
  • Мнения: 9 790
Фрагманът е направоооо  Misc Bomb
Много мъка и борба очакват Фара и Тахир... Disappointed Relieved

Това ако е свекървата, много е зловеща...






# 732
  • Мнения: 3 274
Леле, какво ни чака Scream На първо четене - изгаряния по раменете от горещата вода, завръзване със "свински опашки"... ще трябват кърпички този сезон Sob









# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 34 231


Трейлър въведение към сезон 2 на "Казвам се Фара" с бг превод:

Тук: https://videa.hu/videok/film-animacio/CaMJhoGOAVlD48ub

И тук: https://vk.com/id223680451?z=video223680451_456239613%2F08ce21a2b5b304d5e6

# 734
  • Мнения: 3 274
Марианка, благодаря ти много за преведения трейлър Heartbeat

Още съм под влиянието на видяното снощи Sob Но все пак си мисля, че няма да е толкова тежък сезонът. Всички герои са минавали вече през ужасни моменти, така че предстоящите сблъсъци, колкото и да са жестоки, няма да ги пречупят. А и вече не са сами в битките си Kissing Smiling Eyes


Добре дошли на новите попълнения Hug




От техническия екип на сета:








15-ти епизод приближава Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт