Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, майки! Пиша този пост, защото съм притеснена, а никой не ми вдига за да запиша преглед.
Живея в Англия, за съжаление!!!
Имам болка в десния яйчник или поне мисля че е яйчника, когато си вдигам крака например да си обуя чорапите или да се наведа да взема нещо! Тъпа болка, не е силна, но се притеснявам!
Работата ми е такава, че се навеждам често!
Незнам дали да се притеснявам или е нормално защото се разпъвам! В 15 г.с съм.
Моля кажете някой дали е бил като мен?

# 1
  • Мнения: 726
Добре де в тази Англия няма ли частни лекари щом толкова се притеснявате ? Или по добре да се шашкам ама да не похарча някой паунд

# 2
  • Мнения: 51
Спестете си тъпизмите! Ако е имало каквото ми трябва съм щяла да го направя, файдата като чакам за час 1месец! Човек да не попита нещо. Като нямате отговор, не коментирайте! Моля!

# 3
  • Мнения: 2 822
Здравейте, майки! Пиша този пост, защото съм притеснена, а никой не ми вдига за да запиша преглед.
Живея в Англия, за съжаление!!!
Имам болка в десния яйчник или поне мисля че е яйчника, когато си вдигам крака например да си обуя чорапите или да се наведа да взема нещо! Тъпа болка, не е силна, но се притеснявам!
Работата ми е такава, че се навеждам често!
Незнам дали да се притеснявам или е нормално защото се разпъвам! В 15 г.с съм.
Моля кажете някой дали е бил като мен?

Логиката имало ли е някой като мен е потрес. Вие не сте кола-тропа ми амортисьора, какво да правя. Може да са 100 причини, може да е от вдигане на тежкото, херния, може да е просто разтегляне, може да е свързани с бременността, но щом няма кървене и контракции е ок. В Англия знам много добре какво е положението с лекарите, та: Вариант  1: идвате си в България за 2 дни, преглеждате се и давате почти същите пари като за частен лекар.
Вариант 2: Отивате в спешното и казвате, че е остра болка, може да е апандисит също.

# 4
  • Мнения: 1 875
Имам абсолютно същите болки, само че от двете страни като се навеждам или си вдигам крака да си обуя обувките и си притисна корема. На същото място като го натисна с ръка отново ме боли. Не съм ходила още на преглед, от няколко дни са. В 17 г.с. съм

# 5
  • Мнения: 726
Спестете си тъпизмите! Ако е имало каквото ми трябва съм щяла да го направя, файдата като чакам за час 1месец! Човек да не попита нещо. Като нямате отговор, не коментирайте! Моля!
Отговора е ясен ,щом не искаш да чакаш един месец,отиваш на частно

# 6
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 449
Спестете си тъпизмите! Ако е имало каквото ми трябва съм щяла да го направя, файдата като чакам за час 1месец! Човек да не попита нещо. Като нямате отговор, не коментирайте! Моля!
Имайте елементарно уважение към хората отделили от времето си да Ви пишат
никой не Ви е виновен, че Вие не можете да се справите сама и не знаете какво да правите !!!
Отидете в спешното , ще чакате дълго, но поне ще Ви прегледат.

Общи условия

Активация на акаунт