Отговори
# 60
  • Мнения: 577
не знма дали се вижда нещо,може би така е по -добре:
http://snimka.bg/album.php?album_id=93899

# 61
  • Мнения: 9 914
о, мименце, привет, ти верно се загуби.
Сердика - честито ви прохождане! Много здраве за Малик!

Та ние решихме да правим прощъпулника при баба и дядо на село. Грабнахме се, отидохме вчера, много се радвам, че улучихме такова хубаво време. Поръчахме да ни омесят пита, поканихме баби-съседки и тъй.
Понеже времето хубаво, ще правим ритуала навън, на нещо като тераса.
Дойдоха бабите, наредиха се до стената, аз търкулих питата, пуснах малчо след нея, той тръгна, стигна до платното с предметите, реши, че е препятствие и заобиколи  Mr. Green и си продължи нататък да крачи Simple Smile
баща му го хвана и му обяснява, че трябва сега да си избере нещо от платното. детето гледа ту платното, ту него, ту бабите, пък не мърда.
А долу сложени книга, лекарски слушалки, отвертка, самолетче, банкнота, портфейл, кредитна карта, линийка, калкулатор, все хубави неща. Малчо - тц, не ще никое. Накрая озадачен дойде при мен да се гушне, да не се мъчи повече.

Баба му го сложи да седне при предметите и почти му напъха химикалката в ръката. Аз обаче обявих, че неговият предмет липсва и туйто. Не сме му уцелили вкус на детето, даже сега с притеснение си мисля, че нарочно не му сложих музикален инструмент, пък то може да е искало....  Mr. Green
И като отидохме да се черпим и забравихме за платното с предметите, малчо отишъл и си взел самолетчето, и си го разнася после из цялата къща Simple Smile

а накрая минахме за много кратко през  Рсе, майчето реагира изключително бързо и докара Петра с колело, което и Деян хареса и добре че Петра беше толкова добре възпитана Simple Smile

Доминика, заради разминаванията ни с теб, ще има реванш, но не знам кога Simple Smile честита ти кола!



# 62
  • Измир
  • Мнения: 662
Честито прохождане на Малик!

Тити, защо не слагаш музикален инструмент? Нека да си избере каквото му е на душа на детето. А и да знаеш, че и Севима не говори. Но поне разбира  Mr. Green
Страшно съжалявам за тези вируси, дано се оправят бързо болните.

# 63
  • Мнения: 11 830
Тити, много забавно! Simple Smile Мисля, че е трябвало предметите да не ги слагате на земята, а на някакъв стол в края на платното. Аз предвидих този риск и бяха вдигнати. Но това се парви за здраве най-вече, а и не можем да изчерпаме всички предмети. А какви ще станат, те ще си изберат!

Юка, и ние все още не сме били ваксината. Това ще стане на навършени 14 месеца.

Дано вируси не ни хващат! И бъзро да отшумят!

Честито на всички ходещи крачета!  Hug

# 64
  • Мнения: 911
Хахахаааа, Тити, много сладка история!!!
То детето май се е ориентирало към политиката Mr. Green И със самолети ще лети, и работата ще заобикаля, и все при някое женско ще ходи да се гушка Laughing
Мерси на всички за пожеланията - много е вълнуващо да гледаш голямото малко дете как щъка - все по-малко животинче, все повече човече Grinning

# 65
  • Мнения: 3 100
сердика - все се каня да те питам - снимката от подписа ти "малик ръфа ябълка" автентична ли е? т.е. малик наистина ли е изял цяла ябълка? 'щото петра само взема от купата някоя, нахапва я и я мята; следва втора и трета и така докато има. но последователно да си изяде едн ябъла - не е бивало никога. 

# 66
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
ДУ!
Не съм честитила на Малик!!!Да са безаварийни и леко ходещи крачетата му!
Майче,Едита не може да яде ябълка-само ги лигави и плюе кората.
Нашата ваксина МПР я отложиха за другата седмица,ако няма грипна епидемия,което било много вероятно,така че аз съм много доволна,не за грипа,а че я отлагаме.
Нашите болни ги изписаха почти оздравяли и сега продължават да се лекуват у дома си.Скоро няма да се видим с тях,само по телефона ги чувам,ама тая вирусна пневмония не е шега работа.Повръщане,обезводняване,безброй банки глюкоза и инжекции,много висока температура са имали и началните симптоми са като на хепатит.Вчера са ходили на комисия,за да им дадат болнични и са им изписали инхалации.Дано да няма последствия за тях.А за майките с малките бебета в МОЛ-а нищо не мога да кажа,аз миналата зима не пусках хора при Едита,ако влизат-с маски,ама си имах причини да съм много резервирана,знаете.Всеки си решава как да постъпва.
Ние си чакаме бебето всеки ден,да видим колко ще подрани Laughing.

# 67
  • Мнения: 811
Добро утро  Grinning

тити, разказа наистина е много весел  Laughing Ще чакаме реванша  Wink

канеста, а вие какво бебе чакате  newsm78 Пробвате се за второ ли?

Сиссси, идеята за качване на предметите на по-високо е много добра!

Ние довечера ще правим прощъпулника на Ади. Така че утре ще има снимки  smile3509

А днес времето пак е чудно и ще миткаме цял ден навън.

# 68
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Мне,чакам да ставам вуйна за трети път Joy.

# 69
  • Мнения: 480
Здравейте и от мен.

За много години!!!

За съжаление все по-рядко успявам да влизам тук но се надявам че не сте ме забравили.
Ние сме добре здрави и щастливи. Василенка се чувства прекрасно с баба си. Даже за празниците я бяхме оставили четири дни с баба и дядо и като се върнахме въобще ама въобще не ни обърна внимание - е поне в началото де, после се лепна отново за крака ми.

Това с което мога да се похваля - ама да не чуе дявол е че Васи взе да спи по-добре от известно време с 1-2 пробуждания за биба. Ляга към 9 вечерта и сутрин към 7:30 ставаме. Не знам точно на какво се дължи но със сигурност промених две неща - заспива сама в леглото а не на ръце и не й давам да пие вода през нощта. В началото много се противеше за водата но вече почти не я търси.

Надявам се че всички сте здрави ако не бързо да се оправяте.

Ще се опитам да прочета последните постинги за да вляза в час.

Лек и слънчев ден

 

# 70
  • Мнения: 1 465
Здравейте, Grinning
Сердика, честито ти проходило пакостниче!!! Wink Това с ябълката ме шашна, но аз още не съм опитвала да дам така цяла ябълка. най-много да я нагризе с 4 си зъба и половина и да се задави.
Мименце, много хубави снимки с Красчо. Grinning
Тити, ами прощъпулникът не е бил от обикновените. Но така пък е по-загадъчно. Ами може неговата професия днес все още да не съществува, а да е нещо ново...
 Аз уж щях да правя прощъпулник и забравих Sad
Но най-любимият предмет на Поло е едно кубче на Рубик. чак се опитва и да го върти. Обича много и списанията, телевизията и дистанционното. И топка много обича да рита/научи се на хижата/.
А вчера разбрах значението на "иииии" с въпросителен тон. Означава нещо като "къде си". Вчера играхме двамата на гоненица вкъщи, после аз се скрих и той като ме търсеше на няколко пъти каза "ииии" "иии".
Доминика, честита ви кола!!!! Да я карате и по далечни екзотични маршрути.

# 71
  • Мнения: 1 288
привет и от нас!
сложиха ни днес ваксината, надявам се да няма реакции. не са ни мерили. сега чак след 3-4 месеца, за да слагаме пак пентаксим.
сердика, леко и безаварийно щапуркане на малик!
мименце, къде изчезнахте наистина. красчо не мога да го позная, много е порастнал.
майче, кейти се яде цели ябълки без проблем. само й беля кората, че не са домашни. даже предпочита така, отколкото на парчета.
прощапулник  и ние трябва да правим. кейти вече тича, майка й докато се накани.  ooooh!
подновихме разходките из квартала и срещите с дечурлигата. макар че с тия грипове в момента  Thinking кейти като види детенце по тв-то и започва да пищи и да иска да го гушка и целува. така е зажадняла за компания....

# 72
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А на днешната ни разходка Иван си забеляза сянката. Застава с гръб към слънцето и се пули в сянката. Тръгва да я настъпва, не става , после пак .... и така докато не стигна до една елхичка, сянката се покатери по нея, а Иван почна да перка клонките с ръце. Голяма веселба! Явно днес му дойде много ходенето, защото заспа в асансьора. Пред входа ми се хилеше, на 5я етаж вече спеше. Ще обядва в пет часа.

# 73
  • Мнения: 3 100
Ще обядва в пет часа.
hahaha

петранче стана днес в 5, аз съм кисела, нашите са на работа, т.е. не помагат и яко ме свива шапката. май ще 'зема да се прибирам към софията. остава филков да е навит и да дойде да ме вземе. 'щото може да се закучи и да каже "не ща" и да си останем тук да векуваме  Confused

# 74
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
...остава филков да е навит и да дойде да ме вземе. 'щото може да се закучи и да каже "не ща" и да си останем тук да векуваме  Confused
хе, хе, майче, ти тая работа вярваш ли я  Grinning Филков е умрял от скука без теб и Петра.

Общи условия

Активация на акаунт