Мами в Италия - Част 36

  • 12 071
  • 250
  •   1
Отговори
# 75
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Лени, имаше майки с бебета при Емилова когато бях там, през юни 2004. та нищо чудно да се организирам и аз по някакъв начин. Не знам, хем ми се ще, хем ми се струва сложно за догодина. Дано ми роди нещо главата дотогава!
Кала, там четох каво си ми писала, а мъжо ми до мен се обажда от дригия комп.:"Да, ама докато се обърне страдаш! Искам да раждаме със цезарово!"  Голям ми е сладур!

# 76
  • Мнения: 3 425
Кала, там четох каво си ми писала, а мъжо ми до мен се обажда от дригия комп.:"Да, ама докато се обърне страдаш! Искам да раждаме със цезарово!"  Голям ми е сладур!

  Joy   Joy  Joy 

# 77
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Момичета, дрогирана съм сякаш- пиша бързо и с грешки и тичам от тук до кухнята и обратно, не мога да се отлепя от тук! Сега отиваме да вечеряме и оставям компа включен, да не избягате?

# 78
  • Мнения: 1 467
Аз пък имам голям страх от това цезарово и се моля да не ми се случи:( Всичко стана, защото някой луд беше пуснал линк с филмчета от различни раждания и аз като гледах това за цезаровото и ми стана лошо.

# 79
  • Мнения: 2 804
Аз при първото раждане станах на 4-5 час , но в седнало положение спокойно застанах едва към 2-рия месец .
Второто беше много по-лесно /раждането/ , там станах от магарето и сама си се придвижих до стаята тоест около 15 минути след раждането .А и седнах спокойно в началото на вторият месец .
Наистина  не е необходимо да се шашка човек то като му дойде времето по един или друг начин ще излезне .

# 80
  • Мнения: 750
Piccolina тук ли си? Май си изпратила грешен е-маил,погледни си ли4ните саобщения моля.

# 81
  • Мнения: 750
Maцки 4ао на вси4ки аз отивам да си полегна.
Buona notte. Wink

# 82
  • Мнения: 5 475
Добро утро ,виртуални приятелки!  Hug

# 83
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Добро утро и от мене,че съвсем се забравихме.... Laughing

# 84
  • Мнения: 5 475
  Ааа..Ники и аз искам снимчици! Wink

Ще ти пратя майл на лични.
Между другото Чита ди Кастелло я знам много добре къде е ...карах курс по италиански в Университета за чужденци в Перуджа и имах близка приятелка,която живееше в Умбертиде...последните месеци дори се бях пренесла при нея. Wink
  Става дума за далечната 1995... Rolling Eyes

# 85
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Лени, Hug Аз сякаш взех да се поотпускам. Да чувала съм, че ставаш и вървиш след секцио, но по-късно от нормално родилите, ама то зависи дали имаш и шевове при нормално раждане. Винаги съм си мислила,че много жени предпочитат секцио да не стардат часове наред. КАто каза пари се дават, още не знаем колко ще платим за цезарово, амй не било малко в частните клиники, както ще сме ние. Причината е, че моя Вито ще влезе с мен, нямя кой да ни помага.
И аз отивам да си пека кюфтетата и да правя салата. Дано мина без сладко накрая тая вечер?Оххх дали един ден пак ще мога да ида до Емилова в дебелариума? Аз съм мекотело пихтиесто и не ме ли запрат там трудно влизам в строя относно килата.

аз съм ходила при Ем. ако искаш , отиваме заедно!
аз си търся дружки за санаториума, имам една, но тя ще ми смели живота.
много се оплаква и ме побърква. и без това се изнервям при емилова,
остава да ми дудне някой и....

иначе искам да ти кажа, че като студентка работех в едно кафене до шейново.
циганките 3 часа след раждане бяха с кървавите нощници и цигарите в кафето.

правила няма.


И аз като циганките  Joy
Половин 4ас след раждането дето те държат под наблЮдение и опсс на тераската за цигарка Embarassed Twisted Evil


(Без кървава ноЩница, де, въобЩе нямах такива цапотии Laughing)

# 86
  • Мнения: 2 379
Здравейте Simple Smile

Имам съгласието на Ники. Публикувам ви 3 от снимките, които тя ми прати Wink

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3

Е, наистина най-хубавите жени са от Стара Загора thumbsup

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 15:28 от piccolina

# 87
  • Мнения: 764
Аз с баткото станах на 2рия 4ас,само за6тото в БГ те държат 2 4аса върху една твърда ку6етка-не ви е работа....Пове4е ме боле6е д...то от това лежане,отколкото от раждането.Тук за 6тастие те местят на легло веднага и след половин 4ас станах.Проблеми със сядането не съм имала.
Дани,теб много ли са те 6или,скъпа???

# 88
  • Мнения: 764
Брава,Ники,красавица;)))
Това за жените от СЗ,е верно,жалко 4е не може да се каже съ6тото за мъжете им.Ако 4уете,4е някой е от там/или в близост дори/бягайте докато е време.....Ли4ен опит.6 години в този град загубих,4е по късно за малко да повторя-голям глупак съм...Така сега този град го преска4ам,все едно огън ме гори.

# 89
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добър ден и от мен! Как сте днес? Много слабо представяне имаме тая сутрин във форума!
Аз имах много добри колежки и приятелки старозагорки от ВХТИ- Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт