Богатият ми опит с антицелулитните кремове

  • 75 159
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
за Yves Rocher. Ползвала съм единствено този дето е червеничкия, в тубичка от 150 мл, серума  3D, сещаш ли се за кои ти говоря? е, като го звех, беше на оферта, 2 за 1,  та общо взето мацотих дълго време с него...ефекта...НУЛЕВ...
Но колежката е ползвала спрейа, от същата серия, пак 150 мл, и каза че вършел сравнително добра работа, но много бързо свършвал...
За рефан, ползвала съм само антецелулитния сапун, и като ексфолиант не е лоша идея, върши даже хубава работа. Но само със сапуна няма да се разминеш
Мерси за инфото  bouquet
Аз имам този червения на Ив Роше,ама не е кой знае какво. Преди съм ползвала на Виши и въпреки,че сега не ползвам нищо тяхно свърши перфектна работа Thinking
Ив роше имат и един зелен антицелулитен крем с екстракт от зелено кафе. За него нямам отзиви и понеже червения 3D slimming не беше кой знае какво се чудя за този newsm78

# 16
Anisi - антицелулитен крем с термоефект, добър за антицелулитни масажи
Avon - ползвах преди време една опаковка, но не ме впечатли въобще.

я ми разкажи малко за този крем Аниси? от къде и колко струва? какви масажи си правиш? ( в смисъл, сама или някой ти ги прави?)

а за съм 4увала много противоре4иви мнения....Ще накарам колежката да го пробва Mr. Green

# 17
Ив роше имат и един зелен антицелулитен крем с екстракт от зелено кафе. За него нямам отзиви и понеже червения 3D slimming не беше кой знае какво се чудя за този newsm78
Lipophénol végétal? за това ли говорим?
Зна4и, обеЩават доста, но ве4е не им вярвам. Ще поразпитам тука и Ще ти кажа ако някои има опит с него

# 18
  • Мнения: 463
maniachka, мерси за подробната и изчерпателна информация!
моля те сподели мазилото на shiseido откъде го взе.

# 19
  • София
  • Мнения: 847
Много благодаря за тази информация. Ще ми бъде от голяма полза след няколко месеца - още от сега реших, че ще се насоча към Clarins, ама и към LPG масажите, да ви кажа  Mr. Green

# 20
maniachka, мерси за подробната и изчерпателна информация!
моля те сподели мазилото на shiseido откъде го взе.

ми за съжаление не от БГ...така 4е незнам къде биха могли да го продават в БГ...

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Lipophénol végétal? за това ли говорим?
Зна4и, обеЩават доста, но ве4е не им вярвам. Ще поразпитам тука и Ще ти кажа ако някои има опит с него
Мерси много за всичко и най-вече за отзивчивостта  bouquet
Ми то на Ив Роше всичко им е Vegetal-нещо-си знам ли. Опаковката е по-тъмно зелено с екстракт от зелено кафе и да наистина обещават много, но дали е вярно newsm78

# 22
  • Мнения: 2 616

4. Venus - антицелулитна кал. Както казах, върши почти същата работа като калта на колистар на доста по-приемлива цена.

5. Collistar - процедура за бедра и корем 53.40 лв.  какво обещава? Абсолютно авантгардна формула за оригинална процедура, която коригира корема и бедрата. Дължи преимуществата си на изключителното съчетание на роза и морски водорасли. Също така съдържа червен пипер и мента, които стимулират микроциркулацията и подобряват ефективността на продукта. Подходящ е както за жени, така и за мъже. 150 грама



От цялата работа разбирам, че май само тези двата си струват и вършат работа, така ли?

# 23

4. Venus - антицелулитна кал. Както казах, върши почти същата работа като калта на колистар на доста по-приемлива цена.

5. Collistar - процедура за бедра и корем 53.40 лв.  какво обещава? Абсолютно авантгардна формула за оригинална процедура, която коригира корема и бедрата. Дължи преимуществата си на изключителното съчетание на роза и морски водорасли. Също така съдържа червен пипер и мента, които стимулират микроциркулацията и подобряват ефективността на продукта. Подходящ е както за жени, така и за мъже. 150 грама




От цялата работа разбирам, че май само тези двата си струват и вършат работа, така ли?

и Кларинс, и Orlane...поне при мене тези дадоха ефект...

# 24
  • Мнения: 1 727
Anisi - антицелулитен крем с термоефект, добър за антицелулитни масажи
Avon - ползвах преди време една опаковка, но не ме впечатли въобще.

я ми разкажи малко за този крем Аниси? от къде и колко струва? какви масажи си правиш? ( в смисъл, сама или някой ти ги прави?)

а за съм 4увала много противоре4иви мнения....Ще накарам колежката да го пробва Mr. Green

Не съм го виждала по аптеките и магазините, с него ми правеха масажи, в студиото където ходех и си беше включен към цената на процедурите. За цена не си спомням, но някъде в ценовата категория на Vichy и Galenic май беше - до към 40/50 лв. Предполагам, че може да се закупи и от студиото, но си мисля че няма да е толкова ефективно ако сама го нанасяш.

 Grinning Мерси за информацията за Clarins-а, като ми се отвори път зад граница ще проверя за него. 

# 25
  • Мнения: 1 028
Ако трябва да си купя тези всичките цапала,например,ще ми излязат по-скъпо от една липосукция.Благодарско,че сподели със сигурност ще спестим някой лев така Grinning

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз имам малко целулит.
И не ми се дават кинти и не съм правила големи вложения в кремове.
Ползвала съм по-еФтинки: на Дева, на Талодерма и един на Билка.
Кожата се поизглади с този на Талодерма. Сега съм решила да пробвам или Аура слим или Рефан.

Една приятелка с доста богат опит е доволна от Леокрема много.
Друга е доволна много от ампулите на Колистар.

# 27
Ако трябва да си купя тези всичките цапала,например,ще ми излязат по-скъпо от една липосукция.Благодарско,че сподели със сигурност ще спестим някой лев така Grinning
идеята е да намериш подходяЩия крем колкото се може по рано...за това реших да споделя каквото аз съм открила за въпросните крем4ета...

# 28
  • Мнения: 630
  bouquet
Мноооого благодаря за ценната информация! Ще пробвам Clarins Total body Lift - искрено се надявам и при мен да има същия ефект. До сега съм била клиент основно на Биотерм и Леокрема и... ами не мога да се похваля с добър резултат.

# 29
Lipophénol végétal? за това ли говорим?
Зна4и, обеЩават доста, но ве4е не им вярвам. Ще поразпитам тука и Ще ти кажа ако някои има опит с него
Мерси много за всичко и най-вече за отзивчивостта  bouquet
Ми то на Ив Роше всичко им е Vegetal-нещо-си знам ли. Опаковката е по-тъмно зелено с екстракт от зелено кафе и да наистина обещават много, но дали е вярно newsm78
тъй, намерих една от колежките дет е пробвала новя на ив роше (тука сме се събрали банда идиотки, явно)

Значи, отзивите са следните: бил по-добър от червения определено. Но трябва да се мажеш поне 1 месец, 2 пъти дневно, за да постигнеш някакъв резултат. Много упоритство.
След това трябва да продължиш с поне още 1 месец с мазане веднъж в деня.
тя се е мазала 1 месец, и ефект е имало, не е бил обещанят ефект, но били задоволителни резултатите.

та така, ако се решиш, ще споделиш и ти опит:)

Общи условия

Активация на акаунт