Отговори
# 15
  • Мнения: 780
аз незная от коледните и новогодишните разговори каква ще ми е сметката щото ги нулираха на 25.12 а на текущите в момента не може да се разчита но за предната до 25.12 даже ми е по малко от обикновено сметката а съм си говорила нормално Shocked Mr. Green а на текуща тогава като съм проверявала ми показваще доооооста повечко та ще видим като излезната новите пак ще ви пиша Hug

# 16
  • Мнения: 8 917
И моята сметка е доста по-голяма, но го отдавам на повече говорене Mr. Green Ще видя и фактурата като дойде Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
Глобул са ми любимци  Mr. Green Почти всеки месец пиша жалби и ги държа на тръни. Няма по- необучен, по- тъп и по- некомпетентен персонал от техния. За жалост, докато не минат годините, за които съм сключила договор, няма отърва не. Някой ден, книга ще издам "Глобул в моя живот". Stop

# 18
  • Мнения: 1 028
Цитат
Няма по- необучен, по- тъп и по- некомпетентен персонал от техния. За жалост, докато не минат годините, за които съм сключила договор, няма отърва не
Подкрепям абсолютно,добре,че не можаха да ни вържат с договора,наложи се да правят хиляди проби,а много добре знаят,че в едно населено място на 40км. оттук/В.Търново/нямат грам обхват,и аз като теб почнах едни писма и жалби,отначало се правиха на интересни,после им казах,че ще сезирам комисията за защита правата на потребителите и ще потърся по съдебен ред справедливост,та те не спазваха едно от основните им задължения,което фигурира в договора-да ми осигурят мрежа!Та всичко мина в наша полза де.

# 19
  • Мнения: 13 512
Цитат
Няма по- необучен, по- тъп и по- некомпетентен персонал от техния.

Ааааааааа..има,има- Вивател са ненадминати! лУДА МЕ НАПРАВИХА С ЕДНА ТРАФИК КАРТА И НАКРАЯ МИ КАЗАХА- ТЕЛЕФОНЪТ ВИ НЕ ПОДДЪРЖА GPS, съжаляваме, причината не е при нас...абсолютни безхаберници

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
ПАПИТУУУ страхотна идея. Благодаря. Утре отивам /защото днес мина срока в който трябваше да ми дадат отговор/ и ги почвам с комисията. Peace

# 21
  • Мнения: 13 512
Някой знае ли коя е куриерската фирма, която  разнася фактурите на Глобул?

# 22
  • Мнения: 3 360
Незнам-моята сметка си е нормално висока и този месец Mr. Green

# 23
  • Мнения: 448
Аз през декември минах на абонаментен план с такса 5 лв.Имам 100 минути,изговорих около 25мин.Платих 7,70лв. като в разпечатката пише за всички разговори,че са от безплатните минути.Тъкмо се чудех какво да направя и защо е така и попаднах на темата.След като прочетох какво сте писали,направо се шашнах.Не ми е за парите,те са смешно малко,ама как може да има такова отношение към потребителите.Четох в един сайт,че може да се слеят с М-ТЕЛ. #2gunfire

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Куриерската фирма се казва Sprider, а телефонът им е: 974-20-20, но тази фирма разнася само обикновенните фактури. Когато се стигне до разнасяне на дубликати фирмата е друга и все още не съм я научила коя е.

# 25
  • Мнения: 13 512
Куриерската фирма се казва Sprider, а телефонът им е: 974-20-20, но тази фирма разнася само обикновенните фактури. Когато се стигне до разнасяне на дубликати фирмата е друга и все още не съм я научила коя е.
намерих им телефона,утре ще им звънна....още не съм си получила фактурите от 5-ти- късно ги били отпечатали..той срока е до 23-ти....и в нета не са ги публикували още даже

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 01:10 от monda

# 26
  • Мнения: 4 202
Куриерската фирма се казва Sprider, а телефонът им е: 974-20-20, но тази фирма разнася само обикновенните фактури. Когато се стигне до разнасяне на дубликати фирмата е друга и все още не съм я научила коя е.
намерих им телефона,утре ще им звънна....още не съм си получила фактурите от 5-ти- късно ги били отпечатали..той срока е до 23-ти....и в нета не са ги публикували още даже

Имаше някакво забавяне на фактурите този месец, но бяха удължили и срока за плащане, да не би да е нещо такова и при теб?  newsm78

# 27
  • Мнения: 13 512
обадих се, за да ми го удължат и ми казаха,че те по принцип са го удължили и  ми го удължиха още....егати ! Тока ми от ноември още не е платен- декември ми казаха- ще се плаща януари, защото всичко е объркано, не можем да се оправим. Софтуеър-мофтуеър...да пишат на тефтери, като не могат да се оправят. Сега телефоните си не мога да платя...транскард не работи за плащане на сметки-трябва да се редя по опашки- върнаха  ни  в миналия век, какъв Европейски съюз!Бясна съм!

Общи условия

Активация на акаунт