за гадното нещо-кашлицата

  • 6 051
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Кашлицата не е хубаво да се подтиска!!!
Ами не е, ама какво да я правим? Да изчакаме да си мине от самосебе си ли? Направих й онова с лука и от снощи й го давам, но пак кашля... рядко, но кашля. Притеснявам се, да не стане по-голяма беля, утре и аз ще купя някакви билки, ще видим какви ще ми кажат в аптеката. (А аз как се дера като магаре, но за мен си не се плаша...)

# 16
  • Мнения: 764
И аз, и малкия(1г.и 2м.) кашлим,но вече се отказах да се боря.Навремето при дъщеря ми(10г.) минаваше,когато сама си реши тази кашлица упорита,въпреки неуморната ми борба с нея. #2gunfire

# 17
  • Мнения: 114
 От сиропите за кашлица най - доволна съм (за сега )от "Мукоплант" на д-р Тайс и от прахчетата АСС . Относно билките някой по - горе беше споменал за подбел ,за него знам че трябва да се избягва да се дава на деца защото "натоварвал" сърдечната дейност(или нещо такова беше) ,  това ми каза нашето джипи .Незнам доколко е вярно , но ме достраша и вече не давам отвара от подбел .

# 18
  • Мнения: 420
    Grinning Аз, като фен на хомеопатията, ползвам Содал и съм доволна. При хомеопатията принципа е, че кашлицата не бива да се подтиска напълно, защото все пак кашлицата е за да може да се откашлят секретите. Затова този сироп подтиска силата й, но кашляш лекичко. Резултата е, че хем не те тормози кашлицата, хем самата кашлица си върши нейната работа. Спираш да кашляш напълно за два-три дни.

# 19
  • Мнения: 863
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155818.0
пусках тема за нашата кашлица,моля ако някой е прекарвал нещо подобно,да напише 2-3 реда как се е справил с това
според лекарката при нас е на алергична основа,но аз не съм много убедена newsm78 newsm78 newsm78

# 20
  • Мнения: 1 883
Та ако някой има опит с лечението с билки да свирка smile3521

За билки незнам , но преди седмица това определено ни помогна :
Забърква се каша от равни части : масло, канела ,ракия и мед . По възможност последните 2 да са домашни , че иначе не съм сигурна дали има смисъл. Дава се 4 пъти по чаена / малката е на  2Г /  Hug

# 21
  • Мнения: 183
Щом дробовете са чисти, няма за какво да давате сиропи за кашлица.
Атакувайте хремата.
И ние бяхме така и от сироп Проспан щеше да се удави детето.
Спрях го и нападнах хремата-така й мина кашлицата.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт