МБАЛ Надежда - тема 23

  • 49 895
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 997
Тоест за юни няма да ме запишат като вече е 01.06.?

# 46
  • Мнения: 1 508
Графикът за юни е излезнал около 10-15 май. Може да те запишат за някой, който няма толкова пациентки или евентуално останал час.
Обади се и питай, може да извадиш пък късмет. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 997
Записаха ме за д-р Личева. Дано е добър избор. Blush

# 48
  • Мнения: 65
Здравейте! Ще се радвам, ако някой може да сподели мнение за д-р Камелия Павлова- Масларова, относно проследяване на високо рискова бременност. Всяка информация би ми била от полза.

# 49
  • Мнения: 35
Здравейте, Д-р Димова дали допуска придружители на консултациите и имате ли идея дали бащата може да присъства на раждането?

# 50
  • Мнения: 5 997
Здравейте! Ще се радвам, ако някой може да сподели мнение за д-р Камелия Павлова- Масларова, относно проследяване на високо рискова бременност. Всяка информация би ми била от полза.
Лични отзиви нямам, но от няколко познати знам, че е разкошен човек и много добър специалист. Днес звънях и попитах не може ли да се запиша при нея, но нямаше часове. Знам, че към нея насочват високо-рисковите бременности. Моя близка, която не е нейна пациентка лежа в болницата и д-р Павлова я е следяла и преглеждала. Каза, че е възхитена. Blush

# 51
  • Мнения: 65
Аз също я срещнах лично, беше на визитация, докато бях в отделението по гинекология (лежах за серклж ЕТСО). И много ми хареса, колко сериозно и обстойно ме разпита и прегледа информацията за мен. За това ми се иска да се запиша при нея. Просто ми се иска да чуя мнение на мама, която се е следила при нея. По- назад в темата намерих още добри отзиви. 😊 Което е чудесно, дано само приема нови пациенти.

# 52
  • Мнения: 1 842
А някой дали има наблюдение над Арабаджикова за проследяване?

# 53
  • София
  • Мнения: 729
А някой дали има наблюдение над Арабаджикова за проследяване?

Аз следих бремеността си при нея и няма как да съм по-доволна, но реално не съм имала и проблеми. Две мои познати с рискова бременност също ѝ се довериха и тя реагираше винаги адекватно в критичните ситуации, при  това без да всява излишно напрежение.

# 54
  • Мнения: 1 842
Hatred,
Много ти благодаря за отзива. А тя ли ви изражда? Дава ли си тел за връзка с нея при нужда?
Аз съм с еднояйчни близнаци, с миоми, високорискова тромбофилия и на 43 г., та съм от доста високорисковите и се чудя м/у Арабаджикова и Павлова.

# 55
  • Мнения: 1 124
Девилче, Павлова! Не се чуди, ама никак даже Wink А и имат вече опит с моите, живях там близо месец все пак.

# 56
  • Мнения: 1 842
Девилче, Павлова! Не се чуди, ама никак даже Wink А и имат вече опит с моите, живях там близо месец все пак.
О,Диди, много ти благодаря ❤незнаех,че тя те е следила! А кой изроди близнаците ти?

# 57
  • София
  • Мнения: 729
Hatred,
Много ти благодаря за отзива. А тя ли ви изражда? Дава ли си тел за връзка с нея при нужда?
Аз съм с еднояйчни близнаци, с миоми, високорискова тромбофилия и на 43 г., та съм от доста високорисковите и се чудя м/у Арабаджикова и Павлова.

Арабаджикова ме изражда, да, раждах индуцирано, но по естествен път с нея. На първия преглед ми даде телефона си и винаги е реагирала при обаждане или съобщение от моя страна. Аз също съм с тромбофилия и една от причините да съм много доволна от нея е, че на всеки преглед пуска доплер - нещо, което повечето лекари от ЖК не правят, дори и в Надежда. Дефакто всеки преглед е като малка фетална морфология.
За Павлова също съм чувала отлични отзиви, беше много мила и внимателна и на визитациите докато бях в послеродова ("бях", а не "лежах", защото след раждането изобщо нямах нужда да лежа - чувствах се екстра).

# 58
  • Мнения: 1 124
не ме, аз съм от друг град, ама неволята ме заведе там. Следяха ме д-р Чачева и д-р Михова, ама знаеш моя случай. Но д-р Павлова всеки ден ме проверяваше, дори и след като родих, въпреки, че не бях пациентка. Родих при д-р Ташков, той се падна, че беше леко спешно.

# 59
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте,
Може ли да споделите при планувано секцио защо приемат 1 ден предварително. Разбрах, че ще правят изследвания.  А през целия ден какво се прави. Разбрах, че с таткото се виждате преди операцията и след . Всякаква информация  ще ми е полезна. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт