Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ Проекти и Колеги./ Тема 14

  • 19 708
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 849
Абидин да не е гръмнат?
Абидин е най- скъп на Феро, той си му го каза и на него...
Скрит текст:

[/spoiler]
И аз залагам на Аби...Тоя пистолет, дето го размаха, ще да е гръмнал...ама и срещу него са гърмяли Weary

# 46
  • Мнения: 2 278
Хм, сцената, в която Ферит плачел и падал на земята била свързана с човека в болницата. Крещял и страдал много. Сейран се опитвала да го успокои, но и тя плачела с него. Явно е някой от тяхната фамилия. То си и личи, че слизайки от колата тича без даже да изчака Сейран. Сигурно дъртия гъз е заминал или поне е в кома.
На сцената с колата, по ризата на Търо имало петна от кръв.

Уж това били петната.


Аз като гледам така Тарък е с риза.. какво ли ще се случи на тая сватба ....

# 47
  • Мнения: 9 119
Спомнете си снимката на тримата Баран, Берил и Ерсин
Днес със същите дрехи Ерсин и Берил селфи пуснаха

# 48
  • Мнения: 2 278
Аз на клипчето погледнах, че Ферит не шофира той.. защото слиза от дясната страна и Сейран седи отзад.. логично е Аби да шофира и Суна да е отпред , а Сейфер отзад.. може нещо да се е случило с дядо му ..

# 49
  • Мнения: 33 422
Ако Дъртия занули егн няма да се разсърдя хич 😂

# 50
  • София
  • Мнения: 30 200
Преводите ни не са професионални, а любителски Hands Metal

Здравейте във вторник, момичета Heart Eyes Нямам търпение за довечера Sunglasses
Не, че да ви "четкам", но често са по-добри от професионалните на БГ телевизии. Там понякога такива изречения слагат в устата на героите, че да се чуди човек. Smiley

Чакам с нетърпение довечера. Ще има ли озет или в 20ч. започва новата серия?

Това за Аби и аз го четох, да кажем преди седмица, ако не и повече, както и че Суна нещо прецаква нещата.
Носете ги насам тези спойлери.
Е, не! Scream

# 51
  • Мнения: 9 119
Орхан къде са го видяли?
Щом Феро е на земята от рев значи ще е някой много близък да не гръмнат Фуат 😂🤷‍♀️ все още съм за Абидин направо в смъртоносен удар по Ферит

# 52
  • София
  • Мнения: 30 200
Халис ще е, според мен. И Сейфер се завръщат от палатката в паника, пак вина, пак сълзи. Rage Кога ще го правят това бебе, че да мирясат всички фамилии най-после?
Ако Суна прецака бягството, ще ѝ се разсърдя много.

# 53
  • Мнения: 2 444
Сега гледах клипа пак, Сейран слиза със сигурност отзад, Ферит не виждам, но не е шофьор, най-вероятно и той е  бил при Сейран.

Тази уж била нова


Сега ще се пробвам да кача и този, който смятат, че е Орхан.

# 54
  • София
  • Мнения: 30 200
Трябва да изтичам до магазина, в 20ч ли да съм пред екрана или по-рано?

# 55
  • Мнения: 2 444
Уж този долу в дясно е Орхан.


Уж със сигурност бил от Корхан пострадалия в болницата. Таръкови щели да се съберат, но щели да стоят пред вратата на болницата. И най-много страдал Ферит.
Никакви претенции за достоверност.
Уж белята на сватбата беше предвидена за края на сезона и уж някой от СейФер щеше да отнесе куршума, но явно са сменили сценария. Хубавото е, че още в петък ще разберем.

Има клип и от вътре в болницата. Ферит вече върви спокойно по коридора, Сейран тича след него.
Гюлгюн и Орхан и те били там.

Последна редакция: вт, 16 май 2023, 19:09 от Бл@гуна

# 56
  • Мнения: 283
Аз си мисля за някой друг, не е дядото, някоя от жените... От тях най-ценна е Гюлгюн.

# 57
  • Мнения: 22 120
Ако е дъртия и не умре, със сигурност ще изнуди Ферит да се ожени за бялата птица Imp

# 58
  • Мнения: 2 278
Аз си мисля, че може Сафет да е гръмнал Халис и Тарък да е спирал дядо си, за това да има кръв по ризата 🤷‍♀️
А може и никой, никой да не е гръмнал ..

# 59
  • Мнения: 9 119
Това е прекалено Еви йетер на черната ти мисъл... 😂🤷‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт