настилка в дневния тракт, каква?

  • 2 379
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Като се върне съпруга ми ще му покажа темата за да види плюсовете за паркета. Аман от спорове на тема обзавеждане. А ние тепърва започваме. Сега ще се започне и за банята и за спалните и т.н. ..ужас Shocked

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
дюшеме имаме в хола

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ламиниран паркет.

# 18
  • Мнения: 983
у нас е ламиниран паркет

# 19
  • Мнения: 3 576
Гранитогрес.

# 20
  • София
  • Мнения: 978
Действително и според мен естествения паркет е най-добро решение

# 21
  • София
  • Мнения: 193
Ние сме с естествен паркет ,в началото беше добре ,после се сви и станаха едни фуги #Cussing out много ме дразнят .Сега ако трябва да слагам нещо бих сложила ламинат  по-евтин,а и когато ми омръзне лесно да го сменим ,но  при всички случаи бих сложила дърво не плочки по уютно е и по-топло.Иначе гледам,  че има плочки които имитират дърво и ако помещението е топло- с топъл под може и те да се сложат Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 449
Масивен паркет.

# 23
  • Мнения: 3 818
И аз съм фен на естествения паркет. Има си обаче неща, които трябва да спазиш, за да нямаш проблеми от рода на свиване- да постои около месец в помещението, в което ще бъде слаган, преди да го наредите, например.
Това за по-евтиния ламиниран паркет са илюзии. Ако искаш хубав ламинат, разликата в негова полза е пренебрежимо малка. Коридора  и кухнята ни излязоха почти същите пари с ламинат, колкото дадохме за естествен паркет в хола. А разликата в красотата, уюта, топлината и продължителността на живота е от земята до небето.
Теракота в дневна- брррр Crazy

# 24
  • Мнения: 891
В целия апартамент /с изключение на спалнята ни/ подовата настилка е теракот. Само в спалнята е корк  Peace
Теракота се поддържа много лесно и няма да се притесняваш дали ще се надраска лака  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 472
Ние сме с естествен паркет ,в началото беше добре ,после се сви и станаха едни фуги #Cussing out много ме дразнят .Сега ако трябва да слагам нещо бих сложила ламинат  по-евтин,а и когато ми омръзне лесно да го сменим ,но  при всички случаи бих сложила дърво не плочки по уютно е и по-топло.Иначе гледам,  че има плочки които имитират дърво и ако помещението е топло- с топъл под може и те да се сложат Simple Smile
Напълно подкрепям.

# 26
  • Мнения: 8 917
Коркова настилка - има голямо разнообразие и са много хубави Peace
http://www.cork-bg.com/read.php?option=gallery&name=40&lang=bg

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 559
И аз се чудя, предстои ни преместване в апартамент, но ще бъдем там година, две, понеже строим къща почти готова,но ще изчакваме и по парцелите около нас да поприключат със строителството, че не строителна площадка не ми се живее. Това най-вероятно означава че след две години примерно апартамента ще го дадем под наем (вероятно).Мъжът ми е на мнение че никой няма да пази като не е негово и затова всичко друго освен, теракот, гранитогрес и т.н. ще заприлича на нищо. Аз не съм много сигурна, донякъде е прав, практично е, но не е уютно.

# 28
  • Мнения: 142
Ей мамчета, благодаря ви много за съветите.   bouquet

# 29
  • Мнения: 8 505
Паркет.Ламинатът изобщо не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт