Първокласници- 2023/2024

  • 24 530
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 387
Ние нали имахме ранна рс, и тъй като сме с половината група от дг барабар с касиерката, я преизбрахме. Още тогава събрахме доста пари, а на втората рс ги досъбрахме.
Всичко вече беше поръчано и готово за 15- ти.
Някои издателства приемат да направят доставка с по- късно плащане.
Само Просвета не. Та госпожите бяха платили и съответно се издължихме после.

# 706
  • София
  • Мнения: 23 032
На нас ни искат дрехи в случай на намокряне, изпускане, изцапване и т.н. 😃

# 707
  • Мнения: 85
На нас ни искат ученическа карта - от къде се вземат от книжарница ли? Или ги раздават, че забравих да уточня това?

# 708
  • София
  • Мнения: 23 032
Купуват се.
Мен днес госпожата ме пита защо нося целия картон от градината, не трябвало... На мен от градината ми казаха, че трябва да го занесе така, както ми го дават. Половината родители бяха с картон от градината, половината с нов. 🙄

# 709
  • Мнения: 11 494
При нас резервна дреха е нужна и ако се изпотят, в тези преходни периоди е почти постоянно. Синът ми не е успял днес да седне с приятелчето си на един чин, а ги бяхме инструктирали с другата майка на тактика и стратегия. Нищо, цяла година ще ги разместват.
Моята драма е, че двете деца ще свършват училище по различно време, тренировките им по футбол също ги сложиха в различни дни, изобщо не знам как ще организираме логистиката.

# 710
  • Мнения: 3 997
Резервни дрехи не съм слагала. Раницата е хубава и удобна, а след 30 мин. носене ми изкърти рамото и в момента ме боли. Горките деца Grinning Успех на всички!

# 711
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Някой да има ученик, който е бил ПГ и вече има регистрирани в shkolo? Отразена ли е вече промяната при вас? Моето си седи ПГ 6г в друго училище.

# 712
  • София
  • Мнения: 23 032
Родители от нашия клас казаха, че в момента изобщо не им дава да се регистрират там.

# 713
  • София
  • Мнения: 3 714
В някои училища още не са нанесли базите данни за тази година. Школо би трябвало да се обнови автоматично, когато са готови и ако детето е било в същото училище. Вижте горе дали имате 2023 г. и ако няма- чакате. Ако е било в друго училище- от “Права на достъп” избирате новото и после изпращате завяка от "Заяви достъп". Последното е и за добавяне ново дете в родителски профил.

# 714
  • Мнения: 18 729
Аз съм с налично Школо за по-големите ми ученици, заявих достъп за първолачето и още е в статус Непотвърден.

# 715
  • Мнения: 3 997
Аз се регистрирам, но при влизане ми дава грешка 403 и съобщение, че нямам права. Същевременно класната ни помоли да се регистрираме.

# 716
  • Мнения: 180
Предполагам ще им трябва време на училищата да вкарат информацията за новите деца. Аз също имам профил от ПГ-то в друго училище и ми излиза съобщение, че няма още база от новото.

# 717
  • Мнения: 11 494
В началото на миналата седмица опитах да регистрирам първолака към профила в Школо към баткото - изписа, че още не е обновена информацията от страна на училището. Няколко дни по-късно вече успях, така че опитайте и вие малко по-късно.

# 718
  • Мнения: 3 997
Трябвало е да поискам достъп с данни за ученика, поисках и сега всичко е наред. Струва ми се, че до вчера не ми даваше такава възможност, но е вероятно и от телефона да не я виждам.

# 719
  • Мнения: 10 709
Хора, едва първи реален учебен ден е, а аз се чувствам вече изтощена...
Вчера цял ден го организирах - надписвах всичко + тетрадки, после по цветни папки (6 на брой), в течене на деня възникна и една кутия, която спешно мъжът ми се наложи да хукне да търси и купува. В кутията ще държат материалите по рисуване, блокчето, скицника, дъската за пластилин, пластилин , ножичка, пастели и всичко от този род.
После му обяснявах кое къде му е и къде трябва да слага . Дали е запомнил, не знам. Само се моля да не загуби купона за стола.. Сложила съм му сандвич, една палачинка и два банана.
Цяла нощ не можах да спя като хората...
На сутринта цяла делегация - аз с кутията и екипа по физическо, баща му - с раницата с папките, първокласникът - с раничката с храната Joy
Като си казвахме Довиждане едвам сдържаше сълзите си ... Притеснено ми е, да ви кажа...

Общи условия

Активация на акаунт