🍒Черешката на тортата 🍒

  • 81 936
  • 1 350
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 167
Това предаване не е за изкуство. Какво е искал, да каже авторът, е за друг формат. В този готвиш и посрещаш гости. Или поне беше за това.

Не, отдавна не е за това. Предимно за подбутване на рейтинги и окрякване на хора, които по принцип са господин/госпожа Никой/Никоя, но ей така, да се набутат в очите на драгия зрител.
 "Кулинарния пърформанс" от тази вечер ме остави с увиснало чене. Безмълвна съм. И победител!
Дъно!

# 316
  • Мнения: X
Добре де, той е певец. Но тоя формат не е да демонстрираш таланти от рода актьорско майсторство за напреднали.
Има начини да го направиш това и да е респектиращо. Например, да фламбираш десерта. Това има логика да се направи. Така хем ще е ефектно, хем ще е вкусно. Толкова ли е трудно?
Или пък да сервираш паста, оформена като остров сред сос оцветен в синьо за да прилича на коралов риф. Толкова много идеи ми хрумват.

# 317
  • Мнения: 8 964
Има много тематични ресторанти и барове по света. Концепцията със спринцовки, епруветки и т.н. нито е скандална, нито е оригинална. За мен въпросът е друг - готвенето беше нехигиенично и гнусничко. Той държеше да ги шокира, но без да предложи някакво качество - самоцелно оригиналничене, за да си нахрани егото и сам на себе си да потвърди колко е разчупени и извън кутията и колко задръстени са останалите.

Та лично аз нямам проблем с концепцията, а че е въздух под налягане авторът й. На мен ми беше смешно и жалко докато гледах.

# 318
  • Мнения: 452
Добре че е "лудият", за да каже, че царят е гол-да се разбира, че десерта горчи, че е безвкусно или че десерта е мазньоч.
Друго си е мазно да се усмихнеш и лицемерно да въздишаш предоргазмено, а после да дадеш 9 точки, защото всъщност не ти е било вкусно.

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 22:38 от e-gonna

# 319
  • Мнения: X
Системата за оценяване отдавна трябваше да се промени. Идеята да се оценява и от Манчев според мен е добра. Така щеше да е справедливо.
Разбирам, че храната може да не е била на ниво, но за да изпревариш другия според мен трябва да се състезаваш цивилизовано. Защото в противен случай с подобни изцепки просто предизвикваш сам омразата към себе си.

# 320
  • Мнения: 7 167
Манчев ме отвращава с тая сервилност към хора, които не само че не се справят с готвенето, но и нямат никакво отношение към продуктите и храната. В кулинарно предаване! Които се гаврят с тях.
Крайно време е да хлопнат кепенците на тоя блювоч. Или да променят концепцията. Обидно и гнусно ми е да гледам подобни извращения.

# 321
  • София
  • Мнения: 7 961
Манчев ме отвращава с тая сервилност към хора, които не само че не се справят с готвенето, но и нямат никакво отношение към продуктите и храната. В кулинарно предаване! Които се гаврят с тях.
Крайно време е да хлопнат кепенците на тоя блювоч. Или да променят концепцията. Обидно и гнусно ми е да гледам подобни извращения.
Манчев си игра сценария който са му написали, все пак затова му плащат продуцентите.

# 322
  • Мнения: 10 444
Да, и на мен не ми хареса храната и не знам дали бих я хапнала, но пък беше нещо различно. Не знам защо толкова го преживявате, все едно вие сте хапнали очички. Ми интересна беше реакцията на Филипа, например. И вечерята беше запомняща се, не съм редовен зрител, но не помня такава. И наистина, човекът се докара всички да ги е страх от него и да му се подмазват. И логично, накрая ги прецака. Иначе, представям си каква гняс е мозък от глава, разбита с чук, предполагам пълен с кости, гарниран с очи и сервиран в пластмасова чаша с образа на Иво. Или снакс, престоял известно време в сметана.

# 323
  • Мнения: 7 167
Poni, предизвика гнус у мен целия тоя фарс. В опитите си да бъде оригинален, леко се пона@ка.
И накрая грабна плакета.
Но всъщност, в такова измислено предаване, което има претенции да бъде кулинарно, а отдавна не е, точно такива хора трябва да са първенци.
Не съм неква префинена дама, мога да седна и на гола маса или постлана с вестник и да ям домати и сирене, но тук все пак има/или би трябвало да има критерии, към които да се придържат.

# 324
  • Мнения: 571
Голямо напъване за тая плексигласова плочка...големи напъни за скандализиране...Това представяне на храната вече е старо, вериги, епруветки..., ноо пък в замяна на това беше поднесено изключително гнусно)) Гледах само анонса драги продуценти, така, че не бях успешно облъчена от реклами и останалата бълвоч. Мерси!

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 23:18 от Meki12

# 325
  • Мнения: 39 571
Да, очевидно не разбирам.
Даже мъжът ми каза, че като ми гледа погнусената физиономия трябва да дезинфекцира телевизора.

# 326
  • Мнения: 10 444
Да, и на мен не ми хареса и не бих се натискала да присъствам на такава вечеря. Просто казвам, че днешният епизод ми беше по-интересен за гледане от безкрайните сьомги и цедено кисело мляко със сладко.

# 327
  • Мнения: 27 745
Мислех да върна на запис ,но след като ви прочетох ще се откажа. Голямо падение е тоя.🤮
Втори път няма да го поканят дори за шоу. Това отблъсква зрителите.

# 328
  • Мнения: 93
Пърформанс правеше Лейди Гага и умееше да скандализира, но покрай това публиката разбра и за таланта, който има.
Това тази вечер беше гнусно най-вече заради хигиената. Човекът не блести с кой знае какъв талант, носи доста злоба и  единствения начин да се задържи "известен" сред тези, които гледат това предаване е този негов "пърформанс". 😁

# 329
  • Мнения: 1 811
Ама, моля ви се, какво разбирате вие, той провокирал, творил бил елитарно изкуство...
И не, няма как да ми бъде интересен такъв индиивид. Бих го изгонила, ако си позволи да се държи по този начин с домакина.

Общи условия

Активация на акаунт