🍒Черешката на тортата 🍒

  • 81 853
  • 1 350
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 13 827
Показва комплексите на другите. Много хора се "прехласват" по нещо, само, за да не ги помислят за тъпи 🤣.
Макович прави филма Да бъдеш Малкович точно за това. Картините на Миро също.

# 331
  • софия
  • Мнения: 25 519
Ексцентризмът е приемлив, когато има идея.
Въпреки че през седмицата се смеех с лигавщините на Димчев и не ме дразнеше, снощи ми дойде мега гнусен.
Стаси затвърди мнението ми за нея. През цялото време писукаше "Колко яко, колко хубаво." Кое? И тя е една посредствена журналистка с претенция без покритие.

# 332
  • Мнения: 2 591
Рейтинг.
А ето, че не смогвам да ви изчетаа тая сутрин.
Свършил си е задачата Иво Димчев...

# 333
  • Мнения: 2 416
Голяма буря разрази Иво, но в крайна сметка сега всички говорят за него. Да, гнусно, не бих хапнала нищо от това, което предлага, изчанчено и провокативно за нас. Всъщност той не открива топлата вода. И ако не беше толкова нехигиенично и гнусно, щеше дори да е забавно. А другите наистина дадоха лицемерно 10-ки, за да не ги помислят за задръстени.

# 334
  • Мнения: 13 337
Добре че го пропуснах. Казват лоша реклама няма, но тя си остава реклама и печалбата е само за черешката, утре едва ли някой от възмущение ще тръгне да плаща за някой пърформанс на въпросния, за да каже после -бях и не ми хареса. Изкуството е да носи наслада и приятно преживяване, а не отвращение.
Но знам ли може пък да има хора, на които да им харесват простотии с етикет "елитарност' или пък такива, които нямат обща култура и за тях това, което прави да е изкуство.

# 335
  • София
  • Мнения: 13 827
Портретите бяха хубави. Домът му е доста приятен от видяното. На мен ми хареса провокацията, която му се получи. Манчев не беше много ок да му даде наградата, но това отдавна не е кулинарно предаване.

# 336
  • Мнения: X
Съжалявам че трябва да го кажа, но във Фейса спора стигна такива висоти, че казах на един, че на празноглавец е безсмислено да обясняваш защо е такъв. За мен Иво и приятелите му са точно такива.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 258


Всяко останало вживяване в лица и събития, които са ирелевантни към теб/мен и т.н. са напълно излишно хабене на нерви!

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 14:24 от Valena25

# 338
  • Мнения: 9 554
с това си изказване за кулираните предавания и пренебрежението към рязането на лука, неуважението към чуждия труд показва колко е ограничен всъщност. широкоскроен и бохем, ама точно друг път.
концепцията за вечерята му не беше нищо невиждано досега. но не в това е проблемът, а че не го направи като хората, не беше изпипано, а много "палачорско". нещо, което аз безкрайно мразя, без значение за коя сфера се отнася.
та в общи линии се радвам, че не разбирам "елитарното" му изкуство. въобще не знам какво прави в Бг този човечец.

# 339
  • Мнения: 13 337
Grinning монтажът му бил крив, че е злоба и умишлено даваше ниски оценки, за да спечели, той прекрасен пък другите не го разбират....

# 340
  • София
  • Мнения: 15 478
Valena25, къде го е писал това?

# 341
  • Мнения: 2 738
Този Иво ходи в холовете на разни софийски интелектуалци, писатели и журналисти и прави там пърформанси, които трябва да минат за елитарни.
Айрянът в банка за ф.р. не ми е арт, изобщо ми беше гадно, била съм в болница…
Иво не е лош човек, но е сбъркал предаването, все едно в автосервиз да чупя стойки що не ми пускат Гена Димитрова и не обсъждаме Сократ, защото в сервиза са прости.

# 342
  • Мнения: 27 568
Този екземпляр колкото и да се оправдава се изложи и той го осъзнава. Черешката повече няма да го поканят.
Гостите с къв акъл му дадоха максимума за да спечели  и как изобщо ядоха на тая вечеря?

# 343
  • Мнения: 15 348
Иво е артист, добър или лош всеки преценЯ за себе си. А и мнението на който и да е, няма значение. Това не е важно. Важно е, че там където трябва да бъдеш себе си, ти си друг, за да предизвикаш интерес към особата си. Може би това е начина, но аз бих го харесала много повече като оная уязвима и ранима личност, която е, а не с костенурската коруба, която го крие.
Понякога е хубаво да се покажеш извън черупката. Има хора, които ще те оценят и разберат.

# 344
  • Мнения: 2 099
Този екземпляр колкото и да се оправдава се изложи и той го осъзнава. Черешката повече няма да го поканят.
Гостите с къв акъл му дадоха максимума за да спечели  и как изобщо ядоха на тая вечеря?
Те май не ядоха особено много, то кой що годе нормален ще се храни при подобен начин на поднасяне Rolling Eyes
Не виждам за какво се оправдава и пише постове, той искаше да ги скандализира, забавлява се на потресените физиономии на жените докато сервира главата и банките айрян, пък сега  "како Сийке, аз не съм от тия" Joy

Общи условия

Активация на акаунт