РУСЕ.

  • 11 804
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 435
Много се радвам, че Бейби и Вики пак ще са в БГ Hug

Dominika, надявай се скоро да премине този период на АДИ Praynig Нашата принцеса също е много привързана към мен и например ни провали купона на 08.12.2006г. - не пожела никой да я гледа Naughty и ние да излезем  Embarassed А фирменият магазин на "Финес" е в сградата на кръговото, която споменаваш, но представи си някъде на етажите, ако не се лъжа на последния. Не съм ходила, само съм чувала от познати.

# 16
  • Мнения: 15
Здравейте на всички! И аз да се запиша в новата тема. Казвам се Зорница и имам дъщеря на 9 месеца и малко. Hug

# 17
  • Мнения: 696

Ще доведа едно ново лице Sunglasses

мен ли?  Whistling


Dominika, магазинът на финес е същата сграда, на вратата има звънец за него , отварят  и влизаш, ще те опътят, на 5-я етаж е.

# 18
  • Мнения: 5 391
Ами ти толкова отдавна не пишеш, че спокойно минаваш за ново лице Mr. Green

# 19
  • Мнения: 811
Благодарско за отговорите   bouquet Скоро ще се сдобия с ново бельо  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 059
Добре дошли на новите мами и от мен   bouquet
 p.s. Искрена радвам се,че точно тук си намерих адашка Heart Eyes

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 10:36 от иса_

# 21
  • Мнения: 14 133
Здравейте на всички! И аз да се запиша в новата тема. Казвам се Зорница и имам дъщеря на 9 месеца и малко. Hug
Добре дошла!!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 15
добре заварила Grinning

# 23
  • Мнения: 275
Здравейте мацки,
да се запиша и аз. Верги май наистина Ванко нещо я ядосал. На мен на Деб заглавието повече ми харесваше от "РУСЕ."
както и да е.
Добре дошли на новите мами.
На Деси определени не й харесва в испанско Simple Smile)) и на мен хич не ми харесва в Сф, ама  ..... вече бачкам и разходките до Русе намаляха Sad(((

Айде живи и здрави  Peace

# 24
  • Мнения: 115
Здравейте и за много години на всички!!! lovekiss lovekiss lovekiss Отдавна не съм писала тук, но пък попрочитам какво си правите.
Искам да ви попитам някой поръчвал ли си е нещо от Стефани стил, това е Русенска мебелна фирма, имат магазин на Борисова. Харесахме си едно порт манто на добра цена там и с мъжо се чудехме дали ще е и качествено.

# 25
  • Мнения: 172
А аз може ли да се запиша Embarassed
Много се радвам че деска ще си идва.За срещата ще направя всичко възможно да дойда. newsm12

# 26
  • Мнения: 1 942
Искам да ви попитам някой поръчвал ли си е нещо от Стефани стил, това е Русенска мебелна фирма, имат магазин на Борисова. Харесахме си едно порт манто на добра цена там и с мъжо се чудехме дали ще е и качествено.

Ами качеството им не е много високо, но за тази цена е приемливо. Огледайте хубаво, това което ще купувате, разклатете го, подръпнете го и така Simple Smile) Да няма после кофти изненади Simple Smile
Огледайте добре окантването на плоскостите. Особено ако има чекмедже.

# 27
  • Мнения: 281
  Привет на всички мами и от нас! По въпроса на ГериДобрева- да, аз си поръчвах кухнята там. Може би просто нямах късмет да случа на добра изработка, съвестни монтажници. На първия месец шкафа под мивката протече, закърпиха положението /след доста чакане/, та да видим докога. Имахме и други недоразумения. Но пак казвам , че може би е въпрос на късмет, аз също харесвам повечето им мебели!  Hug

# 28
  • Мнения: 946
Здравейте Русе!
Верги не с лошо бе мила  Naughty
Хайде Бейби да си идва,че да се съберем нали на предната не можах да цъфна  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 15
аз имам братов4ед коите работеше в Стефанито които ми каза 4е и другите подобни фирми като закъсат си правят там нещата,а по евтино ще ви излезе да си купите 1 плоча пдч и ако има кои да ви я разкрои и зглобие е много по евтино

Общи условия

Активация на акаунт