РУСЕ.

  • 11 829
  • 262
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 568
  bouquet
Атака!!!!
Наздраве!!!
да живее любовта.........и винцето,аз съм на бира,ама карай! Joy

# 226
  • Мнения: 946
Честити празници кой какъвто празнува ! txtloves Drunk Wine Glass
Браво бе момичета нащракали сте се като съм офейкала  Crossing Arms
ПИНКЧЕ ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА И ДЪЛЪГ СЕМЕЕН ЖИВОТ ИЗПЪЛНЕН С МНОГО ЛЮБОВ И ОЩЕ ДЕЧИЦА!

# 227
  • Мнения: 4 406
Честита Годишнина на Пинк!
многа да я слуша домочадието!

# 228
  • Мнения: 14 133
Честита Годишнина на Пинк!
многа да я слуша домочадието!
И от мен само щстливи мигови с най-близките същества!!!   bouquet

# 229
  • Мнения: 5 299
Честита годишнина Пинк Grinning  bouquet

# 230
  • Мнения: 10
Здравейте.Казвам се Миглена и по принцип съм от Разград, но родих моето слънчице Виктория  в Русе.Днес тя навършва два месеца.Тогава не взех кординатите на мамите за да подържаме връзка макар и по интернет. Много се надявам да има някой от тях,които да посещават форума за да си побъбрим и да видим кой колко е пораснал. 

# 231
  • Мнения: 1 568
Честита годишнина Пинк Grinning  bouquet


Бейб? Познавам ли те?! Grinning
Ще питам, на лични!

# 232
  • Мнения: 1 043
Еййй,ето ме и мен най-накрая,че да не си помислите,че се крия.Споко,ще почерпя LaughingМалко със закъснение,че тя годишнината вчера беше BlushОх мнооого пих снощи и сега съм една...абе препила.Ето и от моето любимото...


Хайде,чакам предложения за срещичка.То не било страшно Mr. Green

# 233
  • Мнения: 115
Зад хотел Дунав в улица "Ангел Кънчев" мисля,че се казваше,фризьорският салон на Боби-страхотна е!!!!Преди работеше към Юлия,сега си има свой салон!Телефон:828986!!!Мацката е жестока,много готина и работи перфектно с лореал!!!
Нема да сгрешиш ако отидеш там наистина. Бобка е много е добра!

# 234
  • Мнения: 2
Честит Св. Валентин на всички мами с малко закъснение!!! Вчера се бях отдала на моя любим съпруг, защото имахме годишнина от сватбата и затова не можах да пиша точно на празника.
Пожелавам на всички да са много влюбени и да обичат силно! Бъдете щастливи със своите половинки и нека мъжете ви да ви обичат много и да ви правят много подаръци и изненади!!!

Сега ще споделя нещо със всички, не искам да прозвучава като реклама, просто една моя приятелка ме помоли за помощ и аз реших да споделя с вас. Тя има малко магазинче - бутик за детски спални комплекти, но няма възможност да си пусне реклама и затова много майки въобще не знаят че съществува такава фирма, а комплектите наистина са много хубави, аз на моята бебка направих за количката - завивка, малко чаршавче и възглавничка. Мацката има нужда от помощ, за да не закрие магазина защото няма клиенти, не ви агитирам вие да пазарувате, може просто да споделите, както аз правя с вас. Всеки комплект може да кажете как точно го искате и със какви апликации, т.е. като вашия просто няма да има.
Съжелявам ако на някого му е прозвучало като реклама, просто искам да помогна.
Ето и координати ако някой се интересува:
0887 140 522
ул. Цар Фердинанд 6 във входа на ресторант Триада
фирма Двете лоши мишки
http://sis.elitsat.net/

# 235
  • Русе
  • Мнения: 1 155
toni84, ти отдавна си вече във форума, но все забравям да ти кажа "Добре дошла"  Mr. Green Радвам се, че си тук  Peace Ха на бас, че няма да се сетиш коя съм!  smile3534

# 236
  • Мнения: 1 942
Добре дошла на mama_megi   welcome welcome welcome

# 237
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Добре дошла на mama_megi   welcome welcome welcome

И от мен  Blush
Много съм завеяна  ooooh!

# 238
  • Мнения: 169
Момичета, споделете координати на някой добър детски гастроентеролог, моля.
Ние май имаме рефлукс и искам да го прегледа специалист за да сме сигурни, че няма нещо по-сериозно.

# 239
  • Мнения: 193
Имам нужда от малко помощ -  трябва да се върна на работа, а няма кой да гледа малкия, та си търся детегледачка, но...защо не мога да намеря?!
Ако можете да ми препоръчате някоя жена и да ми кажете колко е приемливото заплащане на час, би било чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт