мъжа ми много се вълнува от заплатата ми

  • 1 918
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Моят мъж също не е доволен от заплатата, която получавам (не че аз съм, но така стоят нещата в сферата на здравеопазването - пари няма, няма и да има...).
Тък като той държи на мен, смята, че труда и времето което давам на работодателя си трябва да бъдат оценени достойно, и както са казали доста мами преди мен - заплатата да позволява да се живее нормално, без да се притесняваш имаш ли пари за хляб утре.
И при нас нещата са така - той носи основния доход, който ни стига да живеем без лишения, а моят е допълнителен - за екстри, като екскурзии, почивки, ново обзавеждане и др. подобни. Значи ако аз нося по-голям такъв, то и стандартът ни ще е доста над сегашния.

От друга страна - това че работя по 8 часа ме изморява достатъчно и искам като се прибера да си почина, а знаете как е при домакините - грижим се за пазаруването, готвенето, чистенето, децата и т.н. И като не ми стигат сили да се справя с домашните си "задължения" и заявя, че и той трябва да ми помага, защото цял ден съм била на работа и съм скапана, той скача с репликата, че за парите дето вземам, не си струва да си губя времето и силите, а по-добре да си стоя в къщи и да си гледам домакинството и живота (според него).

Така че, мила, не го обвинявай, просто си изяснете нещата.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Започни и ти да се "интересуваш" от неговата ....може пък да се усети колко е досаден

Ох...пак недочела.......сори....сега видях, че взима доста повече от теб........обясни му, че не ти е приятно да обсъждате тази тема.......но ти сигурно вече си го направила......незнам какво да те посъветвам и след като е така, защо изобщо пиша тук

# 17
  • Мнения: 9 990
Сега, принципно има мъже стиснати, които не обичат да "черпят" дори жените си....дано твоят не е от тях просто... Confused

# 18
  • Мнения: 4 380
 LaughingПозната история. Да нямаш мъж-телец?
За тях освен пари друго нищо не съществува.

Показваш му вратата да си търси богата ако това е което иска и точка! #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт