Трайно течно червило?

  • 7 266
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
Аз ползвам ма MaxFactor -Lipfinity.Много ми допада-издържа ми цял ден-ям,пия,пуша,не оставя следи по чашите не цапа,а балсама който се слага върху червилото придава страхотен влажен ефект.

и аз това червило имах предвид

леле - как влажен ефект? аз си го купих преди година някъде и бях удивена колко неприятно сухи стават устните с първия цветен слой, че после колкото и да слагам от безцветния усещането беше ужасно.
Това беше първи и последен опит за мен с дълготрайно червило! Naughty
Предпочитам по-меките и леки консистенции.....и по-полезни  Mr. Green
Абсолютно не съм съгласна ползвам само него от година .Мисля че просто си изчаквала по дълго време от необходимото преди да нанесеш балсама и за това ти е ставало сухо- при мен не е имало такъв проблем

# 16
  • София
  • Мнения: 35 957
На Манхатън и Макс-фактор  Peace

# 17
  • Мнения: 2 700
Манхатън.

# 18
  • София
  • Мнения: 797
 Кое червило на Манхатън е дълготрайно?

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз ползвам Липфинити на Макс Фактор. Действително - ако се сложи гланцът почти незабавно след нанасянето на трайното червило, няма проблем със сухотата на устните. Вечер го махам с помощта на двуфазния лосион на Л`Ореал за очи и устни. Пак без проблем.

# 20
  • Мнения: 3 248
Кое червило на Манхатън е дълготрайно?


Manhattan LIPS2LAST. Peace Палитрата им не е особено богата, но трайността му е безспорна. Wink

# 21
  • Мнения: 2 616
Макс Фактор е просто най-доброто, заслужава си всеки лев от 20-те и няколко лева

# 22
  • Мнения: 10 758
Макс Фактор е просто най-доброто, заслужава си всеки лев от 20-те и няколко лева
Да, а също така и на Ревлон.Те са едно към едно.
Целувам се без проблеми, изобщо не се маха Mr. Green

# 23
# 24
  • Мнения: 577
Макс Фактор е просто най-доброто, заслужава си всеки лев от 20-те и няколко лева
Peace

# 25
  • Мнения: 327
Според мен Ревлон е по-добро от Макс Фактор.

# 26
  • Мнения: 2 414
Изглежда ми много добре...къде в софия може да се намери?

# 27
  • Мнения: 2 697
Аз да не пропусна да задам един идиотски въпрос  Mr. Green, но все пак - девойки, кажете къде в София може да се намери на по-изгодна цена Max Factor Lip Infinity? Имам нужда от дълготрайно червило, а нямам време да обикалям по магазините много-много... Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 3 328
Макс Фактор е просто най-доброто, заслужава си всеки лев от 20-те и няколко лева
Да, а също така и на Ревлон.Те са едно към едно.
Целувам се без проблеми, изобщо не се маха Mr. Green

Ревлонското така ми изсуши устните, че се излющиха, нацепиха се и болят, болят...купих си го миналата седмица, два пъти го сложих и...край. А е готинко на цвят, пепел от рози  Sad

# 29
  • Мнения: 10 758
Макс Фактор е просто най-доброто, заслужава си всеки лев от 20-те и няколко лева
Да, а също така и на Ревлон.Те са едно към едно.
Целувам се без проблеми, изобщо не се маха Mr. Green

Ревлонското така ми изсуши устните, че се излющиха, нацепиха се и болят, болят...купих си го миналата седмица, два пъти го сложих и...край. А е готинко на цвят, пепел от рози  Sad
Продай ми го, ако не го ползваш.Аз нямам такива проблеми.

Шехина, в Младост - Рума е 20 и няколко лв.
Незнам  за другите места.

Общи условия

Активация на акаунт