💖 Един за друг 💖 След сезон 4

  • 104 021
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 447
Честно казано Димана и Христо не са ми симпатични, но гласувах, че са най-достойни за победители. Наистина се справяха страхотно с игрите, бяха и социализирани. Истина е, че те отпаднаха преди ВиЯ, според мен това се дължи на разликата във височината им, даже много се задържаха.
Дано победителите се запазят като семейство. Детето им е сладко.

# 76
  • Мнения: X
Аз също бях за КиА, но гласувах за ДиХ, защото печелеха игрите с постоянство и последователност.
За съжаление, и тук се прехвърлиха двойните стандарти с това триене на коментари заради   всеобщата “любов” към ВиЯ. Как не се намери един журналист да ги попита сладка ли им е победата след цял сезон загуби в игрите?!? Да не говорим, че любовта там отдавна си е отишла…

# 77
  • Мнения: 1 667

Тия са ми антипатични заради коментарите им да се менкат. Егати приятелството. Само детето ми хареса.

# 78
  • Мнения: 1 667
Виктория и Явор са продукт, който тепърва ще разиграват къде ли не. Очаквайте да започнат да изскачат дори от тоалетната чиния.

Съжалявам за моралните (и реални) победители, но как си представяте Христо да си зареже работата и да започне да се развява по телевизиите? Димана не знам какво работи , но също не ми прилича на кифла, която разчита само на външността си, за разлика от Виктория.

Другата двойка – Артьом и Кристина, също не ми изглеждат на хора, които просто така ще си оставят живота, за да се изивяват като телевизионни звезди.

Не съм фен на предаването, рядко гледах и само отделни моменти, затова не съм много в час с участниците. Но ако имах дъщеря, щях да я посъветвам да си търси мъж като Артьом и Христо. И да бяга много бързо и далеч от типа мъже като Явор и... Ванката ли беше онова подобие на мъж?

Криси и Артьом всъщност пеят много добре и имаха потенциал за телевизиите.

# 79
  • Мнения: 10 919

Тия са ми антипатични заради коментарите им да се менкат. Егати приятелството. Само детето ми хареса.

Ако зависи от Явката би дал Виктория на Пешо без да му мигне окото. Толкова за любовта при големите победители..

# 80
  • София
  • Мнения: 12 556
Хубаво се трият негативните коментари за "победителите", но София е малка и много неща знаем и сме виждали. Виктория да се стяга, че мъжлето ѝ не съм сигурна колко я обича. Виж Пешко би я взел със сигурност. Той ѝ се точеше още в предаването.

# 81
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Което пак означава, че мъжете я възприемат като кекс играчка. 😂 Трофей, ама до време.
На мен ми е жал за детето. Бързат да го покажат, да бъде разпознаваемо, ама дали няма то да отнесе хейта???  Дано не.

# 82
  • Мнения: 1 667
Хубаво се трият негативните коментари за "победителите", но София е малка и много неща знаем и сме виждали. Виктория да се стяга, че мъжлето ѝ не съм сигурна колко я обича. Виж Пешко би я взел със сигурност. Той ѝ се точеше още в предаването.

Мнде, той иска само да я пробва няколко пъти, и това си пролича 😀 Е, може и повече, но не чак да я вземе

# 83
  • Мнения: 2 028
Епизода със семействата, мен лично ме разчуства много. Ама аз съм чуствителна душа, даже и си поревах.
На финала при Габи и Деско и Димана и Христо за мен беше малшанс.

п.п. Необяснимо за мен е да изпитваш омраза към хора , които не познаваш! Изключително повърхностно, явно на някои хора животът им е твърде скучен Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 12 556
Аз се съмнявам някой да ги мрази, не са чак толкова интересни. Просто е супер несправедливо всичко което се случи в това предаване и сме възмутени.

# 85
  • SF
  • Мнения: 21 505
Аз също бях за КиА, но гласувах за ДиХ, защото печелеха игрите с постоянство и последователност.
За съжаление, и тук се прехвърлиха двойните стандарти с това триене на коментари заради   всеобщата “любов” към ВиЯ. Как не се намери един журналист да ги попита сладка ли им е победата след цял сезон загуби в игрите?!? Да не говорим, че любовта там отдавна си е отишла…

Е, няма как журналист да ги попита, защото това не е журналистически въпрос. Такива въпроси се задават от подкастъри, които нямат никакъв опит в интервютата, а там срещите текат повече като разговори, но те пък не са длъжни да им се отзовават на поканите и да отговарят на въпросите им.
За подкаст е чест победител от риалити шоу да им се появи в канала и също ще се държат "радвам се, че сте тук!" Подкаст с Виктория и Явор би събрал повече гледаемост, отколкото подкаст с мен.

# 86
  • Мнения: 802
За мен това беше забавно, разпускащо и семейно предаване, в което участваха нормални семейства като моето, например. Сегашните "победители" са напудрени, превзети, повърхностни и по-скоро бизнес партньори за реклами, отколкото искрено обичащи се млади хора. Имах желание да се запишем и да се забавляваме, но този сезон, въпреки високата гледаемост, удари дъното.
  За следващият сезон бих гледала представянето на двойките и дотам. Сегашният финал още не съм го гледала.

# 87
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Липсата на справедливост в този сезон беше много силна и "боде очи", няма как да бъде подмината. Решения на продукцията били всички несправедливости. Е, да, но лошият вкус няма как да не се пренесе към "победителите".
Явор вчера в "Тази сутрин" каза, че още преди да влязат, си е мислил дали да не предложи брак, но не е мислил да го прави в предаването. После уж започнал да се колебае дали все пак да не го направи, под влияние на разговорите с момчетата на тази тема и в крайна сметка уж те го били навили. Иначе пръстенът бил купен преди това (пак уж). Много интересно, след като те нали са били разделени преди да влязат, как пък си го бил намислил, че даже и пръстен купил. Не ми се вярва, ама, хайде, да речем, че може и така да е. Обаче пък дали "момчетата" не включват и редакторите Satisfied Дай да спретнем сега едно предложение, пък ние ще платим сватбата, после каквото искате правете Joy Даже и водеща си имат вече. Ох...
Да е здраво и щастливо детенцето!


Габчи и Дечи и те си имат Ютуб канал вечИ Laughing Първото им видео:

Последна редакция: пн, 22 май 2023, 20:05 от DamaPika

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 26 580
Виктория може би зле понася всеобщото неодобрение 🤔
На Явор сигурно му е все тая...

# 89
  • Мнения: 1 003
Олее Дечитата имат канал! Големи сладурчовци са ми и двамата 🥰🤗 успех в начинанието!

Замислих се, че научавам неща от двойките в това предаване (как да/ да не постъпвам/реагирам).

Crystal_Noir толкова ми е жега в момента, че една баня в морето хич няма да откажа 😭 😂

Общи условия

Активация на акаунт