Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - След сезона

  • 800 677
  • 13 845
  •   1
Отговори
# 4 440
  • Мнения: 3 564
За мен ще е голям плюс ако не е фотомодел. Витя ми идваше too much лично на мен. И като става дума за него, най-важен критерии ми е да е необвързан Ерген. 😃

# 4 441
  • Мнения: 2 611
Да, ако пак вземат някого живял в чужбина, първо да се уверят, че не е забравил българския език. Wink

# 4 442
  • Мнения: 1 033
Ох, успешните и жени и мъже имат дефицити извън "успехите си". И това е, защото в обществото могат да се ползват и с добро име, в личните си отношения да бъдат откровенни дървета. А част от тях са и откровенни насилници върху половинките си. Ta, не се знае и кой кога ще изтегли късата клечка с такива.

# 4 443
  • Мнения: 249
Да е нормален, забавен и да умее да говори. Друго не се иска. Няма нужда да е фотомодел.

няма нужда, но все пак да е красив, пък и ако може и да умее да пее....
а тези двамата го имат, но не знам как ще ги спасяват вътре момичетата, ако ги вземат

# 4 444
  • Мнения: 3 564
Тия двамата не ги знам кои са. Ама ми изглеждат фейк

# 4 445
  • Мнения: 4 364
Да е нормален, забавен и да умее да говори. Друго не се иска. Няма нужда да е фотомодел.

няма нужда, но все пак да е красив, пък и ако може и да умее да пее....
а тези двамата го имат, но не знам как ще ги спасяват вътре момичетата, ако ги вземат

Евгени го съсипаха, че е под 1.80, не си представям какво ще стане, ако изберат ром.
А и нека е някой, който може да върже две приказки.

# 4 446
  • София
  • Мнения: 16 202
Джийзъса нали е в развод, казал, че би участвал в следващия Ерген.

Евгени и по ТВ, и на живо е миньонче, 160 см. Валерия (не я погледнах в краката) леко стърчеше над него.

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 17:56 от Sharky*

# 4 447
  • Мнения: 1 975
Супер, Димана, ще чакаме да споделиш и приятно изкарване Hug
Благодаря! Ще пиша и по време на концерта, стига да ми е възможно.

# 4 448
  • Мнения: 1 467
Ами дано да не вкарат някой като този руски, че точно пък депресирани типове изобщо не ми се гледат.

Аз следващият ерген откъм поведение се надявам да бъде лежерен, сладкодумен, с чувство за хумор, дипломатичен, неразкриващ никога напълно какво мисли за никоя, но в същото време със силно присъствие и позиция.

Както се казва, да умее да праща по дяволите по такъв начин, че след това човек да бърза за натам Joy

И да успее с лекота да задържи интригата до последната секунда на това шоу, без да е накърнил или обидил нито една своя кандидатка Grinning

Ако може и да е хубав и привлекателен със стабилна професия.

Такъв не съществува. Всъщност съществува, ама не го пускам от вкъщи, а даже не е и красив по общите стандарти.Satisfied
Аз искам да гледам хубав и интелигентен мъж без излишна коса по себе си (и за двамата ергена важи). Нека бъде дипломатичен и уважителен към дамите, а тях да не ги събират като за freak show. Animal Unicorn

# 4 449
  • Мнения: 3 564
Със зор и превъртане изгледах 10 от 10 подкаста с момичките. Не го препоръчвам, голяма говорилня, наду ми се главата 😃
Евелина е голяма хубавица.
Мария тотално я бях забравила, имала песен, интересна е за събеседник. Устакярка е.
Виктория ме напрегна с опита си за височайши мнения. Голямо себеосъзнаване. От там присъстващите била единствената обвързана към момента. Излязла от предаването, осъзнала, че няма чувства и на следващата седмица се обвързала.
Боряна си е същата, не работела вече в автокъща, търсела си работа в маркетинга и била инфлуенсър.
Райя е много готина. Красива, възпитана. Жалко, че не е поостана повече.
Ирина си е най-шоу настроената. Не знам какво я е отказало да се бори в предаването. Имам предвид да изпъкне повече.
Поли си живее в нейн си свят.
Поплюха по Валерия доволничко. Въртяла на каишка Евгени едва ли не. Не залагат надежди на двойката.
Тоя водещ, дето не е Неделчо, не ме изкефи, малко е напрягащ.

ПС: Strike за излишната коса на Виктор 😃😃😃😃

# 4 450
  • софия
  • Мнения: 3 382
Към следващия ерген имам минимални изисквания. Да уважава момичетата и да не слуша нон стоп Тушев.

# 4 451
  • Мнения: 2 870
Моите надежди за Ерген III - да е чаровен и забавен. Ако е и хубавец - супер, но дори само първите две ми стигат.

# 4 452
  • Мнения: 2 611
Аз си мислех, че Виктория в този сезон ще върне роза или поне ще иска да излезе доброволно преди розораздаването. Големи колебания и бавно разкриване беше, Евгени все едно Берлинската стена изкърти да стигне до нея.
Не ми хареса тя, хлъзгава като змиорка, но ми е приятно, че си е намерила половинката, иска ми се да се случи на всички момичета
Жадна съм за хепи енд-и. Blush
П.П. Мислех че съм поизгледала интересните подкасти, ще видя утре дали ще намеря време и за този 10 от 10.
Останаха ми прозорците в две стаи за миене, това ми е шанса да ги изслушам. Radio

# 4 453
  • Мнения: 7 598
Никакви очаквания нямам към новия ерген , гледам за панаира , всеки си има недостатъци , мисля че и Виткор , и Евгени отнесоха доста незаслужени коментари.

# 4 454
  • Мнения: 3 564
Понеже искате хепи енд, ето ви един: Елвира от сезон 1 е фризьорка в Пловдив, щастливо сгоден, предстои им сватба. Заедно са от малко преди предаването.

Общи условия

Активация на акаунт