Най -после да си купя свестни препарати за чистене!

  • 40 971
  • 385
  •   1
Отговори
# 300
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 489
Ali&Meli, извини ме ако съм те обидила   bouquet
Според мен м/у пастата и ТОК-а има огромна разлика, даже единия продукт не може да замени другия.
Пастата и течния абрезив са подобни.
Ток е подобен на санитарния гел+още екстри.

# 301
  • София
  • Мнения: 11 812
Съгласна съм с Лилита за миризмата на препаратите.С ТОК-а опитах да изчистя подовите настилки според указанията не видях разлика от обикновените препарати към по-добро.
На този етап не мисля да се възползвам повече от продуктите на Дионис.Но това си мое лично мнение и не искам да ангажирам никого с него.
Никой не е казал, че препаратите на Дионис са "вълшебни" или не обикновени. Просто те са безвредни, икономични, многофункционални, анти- статични, анти- бактериални, не алергизират нас и нашите деца и т.н.

Просто изразих мнение,че на мен не ми допаднаха!Не може всички да са доволни от всичко!
Но мнение от този род:

Весе напълно съм съгласна с теб. Явно хората искат да не си чистят по цял месец и после с "вълшебна пръчица" да премахнат всичко. Точно затова са доволни от химикалите, които имат разяждащо действие. Явно че това ще алергизира и децата им, просто не им пука.

ми се струва меко казано неподходящо при положение,че човека,който го дава не ме познава.

# 302
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, а вие знаете ли вече нещо за новия продукт? Разбрах, че се тества нещо ново на Дионис!

# 303
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 489
Момичета, а вие знаете ли вече нещо за новия продукт? Разбрах, че се тества нещо ново на Дионис!
Къде се тества? Как така?
За кой продукт става на въпрос?

# 304
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами ще има нов продукт. Оня ден като ходих в офиса да си взема поръчката и ми показаха един сребърен съд, мнооого захабен, половината намазан с новия продукт. След 10 мин. намазаната половина я забърсаха и тя светна! Направо супер! Та така.... казаха ми че тестват нещо ново!  Peace

# 305
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 489
Значи и аз като ходя тази седмица ще питам за това чудо Simple Smile
Сега съм си взела течния абразив, че пастата нещо ми писна, да разнообразя малко Simple Smile

# 306
  • Мнения: 3 326
Да споделя и моите впечатления от балсама, домакинската паста, прахта и омекотителя...
ПОЗИТИВНИ: Домакинската паста (не ТОК- другата) - чисти добре (по моите стандарти)- който си мисли че без търкане ще стане се лъже, но за толкова години не съм попадала на препарат, който да го прави... Не дразни на ръцете, мирише приятно! Прахта и омекотителя - изпират ( петна не съм пробвала - чакам да се появят за да опитам). Балсама - приятен ментов мирис ( 12 часа след къпане си миришех на чистичко, но пък и не беше много топло вчера).
НЕУТРАЛНИ: Прахта и омекотителя - нямат мирис след изпиране, прането мирише на чисто, но не и на нещо друго. Балсамът - също!
НЕГАТИВНИ: Прекалено концентрирани (или поне гъсти) - не изтичат от капачката (омекотителя и праха), балсамът - с малко количество - мажеш малък участък и мокриш с вода за да се размаже....Никъде на опаковките и книжката не е написано ЦЯЛОТО съдържание на продукта! На самите продукти - не достатъчно ясни инструкции ( например 15 мл., ама колко е това - никой не знае, в смисъл 1 капачка, 5.....). Поради концентрацията (или гъстотата) - доста фира отива...
Имам и санитарен гел и прах за миялна, ама не им е дошъл реда още - ще споделя като ги пробвам!

# 307
  • Мнения: 15
Да споделя и моите впечатления от балсама, домакинската паста, прахта и омекотителя...
ПОЗИТИВНИ: Домакинската паста (не ТОК- другата) - чисти добре (по моите стандарти)- който си мисли че без търкане ще стане се лъже, но за толкова години не съм попадала на препарат, който да го прави... Не дразни на ръцете, мирише приятно! Прахта и омекотителя - изпират ( петна не съм пробвала - чакам да се появят за да опитам). Балсама - приятен ментов мирис ( 12 часа след къпане си миришех на чистичко, но пък и не беше много топло вчера).
НЕУТРАЛНИ: Прахта и омекотителя - нямат мирис след изпиране, прането мирише на чисто, но не и на нещо друго. Балсамът - също!
НЕГАТИВНИ: Прекалено концентрирани (или поне гъсти) - не изтичат от капачката (омекотителя и праха), балсамът - с малко количество - мажеш малък участък и мокриш с вода за да се размаже....Никъде на опаковките и книжката не е написано ЦЯЛОТО съдържание на продукта! На самите продукти - не достатъчно ясни инструкции ( например 15 мл., ама колко е това - никой не знае, в смисъл 1 капачка, 5.....). Поради концентрацията (или гъстотата) - доста фира отива...
Имам и санитарен гел и прах за миялна, ама не им е дошъл реда още - ще споделя като ги пробвам!
Да споделя и моите впечатления от балсама, домакинската паста, прахта и омекотителя...
ПОЗИТИВНИ: Домакинската паста (не ТОК- другата) - чисти добре (по моите стандарти)- който си мисли че без търкане ще стане се лъже, но за толкова години не съм попадала на препарат, който да го прави... Не дразни на ръцете, мирише приятно! Прахта и омекотителя - изпират ( петна не съм пробвала - чакам да се появят за да опитам). Балсама - приятен ментов мирис ( 12 часа след къпане си миришех на чистичко, но пък и не беше много топло вчера).
НЕУТРАЛНИ: Прахта и омекотителя - нямат мирис след изпиране, прането мирише на чисто, но не и на нещо друго. Балсамът - също!
НЕГАТИВНИ: Прекалено концентрирани (или поне гъсти) - не изтичат от капачката (омекотителя и праха), балсамът - с малко количество - мажеш малък участък и мокриш с вода за да се размаже....Никъде на опаковките и книжката не е написано ЦЯЛОТО съдържание на продукта! На самите продукти - не достатъчно ясни инструкции ( например 15 мл., ама колко е това - никой не знае, в смисъл 1 капачка, 5.....). Поради концентрацията (или гъстотата) - доста фира отива...
Имам и санитарен гел и прах за миялна, ама не им е дошъл реда още - ще споделя като ги пробвам!
Балсама не е с ментов аромат. Това е душ-гела, който се ползва и за течен сапун. Балсама за коса е с много приятен аромат, който остава върху косата до следващото измиване. Прах за машинно пране и омекотител за дрехи е нормално да нямат остатъчен аромат. Това е с цел да не пречи на парфюмите, които ползваме. За универсалния прах не знам какво точно имаш в предвид под "не изтичат от капачката". Той е на прах и не излиза от капачка, а от доста голям отвор. Това че всички продукти са добре концентрирани е един голям плюс за потребителя, защото му е доста икономичено. На самите продукти няма как да се напише всичката информация за всеки продукт и то на няколко езика. За целта са книжките /брошурите/.

# 308
  • Мнения: 3 326
Марина, мисля,  че доста вече си похвалихте продуктите. Ако целта ти е да ме убедиш в нещо, то не я постигаш.... Написала съм, съвсем ясно кои препарати имам предвид! И МОЕТО МНЕНИЕ ЗА ТЯХ! Да, балсама е въпросния душ - гел и критика за това, че не мирише нямам( както е видно)! А, прахта за пране се предлага и в течен вариант, ако не си забелязала (мислех, че достатъчно ясно се разбира, какво имам наум). Големия плюс за потребителя - одобрявам напълно концентратите, стига да не ми се налага да го отмивам с течаща вода, за да мога все пак да затворя шишето/флакона или както там предпочиташ.
И, ако обичаш, да не вземаш отношение - темата е за мнения за тези препарати, все пак. Не е само за да си превъзнасяте  продукта, нали?

# 309
  • Мнения: 15
Марина, мисля,  че доста вече си похвалихте продуктите. Ако целта ти е да ме убедиш в нещо, то не я постигаш.... Написала съм, съвсем ясно кои препарати имам предвид! И МОЕТО МНЕНИЕ ЗА ТЯХ! Да, балсама е въпросния душ - гел и критика за това, че не мирише нямам( както е видно)! А, прахта за пране се предлага и в течен вариант, ако не си забелязала (мислех, че достатъчно ясно се разбира, какво имам наум). Големия плюс за потребителя - одобрявам напълно концентратите, стига да не ми се налага да го отмивам с течаща вода, за да мога все пак да затворя шишето/флакона или както там предпочиташ.
И, ако обичаш, да не вземаш отношение - темата е за мнения за тези препарати, все пак. Не е само за да си превъзнасяте  продукта, нали?
Не мила, просто не си ме разбрала. Нямам абсолютно никаква цел и то ни най- малко спрямо теб. Просто има "концентрат за машинно пране" и "универсален прах за пране". Това са два напълно различни продукта и затова те поправих. Продуктите не ги произвеждам аз, за да е необходимо да ги хваля с тази цел или каквато и да е друга подобна. "Балсам" и "душ гел" също са два различни продукта.
До колкото разбирам за да затвориш капачката я изплакваш с вода. Това не е препоръчително, защото по този начин попада вода и шишето с концентрата. Концентрата се разваля много бързо в контакт с вода, защото е на растителна основа. Ако искаш за не постигнеш това ти препоръчвам да не изплакваш капачките на продуктите.
От написаното по-горе от теб, разбрах че не знаеш колко милилитра е една капачка и затова ти отговарям- 15мл.
Надявам се да не се разсърдиш отново и да помислиш, че го правя целенасочено.

# 310
  • Мнения: 3 326
Т.е. предлагаш ми да затворя полупълна капачка с гелообразно, стичащо се вещество и да го прибера в шкафа си? Това беше почти единственото ми негативно впечатление което споделих, именно поради тази причина. Надявам се -нямаш против. Да, не знам имената на продуктите - за пръв път ги ползвам, всеки би се досетил (струва ми се), че иде реч за нещо течно. Задълбаване в риторика за името на продукта е излишна.

# 311
  • Мнения: 15
Както си решиш. Посъветвах те с най- добри намерения. Какво и как ще правиш си е въпрос на личен избор. Мисля че е излишно да обяснявам как може да се изпразни една капачка без да се мие с течаща вода. Щом и грешките в иманата за теб са разбираеми, нормални и не ти пречи...... просто е излишно да коментираме повече.

# 312
  • Мнения: 60
искам да споделя и моето мнение относно продуктите на Дионис. Въздържах се доста да кажа, че и аз не съм впечатлена, дори си помислих , че не знам как да ги ползвам:) санитарния гел или препарата за баня няма никакъв ефект или поне моя препарат не постигна никакви успехи. искам да кажа, че банята ми е нова, т.е. колкото и да не чистя няма как да се  е замърсила толкова:) исках да изчистя тук там потъмнелите фуги но.....ами не стана:) а домакинската паста бих я сравнила с Циф не виждам особена разлика. относно цените определено препаратите на Дионис са по-скъпи. този санитарен гел беше около 6 лв. ако не се лъжа? което не бих казала, че е евтино.
В еколкогичния им произход мисля, че всеки грамотен човек би се усъмнил, тъй като липсва описание на съдържанието им /което е задължително според българските закони,  но да не ставаме много педантични:) /

# 313
  • варна
  • Мнения: 263
Здравейте,по-нагоре някои мами питаха за дистрибутор от Варна.Който иска нещо може да ми пише на ЛС.По-вечето препарати са идеални-икономични,многофункционални,ефективни и най-важното  екологични.Няма да ви е страх,ако след използването им не сте изплакнали,а детето е пипнало.Е има 1-2 неща от които не съм възхитена,но който иска ще си кажа мнението.

# 314
  • София
  • Мнения: 204
аз съм си взела паста за домакинството и препарат за прозорци и мога да кажа,че съм мнооого доволна от тях.Никога санитарията ми не е била по-блестяща,но сега с пастата всичко блести.С препарата за прозорци си мия огледалото в банята и наистина не се запотява,нито задържа капчици.С него бърша и хладилник,пералня и пр.домакински уреди-стават супер.И праха си бърша с него.Много съм доволна.Някъде четох,че със санитарния гел по-хубаво се бърше прах,затова сега ще поръчам и него.

Общи условия

Активация на акаунт