Каква боя за коса..?

  • 9 697
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 891
Ползвам само L'Oreal Casting  Peace
От нея съм най-доволна

# 16
  • Мнения: 118
От 10 години ползвам само боята на Лореал и съм много доволна, косата ми е жизнена и здрава.
Във фризьорски салон ползвам професионалната им серия, а от аптечната мрежа си купувам L'Oreal Feria, която е с ниско съдържание на амоняк и не се препоръчва при наличието на бели коси / при тях се ползва L'Oreal Excellence/. L'Oreal Casting е изцяло безамонячна, няма такава наситеност на цвета и се отмива по-лесно.

# 17
  • Мнения: 115
Аз пък съм най-доволна от професионалнта на Wella.Много е трайна е косата става много приятна на допир и има блясък, който с друга боя не съм имала.

# 18
  • Мнения: 220
От 3-4 години на сам ползвам боя CRISTIANS OF ROMA и съм много доволна въпреки че през 3 месеца си променям цвета на косата нито ми се изсушава нито нищо .Абе направо перфектна е
Здравей! Искам да те попитам каква е тази боя и какви пари струва?
Не съм я чувала до сега. Иначе аз ползва Лореал Ексцеленс /незнам дали точно така се изписва/, защото имам доста побелели коси , а тя е силно покривна. Но искам като че ли нещо по щадящо косата.
Предния път се боядисах в салон с професионалната на Лореал/супер/, но не мога да си го позволя всеки месец. Мерси!  bouquet
Боята си я вземам от фризьорката и да ти кажа до сега не съм я виждала по магазините.На нея и я носят директно дистрибуторите.Цената и е 10 лв а боята е италианска .Разпитай тук там ако искаш но според мен е много добра .Тази италианска фирма имат идруги неща за коса -маски пяна и незнам си още какво и са много добри

# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Само Лореал (но не Кастинг) и Велла.Друго нищо.Сменям си цвета поне 4-5 пъти годишно и нямам проблеми, все още е много мека и блестяща.

# 20
  • Мнения: 72
Престиж  Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 2 897
Лореал Екселанс-от нея съм най-доволна Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 238
От 3-4 години на сам ползвам боя CRISTIANS OF ROMA и съм много доволна въпреки че през 3 месеца си променям цвета на косата нито ми се изсушава нито нищо .Абе направо перфектна е
Здравей! Искам да те попитам каква е тази боя и какви пари струва?
Не съм я чувала до сега. Иначе аз ползва Лореал Ексцеленс /незнам дали точно така се изписва/, защото имам доста побелели коси , а тя е силно покривна. Но искам като че ли нещо по щадящо косата.
Предния път се боядисах в салон с професионалната на Лореал/супер/, но не мога да си го позволя всеки месец. Мерси!  bouquet
Боята си я вземам от фризьорката и да ти кажа до сега не съм я виждала по магазините.На нея и я носят директно дистрибуторите.Цената и е 10 лв а боята е италианска .Разпитай тук там ако искаш но според мен е много добра .Тази италианска фирма имат идруги неща за коса -маски пяна и незнам си още какво и са много добри
Цената е много приемлива и щом я взимаш директно от фризиорката би трябвало да е професионална. Ако може да ми дадеш някакъв координат или телефон на салона, от който си я взимаш! Не си намерих аз боя и пробвам ли пробвам..... Simple SmileМерси предварително !!! Hug

# 24
  • Мнения: 28
Най- добрата ми приятелка е професионален фризъор и те работят само с продукти на Керастас в студиото, които са едни от най-добрите,но тя лично ми препоръча и ме боядисва от години с Loreal - Casting!Безамонячна, трайна, щадяща косата, придава невероятен блясък и аромат на горски плодове...много съм доволна от нея!

# 25
  • Мнения: 648
  Най- хубавото русо-сиво ми ставаше с Wella Colestone 12/11!
Много съм доволна от ефекта на Лореал Кастинг Flutter
Преди няколко дни ме боядисаха със Selective- очарована съм Peace

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Абсолютно никаква боя за коса не признавам, освен професионалната schwartzkopft igora , произведена в Германия,  всичко останало произвено в Словения, Словакия, Полша, Унгария и т.н. Naughty.

# 27
  • Мнения: 1 167
Аз си взех боята на "PALETTE" -светло кестеняво, надявам се да е оки. Вие какво ще кажете за тази боя?

# 28
# 29
  • Мнения: 27 524
Керастаз са продукти за коса на фирмата Лореал, не знам да има такава боя  Thinking
Сега ползвам професионалните на Ревлон, иначе съм най-доволна от Лореал Екселанс  Peace

Общи условия

Активация на акаунт