антибиотици за Хламидия

  • 21 103
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
ПРАТИ МЕ И НА КРЪВНИ ТЕСТОЖЕ ЗА ХЛАМИДИ И ДНК ТЕС.ОТРИЦАТЕЛНИ СА.НО ПАК ИСКА ДА МИ ПРЕДПИШЕ АЗАТРИЛ ДА САМ СЕ ЛЕКУВАЛА???  newsm78  ОТ КАКВО????И ТЯ НЕ ЗНАЕ.ВСИЧКИ ИЗСЛЕДВАНИЯ СА МИ ОТРИЦАТЕЛНИ А ТЕЧЕНИЕ ИМА.НАПОСЛЕДЪК НЕ МОГА ДА СИ ВЛЕЗНА В КОЖАТА.КАКВО ДА ПРАВЯІДА СМЕНЯ ЛИ ЛЕКАРЯ САМО ЛЕКАРСТВА ПАРИ,А РЕЗУЛТАТИ НЯМА. Crying or  Cry

 - Драга LLBB, попаднала си в омагьосан кръг и това не е случайно.
   Това което учудва обаче, е че пак ти предписват Azatril, който всъщност е Антибиотика Azithromicyn, а и мед. сестрите знаят (моля ги за извинение), че вагинално течение третирано с Антибиотик, пак предизвиква течение, но този път поради унищожаване на полезната, защитна микрофлора на влагалището. Така че потърси и мнението на друг специалист.

 P.S.  Stop опитай се да пишеш с малки букви, тъй като писането във форумите с главните букви, се възприемат като викане, крещене  Laughing

# 16
  • Мнения: 252
първо се извинявам за главните букви-не знаех.много благодаря за мнението мисля още утре да отида при някой друг лекар.надавам се скоро да се оправя и да мога да помисля за бебе.сега не смея,след всичките азатрили и т.н.но веднага щом се излекува ще започна да опитвам и съвсем скоро се надявам да се вклиуча и да кайа бременна съм.
           а до тогава ще продълйавам да чета и да се уча,
               наистина Ви благодаря

# 17
  • Мнения: 1 984
спешно.  макролиди /кларитромицин, ериромицин/ и клиндамицин /далацин/ не трябва да се комбинират освен в особени състояния. 
повече - http://en.wikipedia.org/wiki/Clindamycin  има подобно и на листовката ти.

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 07:34 от tonev

Общи условия

Активация на акаунт