В ДОБРИЧ цъфнали кокичета и грейнали момчета и момичета (19)

  • 17 262
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Xa-xa Simple Smile Добре го е измислила Калина! Хайде, засега нещата със срещата вървят в посока утре на обяд и в събота на обяд /2 срещи/. Аз съм навита! Мисля, че в събота ще дойдат повече хора, но не пречи да се срещнем и утре. Без друго тази страница ми се отваря по половин час днес и я разбера, я не, дали ще има някой за днес...

Ето малко снимки от вчерашното представление. Имаше десетина-петнайсет човека в залата. Тъжна работа  Sad

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10764&AlbumId=83900

# 16
  • Мнения: 3 810
feel_u, хубави снимки. 
И Юлия пак там. Тази жена  newsm78кога успява....

А за срещата- утре мога след 10.30 та чак до 16.00- когато кажете.
С кеми мога и по тел. да се чуя.
мама Блу, нали също можеш по обяд?
А точка е била съзряна вчера с голяма група майки с колички...
Хайде, спинки, ани_джи, другите, не сте ли навити?
Само ни гледате сеира hahaha

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здрравейте,момичета.
Мерси за кафенцата.
Добре дошли на новите мами  bouquetнадявам се да ви е приятно тук във форума.
За срещата аз съм навита също.Сега Рая спи,след малко като стане ще се наобядва и излизаме.Който ме види да ми се обади,ще се радвам,ще мина през Градската..
Честит Рожден Ден на Жу на Ани-да ти е жив и здрав,усмихнат и послушен!!!!!!!/на патерица/

# 18
  • Мнения: 166
ето ви и почерпката нашата торта,да ви е сладко http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73609&photo=4
мими аз ще мога днес или утре,уикендите съм си с мъжо

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505

Това е специално за малкия Жу.
ani_ji останало ми е в ума че е днес.Желач му много здраве ,щастие и късмет.
Да ви кажа днес много се ядосах и си сложих столчето в Шкодака и си прибрах детето на обяд от яслата.Писна ми от тролеи и маршрутки,като колата стой пред блока.Успях
Добре дошли на новите мами дайте снимки да ви дзарнем.  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 163
.....Какви снимки?...мамешки или бебешки? newsm78...за сега само на бебешока...малко по късно и на мама ще има Wink...а за Аделина  baby_neutral ...абе като цяло за сега се очертава да е кротко бебе...ама да не казвам голяма дума....за сега мисля че нямаме колики...общо взето е спокойна...спинка си....е от време на време мрънка ама да не е кукла все пак...как ще разбера че имам бебе ако не ревне поне малко  smile3522...та така за сега..блазе ви за разходките Joy

# 21
  • Мнения: 643
Голям съм идиот, чудя се къде загубих темата, пък аз не съм писала. Та сигурно и срещата изтървах. Ама за утре ще се включа, ако се срещате, то моето е голямо диване де, но все  пак............

# 22
  • Мнения: 3 810
то моето е голямо диване де............

като майка си...хихихи

Айде да уточним удобен час:

аз съм свободна от 10.30 до 16.00 (с една пауза да взема храната)

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз днес съм на чай и черпя, който иска  Wink

Миме, към 10:40 трябва да сме пред ДМК, за да успеем да си вземем храната, преди микробуса да е тръгнал на обиколка по кварталите  Wink Това е далаверата  Laughing Ако искаш тръгвай с мен утре, че имаме поне 20 мин. до там. Може и по телефона да се доуточним.
Иначе knit, а?  Laughing

НЕВМЕНТЕ и didi_demi, кажете дата на раждане на децата, училище което сте завършили и коя година сте родени вие, за да ви включа в списъка с пълна информация  Peace

За срещата, утре, живот и здраве пак сме навън. Дано и времето е хубаво.

Хайде по-късно пак ще се включа, да видя какво сте измислили, че сутринта нямам време.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 16:59 от kemi

# 24
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Добре дошла Невменте! Hug
Ами тя твоята принцеска е почти набор с моята Simple Smile. За сега при нас има три режима на работа: спане, ядене и реване, като преобладават първите два. Дори се чудя нормално ли е да спи почти през целия ден... в началото добре, ама вече уж по-голяма стана. При вас как е?
Вчера за пръв път правихме дълга разходка през целия парк до центъра и обратно. Извинявам се на кеми и спинки, които за малко не подминах, защото трудно зацепвам нещо. Гледам, гледам и се чудя: абе, това мама от форума ли беше или не? Следващият път ще съм по-бърза, обещавам! За целта човек не е зле да ходи на срещи по-често и гледам, че уреждате нова, но тази сигурно ще я пропусна също.

# 25
  • Мнения: 3 810
кеми, пфу писах на лични...
Значи в 10.10 тръгваме? ще ти звънна все пак.

Другите четете ли?
До 10.10 трябва да знаем за час на среща!

# 26
  • Мнения: 167
Кой урочаса времето? Crossing ArmsДнес един гнусен вятър духаше,вчера сякаш беше по-топло и приятно.Два дни бродя из парка и утре пак се каня,ама да видим времето.Кой ме е засякал и кой не ми се е обадил?Другият път задължително!Аз днес се оглеждах,ама то много мамета,много бебета...никой не познавам!Наистина вчера много колички бяхме - понякога се събираме по много ,та чак не можеш да се видиш с всички,понякога няма никой и ходя сама и нещастна Tired
Мими Кир,на това малко дяволче как му е хрумнало да те излъже за такова нещо? newsm78Опасни са тези дечурлига - сега ми се смее и гука,кой знае как ще ме подлудява след време!
fapua, моя все още спи по много,а е доста по-голям.Вчера питах доктора дали е нормално -всички майки се оплакват,че бебетата им не спят.Отговор не получих,както и на всички други мои въпроси.Но няма място за тревога - сега съня ги храни.

Бягам,че малкия цирика,след малко ще започне да се дави от нерви Sick

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 17:35 от Точка

# 27
  • Мнения: 110
Здравейте и от нас.ние скоро не сме се включвали.ние не ставаме за среща,малката от два дни е със повръщане и разстройство.лепнахме гадния вирус.Днес е малко по-добре,живна.Надявам се утре вече да ядем,.че днес сме на диета.Ако другата седмица става времето можем да се видим,то аз не съм се виждала с никоя мама от форума,понеже не дойдох на срещата,освен с мама Блу.Ами това е от нас

# 28
  • Мнения: 163
Здрасти пак на всички !fapua  -То и ние сме на такъв режим за сега...та аз за това писах, че на тоя етап сме много послушни......дано продължават да са ни такива кротки Simple Smile....ние все още не сме излизали на разходка и дфокато се наканиме...то сигурно ще стане студено....та така;)

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте отново мами! По повод питането на kemi  ето повече информация за мен: мама съм на две слънца поне за мен - дъщеря ми е родена на 20.06.2001 г. в гр. Добрич и се казва Деметра, имам и един малък сладунко, който е роден на 12.04.2006 г., казва се Александър. Аз съм завършила Техникум по икономика, а след това и ТУ-Варна.

Общи условия

Активация на акаунт