Как обличате момиченцата си?

  • 1 990
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
А, може и панталон, но в гореизброените цветове, разбира се.

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А, може и панталон, но в гореизброените цветове, разбира се.

  Май децата ни са еднакви и много ще се харесат  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • ново
  • Мнения: 5 966
Моята щерка пък изобщо не иска да носи пола, има безброй поли, които просто си стоят в гардероба нови. Причината да това е, че тя не понася да има чорапогащник /има един-единствен в гардероба си/. За последно е обличала пола на първия учебен ден. Едва издържа да се прибере в къщи и да я събуе Simple Smile.
За панталоните няма осбени предпочитания, като изключим, че трябва да са дълбоки, а не с ниска талия, не са и удобни. Вече все по-рядко намирам хубави дънки или джинси, които да не са плитки ooooh! - модата е завладяла и детските дрехи.
За прическата - с дълга коса е, лятото я подстригвам на ниска черта, зимата ходи с лента. Фиби не търпи Naughty

# 18
  • Мнения: 2 700
Аз самата ходя само с панталони и в този ред на мисли дъщеря ми предпочита панталонът като основен вид дреха. В детската градина имаше моменти, в които ходеше с поли, но в училище трайно заложи на "по-удобното" (още повече, че всички момичета са облечени почти еднакво). През лятото заговаря "женското" в нея и тогава може да сложи и пола.
Като цяло е суетна и от 4-5  годишна възраст не влизам в спорове за дрехи с нея - вечер сама си ги приготвя, а аз ги одобрявам или не (вече само одобрявам, защото знае кое през кой сезон може да сложи).
С косата не сме имали проблеми - средно дълга е, но никога не е правила проблем за подстригване от фризьор. Понякога сама се разкрасява с шноли, ластици и т.н., но традиционно е със свободно пусната коса.

# 19
  • Мнения: 2 609
Сега зимата, колкото ми е болнава ooooh!- само с  дънки и джинси. Като се затопли, вкарвам поличките и рокличките. Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Понеже аз нося почти само панталони, та и щерка ми така. Самата тя няма претенции и рядко иска нещо конкретно да и облека.
В главата е като бараба - от известно време е с по-дълга косичка и се помъчих да и вържа нещо, но с големи усилия. И фиби не иска...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
О, ние сме с претенции от малки... На година и половина искаше дрехи "Пума" #Crazy #Crazy #Crazy Тогава като ми го изръси и много се шашнах.

Иначе роклите и полите са ни любими Simple Smile Ама това е съвсем нормално и аз играя голяма роля, защото още от бебе все и купувам разни сукманчета, полички и роклички (аз почти панталон не слагам на себе си...). Естествено през зимата не сме толкова суетни, а по-скоро практични и се обличаме по-разумно, но със увещания...

# 22
  • Мнения: 3 268
На градина Калина ходи предимно с панталон,но в свободното ни време я обличам според моментното си настроение.Има и поли,и рокли,но най-големи претенции проявява тя към блузите.Тях си ги избира сама.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
всяка вечер габриела си приготвя дрехите за детска градина за следващия ден. не знам как ги избира, но сравнително балансирано редува рокли, поли и панталони. всъщност, напоследък роклите са разредени, защото тези, които й стават в момента са предимно с дълъг ръкав и тя предпочита да комбинира пола/сукман с блуза с къс ръкав.
през почивните дни отново се облича сама, но тогава сме свидетели на поне 4-5 преобличания през деня.
иска дълга коса като на сестра си и затова сутрин връзваме опашки за детската градина. през почивните дни сама си прави прическите Laughing

виктория определено предпочита панталони и то основно дънки. полите й се броят на пръстите на едната ми ръка. а като беше малка, ако я заведа на гости/кино/църква с панталон, смяташе, че я наказвам Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 196
Ако зависи от нея - само с поли и рокли ще ходи облечена.Естествено, в розово или лилаво. Wink
Косата и е до средата на гръбчето,с бретон е.Обаче ако може хич да не се реши,ще и е най-добре.Фиби и шноли не търпи.От време на време и  връзвам опашки,задължително трябвало да са две. Wink

# 25
  • Мнения: 78
И ние искаме само с поли, но подлежи на убеждение и се съгласява на джинси и дънки от време на време.А косата трябвало да стане дълга като на Барби и от 5-6 месеца подстригваме само връхчетата и пускаме бретон.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Все още няма претенции моята щерка. Слава богу  Praynig

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
А, може и панталон, но в гореизброените цветове, разбира се.

  Май децата ни са еднакви и много ще се харесат  Laughing Laughing Laughing

Абсолютно! Трябва да ги запознаем  Grinning
Ако си пада и по балета, може да ги водим - виж другата тема Hug

# 28
  • Мнения: 891
Ако зависи от нея ще ходи облечена само с рокли и поли.  Crazy Обаче знае, че аз зимата не разрешавам поли и рокли и не се опитва да спори с мен.  Naughty
Често се случва до и приготвя от вечерта дрехи /панталон или дънки и блузка/ и тя да ни хареса  Crazy
А за прическата винаги има претенции, фибите и ластиците винаги трябва да са в тон с облеклото.  Peace

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ако зависи от нея ще ходи облечена само с рокли и поли.  Crazy Обаче знае, че аз зимата не разрешавам поли и рокли и не се опитва да спори с мен.  Naughty



   Ами ние за това ходим до градината с панталон и там се преобличаме. Embarassed
   Интересното е,че аз самата почти не нося поли и рокли и не мога да си обясня от къде тази мания у тях. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт