Толкова ли не става супата със сухар за самостоятелно ядене

  • 1 428
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Давам му супата от кухнята около 7ч, и след това преди лягане - към 9.30 - 10 ч мляко, но ако си е изял по - късно следобедната закуска, направо млякото.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Като направи 1г.1м отказа АМ и тогава започнах да давам супата с 2 натрошени сухара, засищаше се и не се е будел от глад през ноща. Преди да откаже АМ супа не съм давала.

# 17
  • Мнения: 801
аз също давам супата с 2 сухара привечер към 17-18 часа, преди последното АМ, което е в 20....

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз давам на вечеря постното ядене от кухнята, което един ден е супа, а на следващия - основното.
Към супите, винаги (независимо дали е постна или месна) добавям по половин бурканче зеленчуково пюре и става много вкусна

# 19
  • Мнения: 27
Аз доскоро давах супата с два сухара за вечеря, на обяд изяждаше осоновното ядене с два сухара и чаша сок или компот, а следобяд - десерта. След около годинка и половина започна да изяжда на обяд супата без сухари и сновното, а вечер му готвя или яде от нашата храна. Но ако се притесняваш, че супата със сухар или хляб не е достатъчно за вечеря - давай преди лягане някакво мляко с бисквити или КорнФлекс

# 20
  • Мнения: 8 505
Понякога-да (в повечето случаи),друг път-не.Но дъщеря ми яде супата не със сухар,а с кората на хляба.Освен това рядко вечеря супа.

# 21
  • Мнения: 2 587
Като направи 1г.1м отказа АМ и тогава започнах да давам супата с 2 натрошени сухара, засищаше се и не се е будел от глад през ноща. Преди да откаже АМ супа не съм давала.

И Виктория отказа Ам около годинка.Давам супа за вечеря с един сухар,а ако е по-гъстичка и без.Не се е будила от глад,а когато е със сухар дори не я изяжда цялата.

# 22
  • Мнения: 2 885
6:00 АМ
9:00 попара/каша....
12:00 основното от ДК
сън
15:00 десерта
18:00 супата с 1 сухар
23-24:00 АМ
03:00 АМ
Храним се като кърмачета през 3 часа с 200 мл/г.
Повече не иска.
Против съм да давам десерт след основното.

# 23
  • Мнения: 27 524
Супи не давам, а готова детска кухня - съвсем!  Stop
Сутрешното и късно-следобедното хранене трябва да са с нещо сладко, такива са режимите на бебоците. Така че супата за обяд, десерта за зкуска и манждата евентуално за вечеря.
На един прием - едно ядене. Никакво смесване на солено, десерт, сладко...  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт