Предизвикване на закъсняваща менструация

  • 11 989
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
В подобна ситуация съм и аз. На 28 ден, когато трябваше да ми дойде, започна да цапа кафяво , усили се на 3 ден- 2,3 капки и след това пак намаля. На 30 де направих тест- уни марк- и се появи втора много блреда чертичка. Започнах да пия дуфастон и но-шпа и вече няма цапане, но пък и тестовете са абсолютно отрицателни. Бледо подобие на чертичка се появява на Престо след 10-те минути, а шуър чек не показва въобще втора. Днес ми е 34 ден.Явно и да е имало опит за имплантация, тя е била неуспешна. Сега се чудя да продължавам ли с дуфастона или не. Щото си го самопредписах. Embarassed
Беше ми се случило такова нещо и преди и лекарите не ми предписаха нищо, а след това се оказа, че е имало бременност. Така че сега реших да помогна на евентуалното ембрионче на своя глава.

# 16
  • Мнения: 7 716
Направи пак тест.

# 17
  • Мнения: 3 010
май ми дойде......................... Tired

# 18
  • Мнения: 7 716
Ами... и това е добре, все пак да няма проблеми.

# 19
  • Мнения: 1 612
От опит говоря:
Неразумно е да пиеш каквото и да било хормонално  без медицинско предписание.
Лали е повече от права и ако не беше ме изпреварила, щях да съм много по-остра от нея!


Напълно съм съгласна.
Безразборното приемане на хормони може да ти навлече голяма беля!

# 20
  • Мнения: 118
Имах същият проблем , преди да забременея Сега последствие ми откриха поликистозни яйчници , явно тогава това е била причината да ми идва 6 пъти в годината , на около 2 месеца Една приятелка ми каза да пия бял равнец няколко дни /3-4/ преди датата на която очакваш да ти дойде ПРОБВАЙ билка е , не хормон и няма да ти навреди.
 При мен помагаше ,пиех го така около 3-4 дни преди и ми идваше ,точно до 4 дни Дано и при теб помогне Успех

# 21
  • Мнения: 3 010
Имах същият проблем , преди да забременея Сега последствие ми откриха поликистозни яйчници , явно тогава това е била причината да ми идва 6 пъти в годината , на около 2 месеца Една приятелка ми каза да пия бял равнец няколко дни /3-4/ преди датата на която очакваш да ти дойде ПРОБВАЙ билка е , не хормон и няма да ти навреди.
 При мен помагаше ,пиех го така около 3-4 дни преди и ми идваше ,точно до 4 дни Дано и при теб помогне Успех

Благодаря и тук  Hug

# 22
  • Мнения: 867
Имах същият проблем , преди да забременея Сега последствие ми откриха поликистозни яйчници , явно тогава това е била причината да ми идва 6 пъти в годината , на около 2 месеца Една приятелка ми каза да пия бял равнец няколко дни /3-4/ преди датата на която очакваш да ти дойде ПРОБВАЙ билка е , не хормон и няма да ти навреди.
 При мен помагаше ,пиех го така около 3-4 дни преди и ми идваше ,точно до 4 дни Дано и при теб помогне Успех
Моята история е подобна две години чаках за детенце-диагнозата беше поликистоза. Успях след прием на Клостилбегит.
Но преди това регулирах цикъла си с бял равнец и невен. Винаги цикълът ми е идвал на 32-35 дни, че и повече, но като приемах билките просто се нормализира. Пробвай! Аз сега пак смятам да подхвана билките-защото поликистозата се е завърнала!

Общи условия

Активация на акаунт