AVON само за представители - VІ

  • 18 136
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Амидала и аз го виждам като сини водорасли, което много ме радва!!!!

# 16
  • Мнения: 1 354
Лелееее колко ме е яд само не е истина.
Този месец ми беше адски слаб и направо ми се реве.За малко да излезна от програмата за развитие на нови представители.Аз съм стигнала до 5-то ниво.Кампания 03/07 и свършвам програмата,ама точно накрая ако го бях изпуснала и щях да се скъсам от нерви.
Имам недостиг на фдт Personal Match-Ivory,на всичките 7 неща от нетна оферта и май "САМО" на това този път.
Иначе вие как сте?Как ви беше януари месец,а без да искам да засягам никой няма ли да се намери свястен каталог качен от някъде?! Embarassed

# 17
Здравейте:lol:

Аз вчера си взех поръчката и  каталозите за К03, но не са ми сложили нетна оферта Confused Вие имате ли? Моля ви ако някой има и му е възможно да я снима, много ще съм благодарна.
Другото за което искам да питам е дали знаете как се определят размерите на пръстените? Пише 6-10 , но на мен това не ми говори нищо. От скоро съм представител и не съм много запозната.
 
Благодаря ви предварително   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 028
Мдаааа,да се обадя и аз тука от обора-значи и аз имам 2 ФДТ матиращи недостиг и едно червило-течно защитно"Beyond color"/този цвят дето е на мацката на картинката.След 3 месечно чакане гадните "ЛБД" идат най-после и даже прахообразните сенки и те..не может бъйт дет се вика LaughingЖужу,може този месец просто да няма нетна оферта,и друг път е било така.

# 19
  • Мнения: 959
Никой ли не може да ми поръча четката за изправне не коса? Confused

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, със Спиди ли си получихте новата поръчка? Днес ходих до офиса на Ейвън да си я взема, но ми казаха че от Спиди ще ми я  донесат в къщи, обаче още никой не е идвал, та взех да се притеснявам вече.....

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 415
мама Мери, а ти къде посочи да ти я доставят? Вкъщи или в офиса на ейвън?

Уф, на мен утре трябва да ми я доставят у нас, ама усещам как само ще ме вържат да си стоя цял ден вкъщи, и накрая ще си остана само с чакането, и ще отиде в офиса.  newsm78

Някоя мама ако си е получила поръчката вкъщи, нека сподели плс.

# 22
  • Мнения: 2 716
Влизам!
Аз си поръчах доставка в къщи със Спиди. Но ще си получа кашона в сряда.

# 23
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бях си отбелязала домашният адрес за доставка, но в крайна сметка отидох и си я взех от офиса, защото им било за пръв път и не могли да се оправят и бля-бля....глупости Close!!! Дано другият месец да са по организирани Whistling.....
Малайза, не е задължително да ги чакаш цял ден в къщи Naughty. Казаха ми, че ако ме няма ще ми звъннат по телефона, за да се уговорим кога да ми я донесат, ако не ме намерят на тел., ще ми оставят бележка на вратата, аз да им звънна. Така че, излизай си спокойно Peace.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 914
За спечелилите да кажа- наградите ще се доставят със следващата поръчка. Така разбрах от моята координаторка.

# 25
  • София
  • Мнения: 291
Моля която от вас има каталог 3 да ми каже мъжките продукти ТТА и цените им, ето тези
http://snimka.bg/album.php?album_id=79266&photo=57

Никой ли не може да ми поръча четката за изправне не коса? Confused
Пиши на лични, ако искаш...


# 26
  • Мнения: 382
За спечелилите да кажа- наградите ще се доставят със следващата поръчка. Така разбрах от моята координаторка.

Кажете моля ви за тези награди Praynig Кой участват?Аз съм отскоро представител и нещо не ми стана ясно newsm78  И аз искамммм падарък Blush

# 27
  • София
  • Мнения: 1 914
Имам недостиг на фдт Personal Match-Ivory,на всичките 7 неща от нетна оферта и май "САМО" на това този път.

Може ли да ми кажеш от нетната кое е недостиг? Аз исках да поръчам шоколадовата пяна за вана и на посл. стр. комплект Footworks.  Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
За спечелилите да кажа- наградите ще се доставят със следващата поръчка. Така разбрах от моята координаторка.

Кажете моля ви за тези награди Praynig Кой участват?Аз съм отскоро представител и нещо не ми стана ясно newsm78  И аз искамммм падарък Blush

Спечелилите вече са публикувани в сайта. Участват в томбола, пусналите поръчка по интернет в кампания 13 и К1.

# 29
  • Мнения: 382
За спечелилите да кажа- наградите ще се доставят със следващата поръчка. Така разбрах от моята координаторка.

Кажете моля ви за тези награди Praynig Кой участват?Аз съм отскоро представител и нещо не ми стана ясно newsm78  И аз искамммм падарък Blush

Спечелилите вече са публикувани в сайта. Участват в томбола, пусналите поръчка по интернет в кампания 13 и К1.

Ауу,ами аз съм пускала,сега ще погледна  Grinning

А може ли още един въпрос Praynig В следващият каталог интимният гел,пак ли е с намаление.Вижда ми се от снимките,че пише 3,90,но май не е за него.Имам клиентка,която го иска и да знам да й кажа да ли сега да си го поръча Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт