Почистване на комарници от цигари

  • 1 136
  • 13
  •   1
Отговори
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Здравейте, момичета!
В апартамента, в който живеем, комарниците на двете врати на балкона са се омирисали жестоко на цигари от предишните хора (затворен балкон е). Тъй като сме временно тук, в никакъв случай не искам да инвестирам в нови врати с мрежи, но искам да си проветрявам помещенията, които са свързани с тоя балкон, както и да ползвам самия него, без да се налага да проветрявам по час преди да изляза.
Моля ви, дайте някакви идеи за нещо, с което мога да измия или почистя комарниците, за да махна тоя аромат?! Днес пробвах да търкам с четка и Медикс, но отново е останала миризма.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 39 330
Не могат ли да се свалят и измият в банята?

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Не могат ли да се свалят и измият в банята?

Това имах предвид, свалих ги и търках с четка с препарат в банята - ползвах Медикс, не знам дали нещо по-силно (и какво) няма да свърши по-добра работа Sad

# 3
  • Мнения: 39 330
Е, щом се свалят- няма проблем. Изпери ги няколко пъти, с различни препарати и може миризмата да изчезне. Сигурна ли си, че миришат само комарниците? Миризмата пропива и в стените.

# 4
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Е, щом се свалят- няма проблем. Изпери ги няколко пъти, с различни препарати и може миризмата да изчезне. Сигурна ли си, че миришат само комарниците? Миризмата пропива и в стените.

Комарниците са! Стените са прясно боядисани при нанасянето ни, като свалих комарника към хола спря да ме удря тая миризма.
Благодаря ти! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 12 124
Опитай в банята, с четка и препарат за миене на съдове. Той се пени много и би трябвало да махнеш миризмата. Но дограмата също поема миризмата. Измити ли са прозорци и дограма?

# 6
  • Мнения: 526
Аз съм чистила с обезмаслител. Натъркай ги с обезмаслител, да постои 10/15минути и готово. Дори си стават като нови. Аз имам обезмаслител концерт, но може и с обикновен.

# 7
  • Мнения: 15 212
Прах за ръчно пране - пени, мирише хубаво.
Дограмата с обезмаслител и после препарат за прозорци.

# 8
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Страхотни сте! Много благодаря за съветите!

# 9
  • Мнения: 5 003
Гъба и веро.

# 10
  • Мнения: 776
парочистачка

# 11
  • Мнения: 4 411
С обезмаслител стават като нови, дори и без търкане. Другия вариант е да си купите само нова мрежа и да се смени.

# 12
  • Мнения: 168
От личен опит с обезмаслител Медикс за почистване на фурни стават като нови.

# 13
  • Мнения: 3 488
Бих добавила и белина гел или Доместос, но самостоятелно, а не смесено с Медикс.

Общи условия

Активация на акаунт