Романтика и мили жестове

  • 3 944
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 126
Няма скъсване, ама има протриване от прекомерна употреба Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 146
Няма скъсване, ама има протриване от прекомерна употреба Simple Smile
Не знам, но на хладилника няма място за бележки вече.
Колежката е мучо калиенте.

# 32
  • Мнения: 2 190
Няма скъсване, ама има протриване от прекомерна употреба Simple Smile

Дефинирай прекомерна Grinning

Умерено по веднъж-дваж на ден.

Но единствената ми тревога е да не стане скучно всеки ден секс.

# 33
  • Мнения: 6 126
Веднъж дваж на ден, ама по час дваж тогава май идва леко прекомерно

# 34
  • Мнения: 6 555
Е чак толкова романтика при налични деца е нереалистично

# 35
  • Мнения: 2 146
Е чак толкова романтика при налични деца е нереалистично
А така, обясни и.
Тя си мисли, че ще я романтисват по два пъти на ден до пенсия.

# 36
  • Мнения: 15
Не си дала достатъчно информация. Мъжът бил ли е романтичен преди това? Колко време сте били заедно преди появата на първото дете?

Аз имам две деца. Романтика нулева. Романтика преди децата също. В началото имаше измъчени опити от страна на моя мъж, но неуспешни. Не му е силната страна, приела съм го и не ми пречи.

Близост имаме. Прегръдки, милувки, целувки и т.н. Това за мен не спада към романтика, а към нормани отношения на една двойка.
Ние и двамата никога не сме си падали по плюшени мечета, сърчица и Т.н тийн романтика.
Под романтика аз разбирам, целувки и прегръдки, малък подарък без повод (като например цвете от двора на комшийката 😁). Дребни мили неща. Аз много ги ценя, но той ми се подиграваше на целувката за лека нощ, дразнеше се на целувката за добро утро. Беше ми много трудно да свикна, че няма да има целувка и прегръдка всеки ден. А имам нужда от тях.. и не искам да са от някой друг, а от мъжа ми. Заедно сме от 9 години.
Аз например, от време на време му взимам от любимия шоколад, който той намира в шкафа. Не съм сигурна дали се замисля от къде е дошъл. Ако имам път през Лидл, му взимам бирата, която харесва от там. За рождения му ден му правих две торти, защото не искаше еклерова, а шоколадова…
Понеже пазарувам онлайн, често му взимам дрехи…
Това, което прави като мил жест към мен е подарък за рождения ден и цвете за 8-ми март.
Другото са задълженията покрай децата…
Отворих темата, защото ми е любопитно, само при нас ли се усеща отдалечаване един от друг 😳

# 37
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Има да. На Айфеловата кула,  в Венеция,  на плажа в Доминикана, под лондонското небе край Темза.

# 38
  • Мнения: 3 841
Това е поредна тема за романтиката…
Радвам се, че не съм романтична🤣🤣🤣

# 39
  • Мнения: 2 146
Радвам се, че не съм романтична🤣🤣🤣
Не си романтична, или не си романтисвана?

# 40
  • Мнения: 3 841
Естествен подбор-елиминирам “романтисьорите”, подбирам радващите се на мусака и боб яхния в гювеч с люта чушка!Ммм, кеф!😇

# 41
  • Мнения: 7 408
Романтика? Да ми остави с кафето, на шкафчето  100 лв., щото ще излизам с приятелки.
Да ме вземе от работа, да ме закара.
Като знае, че съм отпуска да ми каже" Събирай багажа, утре заминаваме на Спа.
Да ме приклещи,  докато му готвя нещо любимо.
Такива прости неща.

# 42
  • Мнения: 2 190
аз пък май започнах да се влюбвам точно когато в приятелски разговор какво искаме от живота, той ми каза, че му трябват малки неща, като целувка за добро утро и да има кой да гушка като гледа филм.

Признавам си, ако потърсят дефиницията на cheesy в речника, сигурно ще е моето име.


П.П. мусаката и романтиката не се взаимоизключват.

# 43
  • Мнения: 3 841
Сикнес, аз имах предвид, че това би била моята проява на романтика : виж, направих ти мусака!🤣🤣🤣
За себе си не бих се занимавала да я готвя!
Даже днес мисля да направя +таратор с чесънче!:)))

# 44
  • Мнения: 2 190
Сикнес, аз имах предвид, че това би била моята проява на романтика : виж, направих ти мусака!🤣🤣🤣
За себе си не бих се занимавала да я готвя!
Даже днес мисля да направя +таратор с чесънче!:)))

Ами да, абсолютно съгласна, любовта нали минава през стомаха Grinning

Общи условия

Активация на акаунт