Омъжена,а се влюбих в друг.

  • 6 535
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Здравейте. Първо да започна,че от 8 години съм омъжена,имам и малко красиво момиченце. Но от няколко години брака ми не върви нормално. Съпруга ми не ме смята за своя жена,не ме уважава,на всеки спор ме гони да си ходя. Не казвам че съм идеална и нямам своите лоши черти,но подобно отношение не съм заслужила. Бях се примирила с полужението докато преди месец не заминах в чужбина на работа и там срещнах едно момче,което още от пръв поглед ме грабна с нещо и не разбирах с какво. Такава беше ситуацията че по цял ден  работехме заедно и вечер пак бяхме заедно(имаше и други хора) но и той все беше покрай мен. Много си говорехме инв него открих човека който искам до себе си и май заппчнах да се влюбвам в него,но така и не посмях да му кажа или да предприема някаква крачка. Осещах същото и от негова страна,но той също не посмя да каже нищо,понеже съм омъжена. Знам че има нещо между нас,но мълчим. Дойде момента в който трябваше да се прибираме в България и това ми се стори много страшно,не исках а трябваше. Исках само да видя детето си а за другите изобщо не исках и да чувам. Вче 10 дни съм в къщи и не спирам да мисля за него,но не смея да му се обадя,нито той на мен. Все едно нещо в мене се счупи и не съм същата. Инатересува ме само детето и той. Мога да напусна съпруга си и без друго нищо не върви тук,но трябва да живея с родителите си,баща ми обича да си пиива и затова не искам да ида там. Замислям се за квартира. В главата ми е пълна каша и се чувствам много виновна че имам такива мисли и че вече нищо не ме вълнува. По цял ден стоя с телефона в ръка и се каня да му се обадя и така и не набирам смелост. Той няма да ме потърси,защото му казах колко е ревнив мъжа ми,а това момче е най възпитания и мил човек който съм познавала. Не искам някой да ми каже какво да правя,но искам да чуя мнение аз луда ли съм,как да подредя мислите в главата си. Изпадам в някаква депресия от това което премълчавам и ми тежи,а нямам смелост да го изрека на глас.

# 1
  • Мнения: 2 191
не съм била женена, но ми се случи такова нещо в предишната ми връзка , миналата година.
Ако наистина си се влюбила и нищо е те задържа при мъжа ти, аз бих се разделила с него
Може би трябва все пак първо да се обадиш на човека , да разбереш той чувства ли същото.

Но принципно дори и да не, не стой в тази връзка, която ти носи само страдание.
Щом работиш, можеш да си стъпиш на краката.

Голямо ли е детенцето?
А мъжът, в който си се влюбила дали ще приеме дете?

# 2
  • Мнения: 2 782
Всяка любов започва цветя и рози с мъжа ти предполагам е било същото,друго е като заживееш с човека. Ами ако и този не е цветя и рози ,кв'о правим и него ли ще зарежеш?! Ако няма как да се оправят нещата с мъжа ти и наистина е безнадеждно то тогава помисли как ще ги е с този нов залюбен и ,че имаш детенце. Мъжа ти изневерява ли ти ,че ти вече си тръгнала да си търсиш нов мъж. В всяко семейство има кумин ,който пуши,не те нападам изобщо даже . Аз лично живях с мъж 8г ,но нямам деца с него ,не провървя с него и се разделихме ,но наистина нямаше как да се оправят нещата между нас ,помисли дали в твоето семейство няма как да се оправят нещата и тогава вече пръви това,което си решила ,защото връщане на зад после няма !

# 3
  • Мнения: 2 191
то като вече си се влюбил в друг, според мен влакът за оправяне на отношенията е заминал.
Интересно защо мъжът си е променил отношението така, говорила ли си с него по темата?

# 4
  • София
  • Мнения: 23 098
Ако не е този, в друг ще се влюбиш, защото чувствата към мъжа ти са изфирясали. Замисли се над това и дали си заслужава да стоиш в този брак.

# 5
  • Мнения: 64
Всяка любов започва цветя и рози с мъжа ти предполагам е било същото,друго е като заживееш с човека. Ами ако и този не е цветя и рози ,кв'о правим и него ли ще зарежеш?! Ако няма как да се оправят нещата с мъжа ти и наистина е безнадеждно то тогава помисли как ще ги е с този нов залюбен и ,че имаш детенце. Мъжа ти изневерява ли ти ,че ти вече си тръгнала да си търсиш нов мъж. В всяко семейство има кумин ,който пуши,не те нападам изобщо даже . Аз лично живях с мъж 8г ,но нямам деца с него ,не провървя с него и се разделихме ,но наистина нямаше как да се оправят нещата между нас ,помисли дали в твоето семейство няма как да се оправят нещата и тогава вече пръви това,което си решила ,защото връщане на зад после няма !
Аз не съм го търсела,така се случи. Дори не съм и мислела че ще изпадна в такава ситуация. Не съпруга ми не ми изневерява но пие заяжда се с мене гони ме за най малкото нещо. Посягал ми е без да ме удря. Мислила съм и друг път да го напусна,но ме е страх а сега като ми се случи и това и съвсем се обърках

# 6
  • Мнения: 9 723
Доста наивно звучи това, което споделяш. Ти май си започнала да се вклюбваш, Усещаш същото, значи и той май е започнал, ама може и да не е съвсем така.
Забрави за телефона за няколко дни и си събери мислите в главата, че рибата е на хайвер още, рано е за тигана.

# 7
  • Мнения: 2 782
Според мен ако ще го напускаш то трябва да е ,защото между вас всичко е приключило не ,защото си се влюбила в друг,защото тази любов може да е подвеждаща,но това м/у теб и мъжа ти е реално и ти трябва да решиш дали има смисъл да продължи този брак
Всяка любов започва цветя и рози с мъжа ти предполагам е било същото,друго е като заживееш с човека. Ами ако и този не е цветя и рози ,кв'о правим и него ли ще зарежеш?! Ако няма как да се оправят нещата с мъжа ти и наистина е безнадеждно то тогава помисли как ще ги е с този нов залюбен и ,че имаш детенце. Мъжа ти изневерява ли ти ,че ти вече си тръгнала да си търсиш нов мъж. В всяко семейство има кумин ,който пуши,не те нападам изобщо даже . Аз лично живях с мъж 8г ,но нямам деца с него ,не провървя с него и се разделихме ,но наистина нямаше как да се оправят нещата между нас ,помисли дали в твоето семейство няма как да се оправят нещата и тогава вече пръви това,което си решила ,защото връщане на зад после няма !
Аз не съм го търсела,така се случи. Дори не съм и мислела че ще изпадна в такава ситуация. Не съпруга ми не ми изневерява но пие заяжда се с мене гони ме за най малкото нещо. Посягал ми е без да ме удря. Мислила съм и друг път да го напусна,но ме е страх а сега като ми се случи и това и съвсем се обърках

# 8
  • Мнения: 3 206
Безумна история. Напускай мъжа си щом не вървят нещата, но не заради някакви фантазии. "Момче", че в чужбина, че и нищо няма между вас и може нищо да не стане дори и ако си свободна.

# 9
  • Мнения: 13 820
според мен преди да отвориш нова врата трябва да затвориш старата.
освен това ти все  още не знаеш дали въобще има нова врата... може , за съжаление, да е само плод на въображение или моментно увлечение от другата страна. 

# 10
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
Като е толкова ревнив мъжа ти как те пусна да работиш в чужбина?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 323
Нищо чудно. След като съпругът ти се държи така с теб, може скоро и в бай Асан да се влюбиш.
По-лошото е какво правиш със съпруга ти?
П.С. Правописът ти е ужасен. На 1во време гледай да поработиш над това.

# 12
  • Мнения: 18 304
Мъжът ти вероятно ще се зарадва да се разделите, щом те гони, но детето явно го отглежда той. После какво ще стане?

Да, много нови автори, а правописът еднакъв... Може да се замисли човек.

# 13
  • Мнения: 190
Ако ще напускаш мъжа си, то нека е заради отношението му към теб, не заради новата тръпка. По принцип никога човек не знае новото (в твоя случай - другият човек) до какво ще доведе, но все пак рискуваш. Мотивът ти, ако ще се разделяте, ако е това момче, не се знае дали няма да те подхлъзне , и то останала разиграна само заради празните си надежди. Аз бих постъпила така - ако не се чувствам добре със собствения си мъж, напускам. Ако нещо ново дойде - добре дошло да е, но да не ми е новата фикс идея само и само защото съм се чувствала самотна в дадения период и съм харесала някого. Може да е любов от пръв поглед, кой знае, но жените понякога си въобразяваме някои неща - като например , че някой ни е гледал по-продължително или по-влюбчиво и хоп- това ни е истинската непринудена любов от пръв поглед (не, че е изключено, но в тежки моменти можем да се филмираме за това)

# 14
  • Мнения: 6 596
Ох, ох ох, дюшеш тема кат за петък. Тука ше е купона, дано не я затрият прекалено бързо.

# 15
  • Мнения: 31 786
Ми разведи се, щом ти е смотан брака и мъжа. Има ли смисъл да се седи в отровни отношения?
Но си опечи нещата и затова слез от облаците. Имаш ли достатъчно доходи да се оправиш сама, да гледаш детето, къде ще живееш? Елементарни въпроси на които всяка майка би трябвало да си задава, ако обмисля раздяла. Мъжът ти само издръжка ще плаща.
И много са малко мъжете, които биха взели самотна майка. Изключително малко.
Това според мен си е увлечение, физическо привличане, поне от негова страна.
Ти си ясна, вирееш в облаците, нещастна си в брака си и искаш някаква нежност. Лошо няма.
На съпругът ти нищо не дължиш, той и без това те гони.
Просто седнете с мъжа ти обсъдете раздялата.
Па после си ходи по разни момчета и си търси любовта.

# 16
  • Мнения: 64
Правописът мине ужасен, знам си го. Бързах да пусна темата и за това не съм се старала да пиша правилно. Не искам да напусна съпруга си заради нова любов,а и не съм сигурна дали е любов. Просто това,което ми се случи ме накара да се замисля по дълбоко по въпроса. Бракът ми не върви,аз вече съм студена към него,заеади всичката болка. Няма да се впусна в нова връзка докато не се изнеса от тук. Благодаря за всеки един коментар

# 17
  • Мнения: 18 304
Ох, ох ох, дюшеш тема кат за петък. Тука ше е купона, дано не я затрият прекалено бързо.
Радваш се на темата и живееш в чужбина. Може ти да си момчето на авторката? Innocent

# 18
  • Мнения: 25 650
Аз не мога и не мога да проумея как така някой ще те гони, а ти ще се натискаш при него? И после ревеш, че се отнасял зле с теб. Ами ще се отнася, щом му позволяваш. Нещо така гордост, достойнство в теб няма ли?

Влюбването няма да коментирам, то е последица от няколко фактора: отношението на мъжа ти към теб, отчуждението между вас и работата ти в чужбина. По лични мои наблюдения над познати, без претенции за коректност на процентите, над 90% от браковете, в които жената отива да работи навън, а мъжът остава тук, свършват с развод. В обратната ситуация процентите са значително по-малко.

Ако се решиш на варианта с раздяла. Можеш да се прибереш временно при вашите, докато си организираш собствен дом, пък било то и под наем. Тук или в чужбина. Не знам обаче как ще убедиш мъжа си да подпише декларация за детето.

Идеята да зарежеш детето тук, а ти да работиш навън, не е много добра, ако става въпрос за повече от няколко месеца. Детето ти има повече нужда от теб, отколкото от парите ти.

# 19
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 163
Лошият ти мъж гледа детето докато ти хващаш гаджета в чужбина? Детето при него ли ще остава ако се разделите?

# 20
  • Мнения: 64
Аз не работя в чужбина постоянно. Това беше само за месец и повече няма да ходя никаде. Детето го гледам предимно аз. А докато ме нямаше детето го гледаха мъжът ми,свекървата и майка. В чужбина бях за да мога да взимам чуждестранна борса. Никога не съм си оставяла детето. Никога,никой не се е грижел за нея освен аз. Баща и не знаеше даже как да я изкъпе,но това са други теми. Рискувах да ида там и да я оставя за да събера средства и да съм по сигурна като предприема действия. Не съм отишла там за да си търся гадже,проста така се случи,просто случайност. Не съм от жените който изневеряват,не съм го докаснала с пръст,нито той мене,но е в мислите ми и аз в неговите. Няма да посегна към друг докато не се разделя с бащата на детето ми. Не съм толкова лекомислена и заблудена,просто съм недоволна от живота си,наранена,обидена и пак да кажа тотално объркана.

# 21
  • Мнения: 9 723
Чуждестранна борса??

# 22
  • Мнения: 21 490
Ама защо тука непрекъснато някоя "среща момче"? Тука да не е тийн форум. Търсете си мъж, не момче, особено ако имате деца и отговорности.

Иначе за авторката, щом прочетох, че мъжът и пие и всичко ми стана ясно. Да го напуска.

Чуждестранна борса е явно някакъв начин да получаваш обезщетение за безработица след като си работил на висока заплата в чужбина. Имахме и друга такава наскоро. Ама един месец ми се вижда невъзможно малко.

# 23
  • Мнения: 18 304
Ако няма да ходиш пак в чужбина, как ще срещнеш момчето? Той какъв е, българин или чужденец?
(Имам познат работи всяка година сезонно по няколко месеца в чужбина. И никаква чуждестранна борса няма за него. Как става тази работа?)

# 24
  • Мнения: 1 125
Малко встрани от темата. Покрай мен всички самотни майки бързо се обзаведоха със съпруг(включително и аз) или имат успешни втори бракове и още деца. Неомъжените обаче над 35г. са си все още сами. Не казвам, че е закономерност, но аз това виждам.
Не смятам, че много малко мъже биха взели жена с дете, напротив. Тя да си оправи нещата със сегашния, пък мъж ще си намери, стига да иска.

# 25
  • Мнения: 3 841
Ама ти отговаряш много избирателно на въпросите!
На колко си години?

# 26
  • Мнения: 64
Това "момче" всъщност е красив и умен мъж и живее на 15 мин път с кола от вкъщи. През живота си не съм го виждала,но там го срещнах.

# 27
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 163
С такъв късмет, направо пускай тото.

# 28
  • Мнения: 2 782
Не мисля,че нук някой може да ти каже напускай го или пък остани с него,това си е лично твое решение и само ти можеш да го вземеш. Но честно да ти кажа щом отиваш в чужбина и веднага се влюбваш в него значи мъжа ти знае що за стока си има и можеби за това са и проблемите ,не знам това са само предположения

# 29
  • Мнения: 9 723
Тая платонична любов ала Ромео и Жулиета …

# 30
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Това "момче" всъщност е красив и умен мъж и живее на 15 мин път с кола от вкъщи. През живота си не съм го виждала,но там го срещнах.
Хващай го, здраво съседа.

# 31
  • Мнения: 64
Що за стока съм ли? Това,че съм била в чужбина не е причината. В крайна сметка не съм направила нищо като действие. А ако не бях стока щеше и в България да го направя. Просто съвпадения.

# 32
  • Мнения: 21 490
Нещо въобще казали ли сте си с този красив и умен мъж, той има ли някакви намерения. Да не слагаш тигана преди рибата. Може да е било просто временна свалка, каквито често се случват на такива места и се забравят когато човек се прибере.

Сигурна ли си, например, че не живее с друга жена.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 552
Пиши му.

# 34
  • Мнения: 9 723
Да не се окаже, че не я помни.

# 35
  • Мнения: 3 841
Проблемът е, че ти май вече не искаш да си мъжа си…Мислиш ли за развод?

# 36
  • Мнения: 2 191
Ако не се получи с този мъж, би ли напуснала съпруга си , само заради себе си ?

Аз бих му се обадила  във всеки случай, колкото и да се подиграват някои в коментарите, може пък наистина да е точния човек.

Може да му кажеш , че мислиш да се развеждаш и да видиш как реагира на това

В най- лошия случай поне няма да го мислиш.По-добре да опиташ, а не да съжаляваш после цял живот , че не си.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 575
Не е съвпадение, на омъжените и обичащи мъжа си жени не им се случват такива съвпадения и случайности. Не го хващай като любовник, изневярата е грозна и обидна. Раздели се с мъжа си първо. Не ми е ясно защо висиш с мъж, който пие и не поглежда детето си.
Чуждестранната борса няма да я коментирам изобщо…

# 38
  • Мнения: 103
Бъди там където си желана

# 39
  • Мнения: 5 250
Аз ще те посъветвам да се разведеш и да си вземеш детето с теб където и да ходиш. Без значение дали ще се получат нещата с новия, просто не стой с мъж, който не те обича и уважава.

# 40
  • Мнения: 3 250
Лош правопис, чуждестранна борса, мъж-пуяница, влюбена в "момче", свекървата гледа детето - не знам как са го кажа, но сте малко извън типичната българска действителност.

# 41
  • Мнения: 6 596
Скрит текст:
Ох, ох ох, дюшеш тема кат за петък. Тука ше е купона, дано не я затрият прекалено бързо.
Радваш се на темата и живееш в чужбина. Може ти да си момчето на авторката? Innocent

Благодаря, благодаря, твоя комплимент ме размекна...
Trollface

# 42
  • Мнения: 4
Следвай си щастието!Една жена,която уважава себе се и детето си не заслужава да бъде мачкана,гонена и обиждана от съпруга си.В един момент всичко ще рефлектира върху детето.Не му го причинявайте.Без значение дали ще бъдете с този мъж съм сигурна,че ще сте много по-спокойни отделно от него.Успех!

# 43
  • Мнения: 2 191
Без майтап, аз съм над 30, но още се чувствам момиче и ми иде да наричам връстниците момчета Stuck Out Tongue Winking Eye

Какво пък толкова

# 44
  • Мнения: 6 726
Нищо чак пък толкова....
Инфантилизъм му казват.

# 45
  • Мнения: 3 250
Ако си свободна - нищо особено, но ако си в брак и с дете - ако мъжете са момчета, то жените са момичета и може би подсъзнателно искаме да се върнем в тези години. Но не става, взели сме решения и трябва да планираме не само своя живот.

# 46
  • Мнения: 11 363
Обади му се!
Разведи се!

# 47
  • Мнения: 2 162
Без майтап, аз съм над 30, но още се чувствам момиче...
Като махнеш сутиена и се разбира най-добре.

# 48
  • Мнения: 25 757
Това момче дето много го хвалят, сигурно си има и момиче. Авторката е във филма " аз те любя Драгане, ти хабер си нямаш".

Аз за борсата да питам, в коя чужбина работиш месец и взимаш борса? Да скокна и аз. Joy

# 49
  • Мнения: 1 156
В никоя чужбина! По голяма глупост не бях чела скоро за това с борсата.

# 50
  • Мнения: 25 757
Грешка в сюжета, иначе пързалката е добра.

# 51
  • Мнения: 64
Незнам защо всички се захванахте,че съм го нарекла момче. И това "момче" си няма момиче. А за борсата мога да докажа,но нека ми излезнат документите от там. Работех в Франция. И нещо ново,което ми се случи,съпругът ми разбра всичко и изведнъж промени държанието си към мен. Винаги съм искала да бъде по мил с мен и сега е такъв,но колко ще издържи така. Седмица,две. Загубих надежда за всичко.

# 52
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Незнам защо всички се захванахте,че съм го нарекла момче. И това "момче" си няма момиче. А за борсата мога да докажа,но нека ми излезнат документите от там. Работех в Франция. И нещо ново,което ми се случи,съпругът ми разбра всичко и изведнъж промени държанието си към мен. Винаги съм искала да бъде по мил с мен и сега е такъв,но колко ще издържи така. Седмица,две. Загубих надежда за всичко.
Как разбра, съпруга ти? Ти ли му каза?

# 53
  • Мнения: 64
Аз му казах,след като той видя промяна в мен. Вместо да се преструвам,сметнах за редно да му обясня как точно се чувствам. Винаги ми е повтарял,че не му пука даже и да си тръгна,че даже щял да е по спокоен без мен,а сега изведнъж се промени и не иска да ме пусне. Обърках се вече. Може би липсата на внимание от негова страна ме провокира да се заплесна в друг мъж,осъзнавам,че това може да е просто фантазия и нямам намерение да правя крачка към нова връзка. Не разбирам съпруга ми защо така рязко си промени държанието към мен и докога ще го играе тоя театър. Колко пъти го молех да се промени без успех,а сега разбра,че съм способна да го напусна и друга песен запя.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 696
Ще се държи така докато се увери, че няма наистина да го напуснеш. Ако и след това продължи, не е театър. Но аз лично нямам много доверие на такива осъзнавания пред загубване.

# 55
  • Мнения: 21 490
Спря ли да пие? Аз първо това бих настоявала.

# 56
  • Мнения: 31 786
Аз му казах,след като той видя промяна в мен. Вместо да се преструвам,сметнах за редно да му обясня как точно се чувствам. Винаги ми е повтарял,че не му пука даже и да си тръгна,че даже щял да е по спокоен без мен,а сега изведнъж се промени и не иска да ме пусне. Обърках се вече. Може би липсата на внимание от негова страна ме провокира да се заплесна в друг мъж,осъзнавам,че това може да е просто фантазия и нямам намерение да правя крачка към нова връзка. Не разбирам съпруга ми защо така рязко си промени държанието към мен и докога ще го играе тоя театър. Колко пъти го молех да се промени без успех,а сега разбра,че съм способна да го напусна и друга песен запя.
Това е его.
Плюс губи чистачка, готвачка.

# 57
  • Мнения: 2 162
...Обърках се вече. Може би липсата на внимание от негова страна ме провокира да се заплесна в друг мъж,осъзнавам,че това може да е просто фантазия и нямам намерение да правя крачка към нова връзка.
"Любовен махмурлик", събуждащ се на другата сутрин, цепи те глава, някой ти набие обръчите и полека полека настъпва "любовното изтрезняване". До следващия път. Вътрележката на живота.

# 58
  • Мнения: 64
Тая работа с пиенето няма как да се промени според мен,а и за това сме имали много разправии. Да аз наистина за него съм чистачка,сервитьорка и прислужница,но сега изведнъж станах и жена. Ще почакам да видим колко ще издържи да се преструва. Междувременно вече имам къде да ида стига да реша.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 783
...... Ще почакам да видим колко ще издържи да се преструва....

Какво значение има? Явно няма да ви бъде, по-добре изчезвай като можеш - докато чакаш, вземете се отъркаляте (как по-дяволите) и ей ти беля.

# 60
  • Мнения: 31 786
Тая работа с пиенето няма как да се промени според мен,а и за това сме имали много разправии. Да аз наистина за него съм чистачка,сервитьорка и прислужница,но сега изведнъж станах и жена. Ще почакам да видим колко ще издържи да се преструва. Междувременно вече имам къде да ида стига да реша.

Защо ще чакаш? Да си начеш егото и ти ли?
Мачът ви е свирен.
Ако решиш да останеш, той след време пак ще стане същия боклук.

# 61
  • София
  • Мнения: 12 696
Какви чудеса прави наличието на избор Joy

# 62
  • Мнения: 3 250
Стига наличието да не е илюзорно.
Или родителите ѝ да не са решили, че просто ще им погостува 10 дни и после ще си седне на д-то, а тя вече да строй въздушни кули над детската си стая.
Така и не разбрахме какъв е този мъж, който пие, гони си жената, а тя ходи НА чужбина за борса.
Защото не за първи път ни занимават с особеностите на ромския етнос.

# 63
  • Мнения: 1 156
И как така изведнъж реши да му кажеш? 🙄 И уж той бил страшно ревнив, пък ти бил казвал, че без теб даже ще му е по - добре... Сега пък като разбрал станал мил 🤔 Ти пък реши да почакаш и да видиш какво ще стане, междувременно вече имало и къде да отидеш. Аз направо се обърках вече

# 64
  • Мнения: 9 723
Приказки под шипковият храст.

# 65
  • Мнения: 25 757
Слагайте кънките, стига сте се разпитвали.
 Доброто ще победи, брака и семейните ценности ще надделеят... Амин.

# 66
  • Мнения: 2 191
Ее.. аз пък симпатизирах на новата изгора.
Обичам драматични любовни истории.

# 67
  • Мнения: 64
Не съм от ромския етнос само да кажа. Осъзнавам вече ясно че мястото ми не е тук и не знам,защо и какво чакам да ми се случи още. В всяко едно ваше мнение има истина и неправда,но все пак не ме познавате и няма как да е друго. От страх стоя,страх ме е от последствията за мен и детето ми. Имам много познати жени,разведени,които имат страшни разправии и от това ме е страх най много. Такава съм,че трудно взимам решения и слушам хорско мнение,но май до никаде не стигнах с тоя моя мекушав характер.

# 68
  • Мнения: 1 257
Не съм от ромския етнос само да кажа. Осъзнавам вече ясно че мястото ми не е тук и не знам,защо и какво чакам да ми се случи още. В всяко едно ваше мнение има истина и неправда,но все пак не ме познавате и няма как да е друго. От страх стоя,страх ме е от последствията за мен и детето ми. Имам много познати жени,разведени,които имат страшни разправии и от това ме е страх най много. Такава съм,че трудно взимам решения и слушам хорско мнение,но май до никаде не стигнах с тоя моя мекушав характер.

Изумително е как скована от страх, изведнъж  придоби смелост да му кажеш как си падаш по друг и планираш да го напуснеш. И той вместо да те ошамари и запсува, се плесна по челото и осъзна как има до себе си жена и личност, и потече мед и масло от чешмата, а в съседната стая един мармот завиваше шоколад Satisfied Ако тази тема е истинска, всички замесени са образи, които не бих искала да срещам в личния си живот. "Борса" след един месец, доооооообре Hands Plus1

# 69
  • София
  • Мнения: 38 552
Ами тя не в писала че съпругът е агресивен. Просто безразличен.
Глупаво е, че си му казала, още повече че всъщност няма нищо.

# 70
  • Мнения: 1 257
Ами тя не в писала че съпругът е агресивен. Просто безразличен.
Глупаво е, че си му казала, още повече че всъщност няма нищо.

А защо я е страх от безразличен човек?
Ето нейни думи:
Не съпруга ми не ми изневерява но пие заяжда се с мене гони ме за най малкото нещо. Посягал ми е без да ме удря. Мислила съм и друг път да го напусна,но ме е страх а сега като ми се случи и това и съвсем се обърках
Съпруга ми не ме смята за своя жена,не ме уважава,на всеки спор ме гони да си ходя.  / Той няма да ме потърси,защото му казах колко е ревнив мъжа ми,
и най-вече това:
От страх стоя,страх ме е от последствията за мен и детето ми.

# 71
  • Мнения: 64
Той е безразличен,но също така може и да е много отмъстителен. Има високо самочувствие за себе си,не може да приеме,че нещата не стават така,както той иска. Винаги е трябвало да бъда послушна,да не споря,да не мрънкам и когато посмея да се опълча става по зле за мен. Запопва се с едно гадно държание,сърдене с продължение на дни и в крайна сметка пак аз отстъпвам и се опитвам да оправя нещата уж за добро. Толко време мълча,че вече нямам мнение и точно за това реших вече да правя и казвам каквото ми е на ума. Точно за това му казах и за другия мъж.

# 72
  • София
  • Мнения: 38 552
Ясно. Но пак е глупост да му кажеш. Някакъв смешен бунт.
Събери си багажа и си вземи детето - това е бунт.
Иначе само ще се влошава. Нищо хубаво не те чака.

# 73
  • Мнения: 64
Някой може ли да ми отговори на въпроса,ако бащата заведе дело срещу мен за попечителство,но в това време аз получавам обещетение за безработица,има ли вероятност той да получи правата,понеже аз нямам трудов договор а съм на борса?

# 74
  • София
  • Мнения: 23 098
Току-така не се дава попечителство на бащата. Трябва да има сериозни връзки на високо ниво, за да те изкара наркоманка, алкохоличка, проститутка, луда и да получи правата.

# 75
  • София
  • Мнения: 38 552
Оо почнал е със заплахите за съд. Не се връзвай.

# 76
  • Мнения: 64
Оо почнал е със заплахите за съд. Не се връзвай.
Не ме заплашва,но като заговоря за детето,че няма как да го оставя,и че където и да ида тя ще бъде с мен и ми отговаря,че това съда щяло да го реши.

# 77
  • Мнения: 3 250
За дете, което не е самостоятелно,разбирай физически зависимо от майката - само ако си пълен ужас. Гаджетата не се водят такъв.

# 78
  • Мнения: 21 490
Според мен си сгрешила, че си му казала, то и какво си казала не знам, като то всъщност нищо за казване няма, но той е станал подозрителен и с пияната си глава ще си го доизмисли. Трябваше да кажеш, само ако твърдо си решила да го напуснеш.  Ако останеш при него, имай предвид, че това признание ще ти го натяква доживот, а времето не работи за тебе.

Изнеси се поне временно, а най-добре завинаги, щом вашите ще те приемат. Там ще ти се проясни главата , а и ще видиш дали въобще имаш шанс с онова "момче".

Ти говори ли вече с него, не разбрах.

# 79
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Няма мъж, който доброволно да се върже с малко дете и да е самотен баща. Това е манипулация. Споко.

# 80
  • Мнения: 180
Що за глупости пишете някои тук? Как да няма , има много мъже дето си гледат детето и децата сами, защото майката се влюбила и работи в чужбина. Авторке на темата дали някога си се замислила, че си майка и трябва да възпитаваш детето си ?  Кой ти гледа красивото дете докато ти си някъде си? Не  си ли егоист? Мислиш за любовта си само в случая. Щом си родила дете имаш отговорности към него на първо място!!!  Момче и то в чужбина и ще те приеме с детето ти ли? Или отиваш при него, а детето при баща му и ти ще си много щастлива??? Пък то в чужбина на квартира и т.н. много бързоще ти мине всичко. За мен ти нямаш акъл както казваше баба ми.

# 81
  • Мнения: 2 191
че тя кога е казала, че ще си остави детето, напротив.
Да напусне мъжа си не значи да напусне детето,

Освен това какво, като родиш трябва да изчезнеш като личност и да пренебрегнеш своите нужди напълно?

А този ако не я приема с дете, друг ще си намери, не е нужно да се мъчи във връзка с мъж, който я потиска и не я обича.

# 82
  • Мнения: 2 782
Намери се човек да й го каже !
Що за глупости пишете някои тук? Как да няма , има много мъже дето си гледат детето и децата сами, защото майката се влюбила и работи в чужбина. Авторке на темата дали някога си се замислила, че си майка и трябва да възпитаваш детето си ?  Кой ти гледа красивото дете докато ти си някъде си? Не  си ли егоист? Мислиш за любовта си само в случая. Щом си родила дете имаш отговорности към него на първо място!!!  Момче и то в чужбина и ще те приеме с детето ти ли? Или отиваш при него, а детето при баща му и ти ще си много щастлива??? Пък то в чужбина на квартира и т.н. много бързоще ти мине всичко. За мен ти нямаш акъл както казваше баба ми.

# 83
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Има доброволно самотни бащи друг път. Работила съм много години с деца и семейства и съм видяла какво ли не. Мъжете се наемат да гледат деца сами само в много краен случай и детето практически не го гледа той, а е дадено на някоя баба, а той дава някакви пари там. Но навсякъде разправя, че той горкият, сам си гледа детето, а майката е еди каква си и ги е зарязала.

Последна редакция: ср, 07 юни 2023, 19:42 от The Iron Lady

# 84
  • Мнения: 1 000
Аз мисля, че си обяснявам в каква ситуация се намираш.
Живееш на село, всички ви познават. Предразсъдъците дебнат зад всеки ъгъл.
Предполагам дълго време си се чувствала необичана и затова сега се чувстваш специална и влюбена, защото си видяла, че можеш да съществуваш и като отделна личност, а не просто на Х жена му и на У снаха му. Само ти сама можеш да промениш живота си, но тръпката от новото момче нека бъде само мотивация, но не цел на този етап.
Не може да ти вземе детето, защото ще си на борса. Тя е повече от минималната заплата, на която работят много самотни Майки например.

Общи условия

Активация на акаунт