Омъжена,а се влюбих в друг.

  • 6 511
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 250
Ако си свободна - нищо особено, но ако си в брак и с дете - ако мъжете са момчета, то жените са момичета и може би подсъзнателно искаме да се върнем в тези години. Но не става, взели сме решения и трябва да планираме не само своя живот.

# 46
  • Мнения: 11 337
Обади му се!
Разведи се!

# 47
  • Мнения: 2 139
Без майтап, аз съм над 30, но още се чувствам момиче...
Като махнеш сутиена и се разбира най-добре.

# 48
  • Мнения: 25 737
Това момче дето много го хвалят, сигурно си има и момиче. Авторката е във филма " аз те любя Драгане, ти хабер си нямаш".

Аз за борсата да питам, в коя чужбина работиш месец и взимаш борса? Да скокна и аз. Joy

# 49
  • Мнения: 1 156
В никоя чужбина! По голяма глупост не бях чела скоро за това с борсата.

# 50
  • Мнения: 25 737
Грешка в сюжета, иначе пързалката е добра.

# 51
  • Мнения: 64
Незнам защо всички се захванахте,че съм го нарекла момче. И това "момче" си няма момиче. А за борсата мога да докажа,но нека ми излезнат документите от там. Работех в Франция. И нещо ново,което ми се случи,съпругът ми разбра всичко и изведнъж промени държанието си към мен. Винаги съм искала да бъде по мил с мен и сега е такъв,но колко ще издържи така. Седмица,две. Загубих надежда за всичко.

# 52
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Незнам защо всички се захванахте,че съм го нарекла момче. И това "момче" си няма момиче. А за борсата мога да докажа,но нека ми излезнат документите от там. Работех в Франция. И нещо ново,което ми се случи,съпругът ми разбра всичко и изведнъж промени държанието си към мен. Винаги съм искала да бъде по мил с мен и сега е такъв,но колко ще издържи така. Седмица,две. Загубих надежда за всичко.
Как разбра, съпруга ти? Ти ли му каза?

# 53
  • Мнения: 64
Аз му казах,след като той видя промяна в мен. Вместо да се преструвам,сметнах за редно да му обясня как точно се чувствам. Винаги ми е повтарял,че не му пука даже и да си тръгна,че даже щял да е по спокоен без мен,а сега изведнъж се промени и не иска да ме пусне. Обърках се вече. Може би липсата на внимание от негова страна ме провокира да се заплесна в друг мъж,осъзнавам,че това може да е просто фантазия и нямам намерение да правя крачка към нова връзка. Не разбирам съпруга ми защо така рязко си промени държанието към мен и докога ще го играе тоя театър. Колко пъти го молех да се промени без успех,а сега разбра,че съм способна да го напусна и друга песен запя.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 642
Ще се държи така докато се увери, че няма наистина да го напуснеш. Ако и след това продължи, не е театър. Но аз лично нямам много доверие на такива осъзнавания пред загубване.

# 55
  • Мнения: 21 440
Спря ли да пие? Аз първо това бих настоявала.

# 56
  • Мнения: 31 654
Аз му казах,след като той видя промяна в мен. Вместо да се преструвам,сметнах за редно да му обясня как точно се чувствам. Винаги ми е повтарял,че не му пука даже и да си тръгна,че даже щял да е по спокоен без мен,а сега изведнъж се промени и не иска да ме пусне. Обърках се вече. Може би липсата на внимание от негова страна ме провокира да се заплесна в друг мъж,осъзнавам,че това може да е просто фантазия и нямам намерение да правя крачка към нова връзка. Не разбирам съпруга ми защо така рязко си промени държанието към мен и докога ще го играе тоя театър. Колко пъти го молех да се промени без успех,а сега разбра,че съм способна да го напусна и друга песен запя.
Това е его.
Плюс губи чистачка, готвачка.

# 57
  • Мнения: 2 139
...Обърках се вече. Може би липсата на внимание от негова страна ме провокира да се заплесна в друг мъж,осъзнавам,че това може да е просто фантазия и нямам намерение да правя крачка към нова връзка.
"Любовен махмурлик", събуждащ се на другата сутрин, цепи те глава, някой ти набие обръчите и полека полека настъпва "любовното изтрезняване". До следващия път. Вътрележката на живота.

# 58
  • Мнения: 64
Тая работа с пиенето няма как да се промени според мен,а и за това сме имали много разправии. Да аз наистина за него съм чистачка,сервитьорка и прислужница,но сега изведнъж станах и жена. Ще почакам да видим колко ще издържи да се преструва. Междувременно вече имам къде да ида стига да реша.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 782
...... Ще почакам да видим колко ще издържи да се преструва....

Какво значение има? Явно няма да ви бъде, по-добре изчезвай като можеш - докато чакаш, вземете се отъркаляте (как по-дяволите) и ей ти беля.

Общи условия

Активация на акаунт