12. КЛАС - МАТУРИ И ИЗПИТИ 2

  • 55 962
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 041
bibi, извинявай ако е нахално, но ми стана ми любопитно като видях снимките, коя от двете  ти девойки  е математичка. И двете са прелестни. Аз винаги съм си мечтала да имам дъщери- близначки. Е, ще се надявам на внучки. Баща ми и леля ми са близнаци. Винаги ми става много мило като видя близнаци -  голяма слабост са ми. С интерес слушам разказите на позната за нейните близначки. А то в темата се оказа и още една двойка.
sanaka, като видях красивата и елегантна девойка, се сетих за твоите шоколадови палавници. Какъв контраст щеше да има, ако бяха на снимките. Скоро не сме виждали малкото как расте. При нас на бала имаше две девойки, които слязоха от колите с кученцата си. Подметнах на набора, че и той трябваше да качи в колата нашето трето момче като допълнение, за освежаване на тъмната визия.
Скрит текст:

k_savova Много свежо изглежда твоят младеж.
На празнуващите днес и следващите дни желая отлично настроение и безоблачно време!

Последна редакция: нд, 28 май 2023, 09:32 от Мари-ана

# 46
  • София
  • Мнения: 18 025
Мариана, твърдят,че двуяйчните конкретно са през поколение.При нас е така, баща ми (лека му пръст)  и чичо ми са двуяйчни, дъщерите ми също.Но дали е така, кой знае..заедно с мен някога раждаше малко момиче, още ученичка , таткото - съученик.Сподели, че в нито един от двата рода няма  близнаци. Пожелавам такива внуци в бъдеще Heart
Дами и господа, ще се повторя, ама са ви много хубави децата..Младост, красота, усмивки, финес, чар...

.Иначе при Биби залагам на математичката за по-високата девойка  Heart. Надявам се ще ме извини майка й, ако съм в грешка..

Последна редакция: сб, 27 май 2023, 20:37 от пенсионирана русалка

# 47
  • София
  • Мнения: 11 982
Ааа, ама няма да се разберем със Синоптик! Frowning1 К'во ми свалиха температурата с два градуса?! Че и непрекъснато ми увеличават количеството валежи!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Санака, ще бъде времето каквото си  поръчате. Не може такова слънчево момиче да бъде изпратено в дъжд.
Всички деца в темата са прекрасни. Пълнят ми душата.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Прекрасни деца!
Лу, приказна и много нежна фея е дъщеря ти.
И младежите, са.. страхотни са.
Успешни да са всички!

# 50
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 320
Приказни деца! Възхитена съм!

Санака, ще се молим за хубаво време!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 312
Lulu, чудна приказна фея е дъщеря ти!
Аз изпуснах да видя другите абитуриенти, но съм сигурна, че са били прекрасни. Ние се прибрахме от двата днешни бала на АК и вече преплитам  крака. Събраха ми се 5 поредни дни на токчета, а съм отвикнала от това издевателство. Нямам търпение да си вляза в кецките. И най-смешното е, че точно след 4 години, сестрите на тези 5 младежи ще са заедно абитуриентки и отново ще има такъв маратон:)). Дано времето да върви бавно, че ми е мъчно за нашите излетели гарджета…
Стискам палци за слънчице и утре! И за днес прогнозата не беше добра, пък децата и родителите отново извадиха късмет:).

# 52
  • Б
  • Мнения: 566
Хайде и аз ще кача снимка. Всички са много хубави. Да имат късмет и успехи в това което правят

# 53
  • София
  • Мнения: 11 982
Валииии!!! Frowning1

# 54
  • Мнения: 46 508
Да им върви по вода! Bowtie
Докато влязоха в ресторанта времето беше прекрасно!
Ето го и моето момиче:
Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 1 260
И аз да кача снимка за малко. Санака, сега ще се извали и утре ще е слънце.

Последна редакция: нд, 28 май 2023, 07:16 от bunovа

# 56
  • София
  • Мнения: 1 171
Лулу, Здравец, Човече, Бунова - стилни красавици до една и то най-прекрасни и стилни, всяка по своему нежна, ефирна, озарена от усмихващата се младост! Роклите и цветовете са много подходящо избрани за момичетата Ви!
Савова и Мари-ана - елегантни хубавци са Ви наборите, приятни млади мъже в костюми!
Санака, девойката е прекрасна на пробния бал, представям си утре как ще огрее, пожелавам: заедно със слънцето!
На добър час мили пораснали деца, много здраве и хубав пълноценен живот в зрелостта Ви желая!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 555
Не се сърди човече, страхотна е ! (нямаше да я позная - нищо общо с бебето, което помня)
Бунова, и твоята щерка е красавица! (роклята беше в топ три на една от моите девойки Blush)
Щерката на Лу е много нежна и красива, нея си я следя през годините.
Здравец розов, и твоето момиче е очарователно!
Санчо, прекрасна е! Ярка, запомняща се фурия, огън момиче. Отъждествявам я с моето момиче - екстроверт. И тези смеещи се очи.
Абе, няма слабо ! Момците и те са за чудо и приказ!
Мари-ана, Русалката позна! И двете щерки са с СМГ, но отявленият математик е синята рокля. Те имат 3 см разлика, но тя е и по-слаба, а и прическата я издължава.
Купихме билетите за Нидерландия ( Бгеър имат чудесна младежка тарифа, че Уиз и Раян са се самозабравили Rage ). Успокоява ме фктът, че имат и за връщане.🥹

# 58
  • София
  • Мнения: 7 053
Хубави, хубави, хубавиии!
Лулу, като приказна фея е наборката!
Бунова, ама много красиво, естествено и усмихнато момиче! Прелестна е!
Човече, Здравец, нежни и красиви са девойките!
Наистина много хубост събрахме тези дни!
Санака, твоята красота е модел, нали? 😉 Стискам силно палци утре да не вали!

# 59
  • София
  • Мнения: 11 982
Абе направо сме си за конкурс Мис Свят в тази тема. Бива ли толкоз хубост на едно място?! Heart

Общи условия

Активация на акаунт