Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 6/

  • 13 668
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 762
Момичета, вие звъните ли на докторите или само от регистратура ви свързват? Днес си правих контролен прогестерон и сега ми се иска да коментирам резултата с д-р Богомил Бойчев, а съм на преглед чак на 8.04.

# 271
  • Русе
  • Мнения: 246
Момичета, вие звъните ли на докторите или само от регистратура ви свързват? Днес си правих контролен прогестерон и сега ми се иска да коментирам резултата с д-р Богомил Бойчев, а съм на преглед чак на 8.04.

Само чрез регистратура.  Пратете резултата на мейла им и се обадете. Обяснете,че сте пациентка на Богомил Бойчев и сте пратили изследвания, за които желаете коментар.  Може би ще се наложи да звънете няколко пъти ,понеже доктора може да не може да откликва на момента,  но бъдете нахална 😀

# 272
  • Мнения: 201
Момичета, вие звъните ли на докторите или само от регистратура ви свързват? Днес си правих контролен прогестерон и сега ми се иска да коментирам резултата с д-р Богомил Бойчев, а съм на преглед чак на 8.04.
Аз винаги контактувах със сестрата на д-р Б. Бойчев, нещата се случваха много по бързо. Ако нямате нейния номер може да звънете към 13:00ч на регистратура и да искате да ви свържат с нея, по него време тя в там а доктора още го няма и може да говори спокойно.

# 273
  • Мнения: 11
Здравейте! Ситуацията е следната на 21ви извадиха 17 фоликулчета, 16 от които се развиха добре. На 26ти имах свеж трансфер на 1 инвитро и 1 ИКСИ ембрионче. Предписаха ми 2пъти на ден свещички циклогест, 3 пъти по 1 таб. Но-шпа, вит. Д по 10 капки, неофолик мета 1 таб и 1 таб. Аспирин вечер. До тук всичко нормално, но днес - 3 април имам леко зацапване?
Някоя ако е имала подобен случай моля да сподели дали да се притеснявам или е нормално? Прочетох няколко коментара че е добре, но все пак това тъмно зацапване няма как да не ме озадачи.Ще съм ви много благодарна за всеки отзив!

# 274
  • Русе
  • Мнения: 246
Здравейте! Ситуацията е следната на 21ви извадиха 17 фоликулчета, 16 от които се развиха добре. На 26ти имах свеж трансфер на 1 инвитро и 1 ИКСИ ембрионче. Предписаха ми 2пъти на ден свещички циклогест, 3 пъти по 1 таб. Но-шпа, вит. Д по 10 капки, неофолик мета 1 таб и 1 таб. Аспирин вечер. До тук всичко нормално, но днес - 3 април имам леко зацапване?
Някоя ако е имала подобен случай моля да сподели дали да се притеснявам или е нормално? Прочетох няколко коментара че е добре, но все пак това тъмно зацапване няма как да не ме озадачи.Ще съм ви много благодарна за всеки отзив!

А обадихте ли се в клиниката за това зацапване? Аз имах такова на 6ти ден след трансфер на 5дневни ембриони и понеже доктора още го нямаше, поисках да ме свържат с акушерката му. Тя ми каза да взема вит.С, калций и допълнително дуфастон за 3 дена. Също и да отида да си пусна кръвен за бременност.  Аз все пак изчаках още 2 дена, спря  зацапването. Пуснах тест и беше положителен.  Най-добре звъннете в клиниката и успех !

# 275
  • Мнения: 11
Да, най-накрая се свързах с др. Б. Бойчев и смени циклогест с утрогестан 2 пъти по 1 таб. и дуфастон 2 пъти по 1 таб. и спяхме аспирина. Ако продължи ще се обадя утре отново. Благодаря на всички отзовали се! ☺

# 276
  • Мнения: 529
Здравейте момичета... как сте.... някакво развитие при някоя.... вече бременна ... похвалете се...

# 277
  • Мнения: 1 762
Аз съм бременна след първо ин витро  при д-р Богомил Бойчев. Поради влошена имунология и тромбофилия, имплантацията от свежия трансфер завърши с биохимична бременност. След установяване на причината за нея направихме ЗЕТ. В 4-ти месец съм.

# 278
  • Мнения: 59
Аз съм в 6+3г.с. след четвърта инсеминация при доктор Ангелов (2ра при него, две предишни в Русе) 🥰 Бог да благослови целият екип на клиниката.


Здравейте момичета... как сте.... някакво развитие при някоя.... вече бременна ... похвалете се...

# 279
  • Мнения: 175
Докторите Ангелов и Малчев инсеминация и  инвитро ли правят вече?

# 280
  • Мнения: 59
За доктор Малчев не мога да кажа, доктор Ангелов прави Simple Smile

Докторите Ангелов и Малчев инсеминация и  инвитро ли правят вече?

# 281
  • Мнения: 41
Аз започнах подготовка за ЗЕТ при д-р Л. Бойчев. Надявам се да няма пречки и всичко да бъде наред. 🙏🙏🙏
Услех на всички борбени момичета! 🍀🥰❤️

# 282
  • Мнения: 529
Успех ви желая с хубав финал ...
m@rcipiT можели да разкажете за зет ... ка протича...
anichka.bs каква беше причината при теб ... какво се установи

# 283
  • Мнения: 41
Благодаря kiki_riki! 🥰
Пия естрофем 3х1 от началото на цикъла и следим дебелината на лигавицата и стойността на прогестерон. В четвъртък съм на преглед пак да видим как се развиват нещата. 🍀🙏❤️

# 284
  • Мнения: 1 762
^kiki_riki^ Аз съм написала - влошена имунология. Бях на добавки, нови изследвания за имунология, после вливания преди трансфера и всичко беше успешно на втория трансфер  в Тутракан. Иначе тромбофилията ми не е придобита, имала съм си я, но не съм подозирала. За щастие не беше проблем с първата бременност. Сега съм на клексан и натаспин.

Общи условия

Активация на акаунт