Цветна снимка на тръбите

  • 1 015
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Здравейте момичета ,
Направих цветна снимка на тръбите и се оказа, че и двете са запушени.
Дадоха ми диска със снимката и ми казаха направо да кандидаствам за фонда.
Като се прибрах вкъщи и го отворих за да видя снимката видях, че там фигурира друго име на диска.
Възможно ли е да са ми дали грешна снимка на друго лице според вас?
Възможно ли е нарочно да ни дават фалшиви снимки с уж запушени тръби?
И другия ми въпрос е след колко време мога да направя отново цветна снимка?

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Възможно е да е станало объркване. Дали с име, дали с диск. Обадете се и питайте. За повторна снимка попитайте лекаря си.

Не бих мислила за големи конспирации. Сега сте под огромен стрес и изплуват какви ли не мисли, кои спасителни, кои погубващи. Намерете начин да се успокоите и да приемете случващото се за "каквото - такова". Дори да звучи грубо сега, след време картинката се избистря и нещата се виждат по различен начин.

Моята цветна снимка я правиха без адекватно обезболяване. Излезе констатация двустранно ампутирани тръби, вероятно са контрахирали от болката, която беше ужасяваща. Кандидатствахме по фонда, но решихме да започнем без да чакаме. На прага на стимулация излезе лош резултат на хормон. Отложихме процедурата, за да го регулираме. Някъде там съм забременяла. Имам две деца, естествено заченати.

Успех!

# 2
  • Мнения: 8
Здравейте можете ли да ми кажете , къде си правихте цветната снимка,със направление ли бяхте и колко пари ви излезе процедурата?

# 3
  • Мнения: 35
Здравейте със или без упойка да направя цветна снимка?Моля за съвет

# 4
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
От моята камбанария - със. На мен когато ми правиха цветната снимка, ми дадоха 1 аулин, който подейства след края на процедурата - мъчително изживяване, което не искам да си спомням. Раждала съм естествени и със секцио и по-малко се мъчих и в двата случая, отколкото по време на тая снимка. Резултатът от нея - двустранно ампутирани тръби - беше фалшив. Забременях естествено в рамките на година след това. По-късно имах и втора естествена бременност. И двете са от яйцеклетки от един и същ яйчник. Т.е. поне от едната страна има проводимост. От болката, която изпитах по време на цветната снимка, тръбите вероятно са контрахирали и контрастът не е преминал. За допълнителните тревоги, че не мога да имам деца и преживяванията до прага на ин витро, до което доведоха резултатуте от тази снимка, няма да споменавам. Природата си свърши работата въпреки всичко. Успех!

# 5
  • Мнения: 35
От моята камбанария - със. На мен когато ми правиха цветната снимка, ми дадоха 1 аулин, който подейства след края на процедурата - мъчително изживяване, което не искам да си спомням. Раждала съм естествени и със секцио и по-малко се мъчих и в двата случая, отколкото по време на тая снимка. Резултатът от нея - двустранно ампутирани тръби - беше фалшив. Забременях естествено в рамките на година след това. По-късно имах и втора естествена бременност. И двете са от яйцеклетки от един и същ яйчник. Т.е. поне от едната страна има проводимост. От болката, която изпитах по време на цветната снимка, тръбите вероятно са контрахирали и контрастът не е преминал. За допълнителните тревоги, че не мога да имам деца и преживяванията до прага на ин витро, до което доведоха резултатуте от тази снимка, няма да споменавам. Природата си свърши работата въпреки всичко. Успех!
Благодаря ви Simple Smile

# 6
  • Мнения: 35
Здравейте момичета!Мина и моята цветна снимка без никакъв приблем и без упойка!Да имаше лека болка,но се търпи.Слава на Бога с тръбите всичко е наред.Искам да кажа на който му предстой не е страшно и всичко става за няма и 5 минути:)
От моята камбанария - със. На мен когато ми правиха цветната снимка, ми дадоха 1 аулин, който подейства след края на процедурата - мъчително изживяване, което не искам да си спомням. Раждала съм естествени и със секцио и по-малко се мъчих и в двата случая, отколкото по време на тая снимка. Резултатът от нея - двустранно ампутирани тръби - беше фалшив. Забременях естествено в рамките на година след това. По-късно имах и втора естествена бременност. И двете са от яйцеклетки от един и същ яйчник. Т.е. поне от едната страна има проводимост. От болката, която изпитах по време на цветната снимка, тръбите вероятно са контрахирали и контрастът не е преминал. За допълнителните тревоги, че не мога да имам деца и преживяванията до прага на ин витро, до което доведоха резултатуте от тази снимка, няма да споменавам. Природата си свърши работата въпреки всичко. Успех!
Благодаря ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт