Пазаруване от Amazon - тема № 104

  • 78 465
  • 807
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 018
Playmobil City Action 6.85 паунда, у нас го видях 83 лв. Взех два за подарък, добре изглежда детенце в градинска възраст.

# 31
  • Мнения: 5 597
Благодаря за темата,
Споделете какви раници купувате за Гимназия.

ГабиелиСофия,мейл
поради дългосрочен ремонт на ул. Чавдар Мутафов гр. София се налага да затворим офисът ни находящ се там за неопределено време. Считано от днес 05.06.2023г. офисът е недостъпен с автомобили. До него може да се достигне единствено пеша, за да получите пратките си, които вече са там. Няма да можем да закараме следващите пратки до него. Можете да пренасочите спешните си пратки до офиси на Еконт или Спиди, за което Ви молим да ни уведомите. Останалите ще могат да се получат от новият ни офис.

Предстои отваряне на нов офис с адрес: ж.к. Младост 4, блок 470А, партер,

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Трапезица, вече 3 раници на Vans имаме и съм доволна от качеството. Две от тях купих от About you за 25-35 лв по намаленията. Може и там да погледнеш. Тепърва предстоят летните разпродажби.

# 33
  • Мнения: 31
Единствения работещ начин, който съм намерила е първо да го добавя в кошницата и от там да го преместя в Save for later.

Но така получавам съобщения при всякаква промяна в цената, а не само при price drop. Все пак върши работа.

Здравейте, искам да попитам, има ли как да следя за price drop в цената на артикул, от който се интересувам? Сложила съм го в Wish List-а си, но не знам дали има начин да получавам някакво уведомление, когато цената му бъде намалена. Артикулът се предлага от Amazon UK, ако има значение.

Мерси! Simple Smile

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Страхотно, много ти благодаря за споделянето на този "трик"! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 704
Здравейте,за първи път ми се случва подобно нещо,поръчах играчка от Амазон,която мисля е от друг продавач,играчката дойде в оригинална опаковка,поизмачкана и леко скъсана по краищата,беше за моето дете и нямаше чак такова значение,но ако беше за подарък не мисля,че бих подарила в този вид,но най-лошото е че днес подарих играчката на детето и след 30 мин спряха всички звуци и светлини без причина,батериите ги сложих аз ,бяха чито нови,отделно части от играчката постоянно падат и започна да скърца цялата,не е евтина,поне за мен,струваше 100лв,сега се чудя има ли смисъл да пиша ,другото е че изхвърлих самата опаковка,защото не съм мислила че ще се случи нещо подобно.

# 36
  • Мнения: 10 384
а каква е играчката?

# 37
  • Мнения: 6 292
Според мен пишете. Дори от външен търговец има покритие с амазонска гаранция. Нищо, че няма опаковка.

# 38
  • Мнения: 3 922
За следене на цени се абонирам в de.camelcamelcamel.com (за немския ) и получавам уведомления на мейла.

# 39
  • Мнения: 704
Играчката е тази https://www.amazon.de/-/en/Super-Wings-EU730830M-Mission-Airport … i_mcx_mr_hp_atf_m
С достаква до Бг  поръчана,30лв беше,защото исках да имам опция да е върна ако не ми хареса,така или иначе детето си е харесва и  се радва,но останах разочарована,цената не отговаря на качествтото на продукта.

# 40
  • софия
  • Мнения: 25 458
Като чета отзивите за играчката, не сте първите с разочарование от качеството и смачкана опаковка.
Бих писала на Амазон. Не мисля, че ще поискат да се връща. По-скоро ще предложат парична компенсация.

# 41
  • Мнения: 704
Аз няма да е върна ,защото е дадох на детето,играе с нея,радва се,но за тази цена очаквах поне качеството на пластмасата да е по-добро,отделно звуци и цветлини след 20 мин умряха,даже и батерии нямаше вътре,а са от тези малките тип копче,подобен тип до сега винаги са били заредени първоначално,мъжа ми снощи 2 часа оправя жичките вътре,а той се занимава с това ежедневно и каза,че тук нещата били под всякаква критика и много зле свързани,и се очавка пак да се развали,но каквато е.А за връщането имах предвид,като дойде ако не ми хареса да си е върна ,ще имам  едно наум да поръчвам само играчки,които знам че държат качество.

# 42
  • софия
  • Мнения: 25 458
Независимо от нашите желания, Амазон могат да поискат нещо да бъде върнато.

# 43
# 44
  • София
  • Мнения: 891
Намалени черни боти саламандър от естествена кожа - н 36 - 28 евро

https://www.amazon.de/-/en/Salamander-Womens-Leather-Elegant-Lei … r=1-17&th=1&psc=1

Общи условия

Активация на акаунт