Ясли в Младост ???

  • 4 403
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
Много съм доволна от 28 ОДЗ в Младост 2 - от яслата, сега и от градината.

# 16
  • Мнения: 66
Моето дете е в 9 ОДЗ. Доволна съм. Условията не са цветущи, но тя ходи с желание, весела е. Научи много песнички.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Оставам с впечатлението, че не само тук си почетен член... 

в дълбока заблуда си. В много дълбока.

# 18
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Моят син ходи на ясла в 76 ОДЗ и съм много доволна. Лелите са внимателни и грижовни, детето винаги е чисто и нахранено (друг е въпросът, че аз не одобрявам всичко в менюто, но никой не ме е карал насила да си пускам детето на ясла, нали?!). Вътре е много топло (23-24 градуса), чисто и подредено. Когато си вземам сина следобед, той е ухилен и доволен, което за мен е основен показател, че си прекарва добре (щото той е доста дискретен и засега не споделя вербално какви ги върши през деня). Директорката на ОДЗ-то -  г-жа Янкова е много приятна и разбрана жена. Доколкото знам обаче в яслената група няма да има прием до септември.
Ако се сещаш за друго - питай.


 HugАбсолютно подкрепям-в една група са ни децата  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 053
Много съм доволна от 28 ОДЗ в Младост 2 - от яслата, сега и от градината.

 newsm10

# 20
Моето дете е в 9 ОДЗ. Доволна съм. Условията не са цветущи, но тя ходи с желание, весела е. Научи много песнички.
Здравей, мила, моля те кажи ми нещо повече за 9 ОДЗ в Младост. Много ми е удобна.

# 21
  • Мнения: 1 744
Дъщеря ми я пуснах на 1г.  и 8 месеца на ясла в 76-та. Доволна съм и от яслата и от градината. Площадките отвън не са много добри. Но отношението на лелките и госпожите е невероятно. Доволна съм от всичко, като се има предвид, че в групата са над 30деца / естествено не по вина на ДГ - всички групи са пълни/. Директорката също е много разбрана и симпатична. Никога не са ми искали да спонсорирам ДГ, нито пък съм чула такова нещо.
Така че я препоръчвам! Peace

# 22
  • Мнения: 292
Моят Мони (2г. и 2 месеца) ходи на ясла в 75 ОДЗ Младост 1А и съм много доволна. Връщат ми го чист, нахранен, ухилен до уши, с една дума - доволен. Свикна много бързо. Често още от вечерта казва, че иска пак на ясла. Имат много нови играчки, даже люлка си имат в групата за студените дни. Откакто е на ясла е станал един спокоен, не мрънка, не ходи постоянно да ми се гушка и утешава в полата на мама. Много по самостоятелен е.

Общи условия

Активация на акаунт