ЖК в 1АГ "Св. София" - с абонамент или не?

  • 1 777
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
Обади се на регистратурата 822 35 17 и ще ти обяснят всичко. Кабинетът не е само един и лекарите са доста - не ти препоръчвам Шишенкова - не е човек.
Можеш ли да се обосновеш за мнението си за Шишенкова?
Не се заяждам просто съм при нея на ЖК Peace

# 16
  • Мнения: 936
Обади се на регистратурата 822 35 17 и ще ти обяснят всичко. Кабинетът не е само един и лекарите са доста - не ти препоръчвам Шишенкова - не е човек.
Можеш ли да се обосновеш за мнението си за Шишенкова?
Не се заяждам просто съм при нея на ЖК Peace


Бях при нея при първата ми бременност - мъжът ми ме заведе, защото тя му беше водила упражнения по гинекология. Нито веднъж не ми обърна видеозона да видя бебето; когато я питах нещо не ми отговаряше, просто си мълчеше гледайки в монитора; домързя я да ми вземе секрет и така и не ми направиха микробиологично изследване, което по принцип е задължително; няма навика да обяснява; и всичко това при положение, че познаваше мъжът ми. Останах при нея, защото ми даваше болнични. Общо взето, ако не държиш на отношение става, но иначе... Сега се записах при Костова, която ми разписваше болничния преди и разликата е огромна - отношението е съвсем на човешко ниво. Обяснява всичко преди да си я попитал дори!
Ако погледнеш черните списъци няма да прочетеш и една добра дума за Шишенкова!!!
Възможно е да има и доволни от нея, но моето мнение е такова след 9-месечен контакт.

# 17
  • Мнения: 439
Добре си направила newsm10.Дано останеш доволна и от лекаря,аз бях при Шишенкова и също като nenaatoa останах разочарована newsm11.Всичките и пациенти ги кара като на конвой(смятам,че може да обеснява повече,а тя не си прави и труда)Казваше ми "Всичко е наред" само това.Преди да родя я питах колко тежи бебето горе-долу,а тя ''Нормално" #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Е хайде леко preggo

# 18
  • Мнения: 3 500
Да, запиши се с абонамент, но не и в МЦ "Вяра, надежда и любов" при д-р Шешенкова.

# 19
  • Мнения: 44
nenaatoa-Благодаря!  Hug

# 20
  • Мнения: 766
Благодаря ви за отговорите.
Аз за момента не мога да се оплача от нея. Пуска ми всички изследвания, отговаря ми на въпросите. Но съм била само на 3- 4 прегледа  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт