Туристически агенции

  • 2 159
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 93
Здравейте,
за пръв път това лято ще ползваме услугите на туристическа агенция. Може ли да препоръчате добри агенции в София, интересувам се за морска почивка в Гърция или Турция.

# 1
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 243
Една приятелка пътуваха със Солвекс.

# 2
  • Мнения: 13 083
За какво ви е агенция за море в Гърция? А и Турция смятам, че можете да си организирате сами. Далеч по-евтино е.

# 3
  • Мнения: 93
Не знам и аз, но за пръв път ще сме семейно извън България и въобще не знам какво да гледам и къде да търся.
Ако имате препоръка за курорти в Гърция или конкретни места за отсядане, ще се радвам да ми споделите.

# 4
  • Мнения: 13 083
Къде в Гърция искате да почивате? По ръкавите, по островите? На Йонийско море или на Егейско? Тип All Inclusive ли търсите?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 143
Здравейте,
за пръв път това лято ще ползваме услугите на туристическа агенция. Може ли да препоръчате добри агенции в София, интересувам се за морска почивка в Гърция или Турция.

Миналата година пътувах в Тунис с Турс клуб, сега свекърва ми с девера и приятелката му и децата пак с тях отидоха в Бодрум на море. Доволни сме и пак бихме ги ползвали.

# 6
  • Мнения: 93
Къде в Гърция искате да почивате? По ръкавите, по островите? На Йонийско море или на Егейско? Тип All Inclusive ли търсите?
Не знам Simple Smile Не държа на all inclusive, само ако цената е приемлива. Може би като ориентир - да не е твърде далече от София (примерно 4-5 часа с кола) и да има хубав плаж и къде да се разходи човек.

# 7
  • Мнения: 13 083
Неа Перамос и Неа Ираклица са близо. Плажа на Ираклица е ок, а извън Перамос на 15 мин. с кола има страхотен плаж. Плитко е, пясъка е ситен, ивицата в голяма.  Има къде да се разхождате, да хапвате и Кавала ви е близо.

# 8
  • Мнения: 93
Неа Перамос и Неа Ираклица са близо. Плажа на Ираклица е ок, а извън Перамос на 15 мин. с кола има страхотен плаж. Плитко е, пясъка е ситен, ивицата в голяма.  Има къде да се разхождате, да хапвате и Кавала ви е близо.
Много благодаря, веднага ще ги погледна.

# 9
  • Под звездите
  • Мнения: 1 305
Ние от 2019г. пътуваме само с Албена холидейз и сме много доволни.
Септември имаме резервация за Сиде .

# 10
  • Мнения: 185
Здравейте , можете ли да ми препоръчате коректна фирма за почивка в Тайланд ? Харесала съм оферта на Дрийм травъл , но не сме пътували до сега с тях и не зная дали да им се доверим.

# 11
  • Мнения: 2 114
Препоръчайте моля, фирма за почивка в Турция със самолет.
Малко късно започвам да търся.

# 12
  • Мнения: 98
Препоръчайте моля, фирма за почивка в Турция със самолет.
Малко късно започвам да търся.
Тез тур,Онекс тур,Емералд,Аква тур,Турс клуб

# 13
  • Мнения: 955
Без Тез Тур ! Няма да изпадам в подробни обяснения, с две думи - провалиха цялата ни почивка, която чакахме с месеци !
Проверете също с кои агенции избраната от вас си партнира - ние използвахме Холидей център, а там ни посрещна Тез Тур

# 14
  • Мнения: 15
Здравейте,интересувам се от почивка в Италия . Насочили сме се към Лидо ди Йезоло, струва ни се подходящо за деца. Може ли  да препоръчате с коя фирма  ?

# 15
  • Мнения: 29
И аз не смятам, че за почивка в Гърция ви трябва агенция, но където и да пътувате не използвайте услугите на РУАЛ ТРАВЪЛ, особено за Европа. Нагла и безцеремонна управителка, хотели, които не отговарят на категорията си, безотговорни и незаинтерсовани местни представители. Адска трагедия.

# 16
  • Мнения: 10
Не ви препоръчвам услугите на "Травеладжи"/"Travelagi и организаторите , които не информират предварително клиентите си, за изискването паспортът да е валиден 6 месеца от датата на заминаване, за някои дестинации като о. Бали. Съгласно Закона за туризма, чл. 82, ал. 1. туристическите агенции са длъжни да дадат такава информация. "Salt&art" организират с тях йога пътувания до острова и ги подкрепят очевидно.

# 17
  • Мнения: 1 079
Моля за мнение за Екзотик Холидей. В процес на резервация на почивка за месец септември съм. Вярно, че няма нищо спешно, но много протяжно ми върви кореспонденцията с тези хора. Не знам, аз ли съм много припряна и дали пък няма необходимо технологично време, за да се случат нещата, но поне биха могли да пращат някакъв междинен отговор, колкото човек да е спокоен, че са му получили и-мейла. За всяко нещо се налага да им звъня и да питам допълнително, понеже и не са достатъчно изчерпателни в информацията, която дават. Започвам да се чудя дали е читава работата, че малко излиза, че ние се натискаме да си дадем парите, а на тях им е все тая.

# 18
  • Мнения: 58
Моля за мнение за Екзотик Холидей. В процес на резервация на почивка за месец септември съм. Вярно, че няма нищо спешно, но много протяжно ми върви кореспонденцията с тези хора. Не знам, аз ли съм много припряна и дали пък няма необходимо технологично време, за да се случат нещата, но поне биха могли да пращат някакъв междинен отговор, колкото човек да е спокоен, че са му получили и-мейла. За всяко нещо се налага да им звъня и да питам допълнително, понеже и не са достатъчно изчерпателни в информацията, която дават. Започвам да се чудя дали е читава работата, че малко излиза, че ние се натискаме да си дадем парите, а на тях им е все тая.
От опита ми с години пътувания по почивки и екскурзии, мисля че е по-добре си намерете малка доверена туристическа агенция и да я ползвате за различните дестинации, защото реално те си отсяват туроператорите, с които работят и комуникацията е много по-лесна. От няколко години лично ние ползваме Диел турс, която ни препоръчаха семейни приятели. Избраха ни хубав хотел според бюджета за Тунис, след това и за Турция и последно бяхме на екскурзия до Италия пак по тяхна препоръка. Всичките пъти сме имали постоянна комуникация на живо и по телелфон и сме задавали сума ти въпроси, на които ни отговаряха любезно и с търпение. С големите туроператори контакта е труден и основно по имейл - така преди години щяхме да си изпуснем полет, защото бяха сменили часа на излитане, а от Тез тур ни бяха пратили имейл, който не бяхме видели.

# 19
  • Мнения: 29
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ РЕЗЕРВИРАЙТЕ КАКВОТО И ДА БИЛО И НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ЕКЗОТИК ХОЛИДЕЙ! При претърпян инцидент покрай басейн в препоръчан от тях хотел не оказаха адекватно съдействие. Гледат да ти вземат парите и след това не им пука. Добре, че аз съм оправна, с голям международен опит и със 7 чужди езика. Оправих се с всичко сама и си уредих да обиколя целия остров с местна туристическа фирма въпреки травмата на ръката. Целият хотел ми се възхити. Изкарах си страхотно, но не благодарение на Екзотик Холидейз, а въпреки тях.



Моля за мнение за Екзотик Холидей. В процес на резервация на почивка за месец септември съм. Вярно, че няма нищо спешно, но много протяжно ми върви кореспонденцията с тези хора. Не знам, аз ли съм много припряна и дали пък няма необходимо технологично време, за да се случат нещата, но поне биха могли да пращат някакъв междинен отговор, колкото човек да е спокоен, че са му получили и-мейла. За всяко нещо се налага да им звъня и да питам допълнително, понеже и не са достатъчно изчерпателни в информацията, която дават. Започвам да се чудя дали е читава работата, че малко излиза, че ние се натискаме да си дадем парите, а на тях им е все тая.

# 20
  • Мнения: 2 932
Аз ползвам Global tur за екскурзии .

Общи условия

Активация на акаунт